Jump to content

Anton Gorodecki

Elitarni
 • Content Count

  2521
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  148

Anton Gorodecki last won the day on April 6

Anton Gorodecki had the most liked content!

Community Reputation

4002 Przyjacielski

9 Followers

About Anton Gorodecki

 • Rank
  Barman
 • Birthday 12/13/1983

Profile Information

 • Ruble
  67465
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Toruń
 • Broń Główna
  Wintorez Ekstremała (Alternatywa 1.3)
 • System operacyjny
  Windows 10 64-bit

Recent Profile Visitors

7769 profile views
 1. Niestety autor postanowił zrezygnować z paczki "EFT Weapons". Kilka zrzutów ekranu ze zmodyfikowanym "AF3":
 2. Szacun, Kamil! Jeden punkt Oczywiście 2 pkt. i 500 v-rubli z mojego konta za odgadnięcie zagadki. Jeśli odpowiedź @MaklerR się potwierdzi to również dostanie + 2 pkt. i 500 v-rubli z mojego konta .
 3. 50% to trochę mało... Czy ktoś mógłby to potwierdzić? Chcę być po prostu sprawiedliwy w stosunku do wszystkich. Wybaczcie, że w ten sposób @kondotier @gawron @mkk7 czy w modzie jest prądnica z mojej zagadki?
 4. Tymczasem na sławetnym zapleczu u Barmana...
 5. Przyznam szczerze, że nie grałem w tego moda, więc jeśli rzeczywiście była tam ta prądnica, to zaliczam. Jednak chodziło mi o inny mod. @MaklerR była tam ta prądnica, czy jest to strzał w ciemno?
 6. @vidkunsen zaskoczyłeś mnie! Zgadza się. Jeśli będziemy przydzielać punkty to zarobiłeś jeden. Dodano: z tą trzecią zagadką to chyba trochę przegiąłem, ale jeśli ktoś odgadnie to dostanie 2 pkt i 500 v-rubelków ode mnie. Może być? Mam jeszcze kilka pomysłów na zagadki, ale oczywiście jeśli ktoś chciałby opublikować swoje, to zapraszam do wspólnej zabawy
 7. Zostały już odgadnięte Zaraz edytuję post z zagadką żeby nie było nieporozumień. Wybacz @MaklerR Niestety nie. Bardzo zimno. Nie. Zimno... Tak jest! Zaliczam jedną odgadniętą zagadkę.
 8. @Junx czy modele "Powinności" i najemnika od Azetrixa też dołączyłeś/zamierzasz dołączyć do swojej wersji?
 9. Zgadza się Okej, po punkcie za każdą dobrą odpowiedź czyli razem dwa. Teraz pytanie do Administracji: @portals przydzielamy punkty za zagadki czy nie?
 10. Szkoda, że ten temat umarł. Może spróbujemy go reanimować? Na początek coś łatwego: 1. Komu i w jakim modzie trzeba było dostarczyć to auto? ODGADNIĘTA! 2. W jakim modzie można było spotkać takie cuda? ODGADNIĘTA! 3. W dodatku do jakiego moda można znaleźć tą prądnicę? ODGADNIĘTA! 4. Zona podobno nie jest miejscem dla kobiet. W którym modzie można porozmawiać z tą lalunią? ODGADNIĘTA! 5. W którym modzie można było przelecieć śmigłowcem z jednego miejsca w drugie z takim widokiem? ODGADNIĘTA!
 11. @kanon1022 na najniższych możliwych ustawieniach grafiki też ci się zacina? Czy w innych modach też się tak dzieje?
 12. Prototyp modelu egzoszkieletu "Powinności", który będzie dostępny w kolejnej opcjonalnej paczce modeli. Autor: Azetrix.
 13. Niczego nie usuwaj. Zmień jedynie rodzaj oświetlenia na dynamiczne lub pełne dynamiczne.
 14. Nie wiem czemu, ale jak słyszę samice, to mi się zawsze przypominają pielęgniarki snujące się po korytarzach z Silent Hillów A jak tata jest z Monolitu a mama Samotniczką, to dzieciak będzie...?
 15. Miałem wstawić, ale... Dla mnie ten mięsacz dziwnie się zachowuje. Porusza się ostrożniej, ponieważ zapewne jest ranny albo idzie szukać tam artów Z drugiej strony zawraca i znów zmierza w kierunku anomalii, więc chyba ze skryptem nie jest wszystko okej...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord