Skocz do zawartości

Anton Gorodecki

Elitarni
 • Zawartość

  2 432
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  127

Ostatnia wygrana Anton Gorodecki w dniu 24 Czerwiec 2018

Użytkownicy przyznają Anton Gorodecki punkty reputacji!

Reputacja

3 734 Przyjacielski

6 obserwujących

O Anton Gorodecki

 • Tytuł
  Mistrz
 • Urodziny 1983.12.13

Informacje

 • Ruble
  67465
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Toruń
 • Broń Główna
  Wintorez Ekstremała (Alternatywa 1.3)
 • System operacyjny
  Windows 10 64-bit

Ostatnie wizyty

7 317 wyświetleń profilu
 1. Anton Gorodecki

  The New Unexplored Path czyli NLC 7 na silniku Zewu Prypeci

  Tym razem jezioro Jantar.
 2. Anton Gorodecki

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  "Upierdliwe idiotyzmy" twoim zdaniem oczywiście. Dla kogoś innego mogą one być załóżmy kanonem rozgrywki w Stalkera. Co nie zmienia faktu, że pliki na pewno się komuś przydadzą. Dziękówa @Junx mówię jak na spowiedzi: aż do września nie zamierzam ruszać spolszczeń (dłubię powoli pewien projekt). Kiedy wyjdzie wersja 1.0 Dead Air, to mogę zrobić do niej polonizację.
 3. Nie grałem w wersję 1.2, więc dla mnie były tam zawsze 4 dokumenty, co nie zmienia faktu, że zadanie jest fajne zrobione. I niestety jest ono liniowe czyli znalezienie dokumentów, przejście przez anomalię teleportacyjną (jeśli nie posiadamy w ekwipunku 4 dokumentów anomalia nie przepuści nas dalej) dreptanie za zjawą, odnalezienie ciała Jeża i jego PDA, a następnie wycieczka na MW do brata zaginionego w podziemiach stalkera.
 4. Anton Gorodecki

  STRACENIEC - SGM 2.2 Lost Soul Final

  Ciesz się rozgrywką i oby to był ostatni błąd, który napotkasz. Powodzenia.
 5. Anton Gorodecki

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Przetłumaczyłem FAQ ze strony macierzystej moda. Tłumaczenie z języka rosyjskiego. Mogą występować różnice w nazwach występujące w angielskim tłumaczeniu!
 6. Anton Gorodecki

  Urodziny Yellow

  Wszystkiego najlepszego!
 7. @smox szacun Powiem szczerze, że nie znalazłem tej fleszki. Masz nosa, bracie
 8. Anton Gorodecki

  STRACENIEC - SGM 2.2 Lost Soul Final

  Linijki Description : Can't open wave file: Arguments : c:\program files (x86)\steam\steamapps\common\stalker call of pripyat\gamedata\sounds\music\amb16.ogg świadczą o braku dźwięku amb16.ogg w folderze ...gamedata\sounds\music\. Zrób kopie któregoś z plików z tego folderu i nazwij go amb16 (rozszerzenie zostaje takie samo). Gdyby wywalało więcej błędów z brakiem plików audio świadczyć to może o nieprawidłowej instalce. BTW - długie logi proszę wstawiać w spoiler. Przeważnie wystarczy nam zawartość sekcji FATAL ERROR.
 9. Anton Gorodecki

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Zauważyłem, że po zmianie ustawień czasami gra przywraca rosyjską wersję językową. Jeśli zmiana przez opcje nie pomoże, to proszę odnaleźć plik gamedata\configs\localization.ltx i zmienić linijkę na: language = eng
 10. A o co chodzi z frakcjami na stalkerteamie?

  1. Anton Gorodecki

   Anton Gorodecki

   Witam.

   Na wzór gry każdy użytkownik może wybrać sobie przynależność do jeden z frakcji. Nie ma to żadnego wpływu na jego forumowe życie.

 11. Anton Gorodecki

  PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63

  Aby otworzyć przejście na Bagna należy na Martwym Kordonie wykonać zadanie na zebranie bojowników Związku Radzieckiego (pojawi się tam również Przewodnik). Na Bagnach spotkasz się z Bagiennym Doktorem (info od Striełoka zaraz po pojawieniu się na Bagnach). Od Doka otrzymasz naprowadzenie na wejście do Topieli i będziesz musiał przeżyć tam trzy dni. Nie pamiętam już kolejności zadań, ale chyba było tak: zebranie pieniędzy i mózgów, dokumenty z X-16 i X-18, 6 dokumentów z X-8.
 12. Anton Gorodecki

  Oblivion Lost Remake 2.0/2.5

  Odpowiada za to sekcja: <static_pda_online x="141" y="185" width="35" height="28" light_anim="ui_pda_contacts" la_cyclic="0" la_texture="0" la_text="1" la_alpha="1"> <texture>ui_hud_map_counter</texture> <text y="6" align="c" font="letterica16" r="238" g="155" b="23" a="255"/> </static_pda_online> w plikach maingame i maingame_16 (gamedata\configs\ui). Jak łatwo zauważyć, wystarczy dodać minus do "x" a liczba stalkerów online będzie wyświetlać się poza obszarem ekranu.
 13. Anton Gorodecki

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Panowie, spokojnie - od tego są OBT, żeby wyłapać błędy i dostosować rzeczy, które społeczności się nie będą podobały... Gra na pewno się zmieni. Jak bardzo? Zobaczymy jak bardzo twórcy są podatni na sugestie Graczy. Odrzut broni ogólnie mi się podoba (oczywiście nie wszystkie jeszcze miałem w łapkach), ale z Sajgą to trochę przegięli... Co do balistyki: w większości modów nie występuje (mówię tutaj o tej zbliżonej w ten czy inny sposób w stronę realizmu), a ludzie jednak w nie grają i cieszą japę z innych aspektów rozgrywki, więc chyba nie przywiązują do niej aż takiej wagi. Dodano: @Wędrowiec proszę umieścić te cieszące oko zrzuty ekranu w spoilerze. Dziękuję, ale myślałem o jednym spoilerze dla wszystkich zrzutów. @dragon von chimera dziękuję za wideo, co nie zmienia faktu, że w DA przy ogniu pojedynczym bardzo mocno podbija lufę Sajgi, zbyt mocno. Postrzelasz, to zobaczysz. A tak na marginesie gościu celowo nie trzyma broni i celowo strzela serią, co w przypadku tej broni nie jest zbyt rozsądne. Powinien pokazywać odrzut w postawie strzeleckiej.
 14. Anton Gorodecki

  S.T.A.L.K.E.R Dead Air

  Ogólnie się zgadzam (może poza tym nigdy nie grałem), ale na wejściu do Podziemi Jupitera łapie taki wylot: czy ktoś z was też tak ma? Moim zdaniem tutaj akurat nic w porównaniu z CoCkiem się nie zmieniło. Może debilami nie są, ale nie stawiają zbyt wygórowanych wymagań. To co napisałeś oraz wszelkiego rodzaju czynności wymagające pewnej ilości czasu jest żywcem zapożyczone z serii NLC. Nie przytłaczająca, ale jak dla mnie po prostu zbędna.
 15. Oddychając dalej martwym powietrzem... Ambient na Magazynach i w Dolinie miażdży umysł
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord