Skocz do zawartości

Anton Gorodecki

Administrator
 • Zawartość

  2 237
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  109

Ostatnia wygrana Anton Gorodecki w dniu 16 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Anton Gorodecki punkty reputacji!

Reputacja

3 273 Przyjacielski

4 obserwujących

O Anton Gorodecki

 • Tytuł
  Mistrz
 • Urodziny 1983.12.13

Informacje

 • Ruble
  45559
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Toruń
 • Broń Główna
  Wintorez Ekstremała (Alternatywa 1.3)
 • System operacyjny
  Windows 10 64-bit

Ostatnie wizyty

5 851 wyświetleń profilu
 1. (WIP)Hybrid 1.5

  Oczywiście, że chcemy więcej nikomu nie potrzebnych, zawalających schowki, marnych pancerzy z SGM Addona Oczywiście żartowałem. CHCEMY I POTRZEBUJEMY! I chcemy też jakieś ładne ikonki
 2. [CoC] Weapon Gulash v.02.1

  @Ciernik W polonizacji znajduje się plik tekstowy, z którego można odczytać wszystkie nazwy broni znajdujące się w modzie. Chodzi mianowicie o st_items_weapons.xml.
 3. Mody w trakcie tłumaczenia

  W nawiązaniu do postu kolegi @FeRu t.j.: Polonizacja "Wiatru Czasu 1.3" będzie gotowa za około 3 tygodnie. Kolega @FeRu jako pierwszy zapisał się już na testy beta wersji A tak na poważnie to w tym modzie jest sporo nowego tekstu (szczególnie dialogów nad którymi aktualnie pracuję), więc trochę zejdzie z tłumaczeniem. Przeszedłem tego moda dwa razy i uwierzcie mi, że warto jest jeszcze trochę poczekać.
 4. [CoC] Powrót legendy 0.8 - 0.9.

  Nic się nie stało. Od razu wiedziałem co ci się przydarzyło (dla formalności odpaliłem tylko LR i sprawdziłem). Większe korzyści są z pomocy "Głosowi", ale żeby nie psuć ci zabawy nie napiszę jakie. Wróć do rozmowy z nim i tym razem mu pomóż. Da ci zlecenie na gościa z Wysypiska. Odstrzelisz go i wrócisz do "Głosu".
 5. [CoC] Powrót legendy 0.8 - 0.9.

  Trwają prace nad wersją 1.0 Legend Returns. Twórcy pracują nad nowymi modelami broni, animacjami bohaterów niezależnych, fabułą dla Wojska, Powinności i Ślimaków oraz poprawiają błędy na nowym modelu mapy Cichych Wzgórz.
 6. [CoC] Powrót legendy 0.8 - 0.9.

  @łowca nie odpowiedziałeś na moje pytanie: czy rozmawiałeś z "Głosem" i czy mu pomogłeś? Jeśli mu nie pomożesz (o czym można zresztą doczytać w dialogu) rzuci na ciebie klątwę i nie będziesz mógł spać, bo za każdym razem kiedy położysz się do łóżka, będziesz słyszał ów dźwięki o których wspominałeś i natychmiast umrzesz.
 7. Problem z odpalaniem.

  @Meandros wiesz już co masz zrobić, działaj i napisz co się urodziło. Będziemy pomagać dalej. Jeśli chodzi o brak wpisów w rejestrze od Zewu to pojawia się wtedy okno z informacją. Ale @Chlebczarow podsunął mi pewien pomysł - @Meandros jaki system operacyjny masz zainstalowany na swoim PieCu?
 8. (WIP)Hybrid 1.5

  Chodzi mi właśnie o system masek. Swoją drogą nie pamiętam już czy był on w poprzedniej wersji...
 9. Problem z odpalaniem.

  @Meandros Czy rozpakowałeś archiwum za pomocą 7-zip? Czy zainstalowałeś biblioteki VC ++?
 10. (WIP)Hybrid 1.5

  Dobrze, że zagospodarowałeś tą przestrzeń w oknie detektora. Czy zaimplementujesz HUD od Smurth'a?
 11. Dyskusja Ogólna

  Ostatnio (jeśli datę 23.02.2018 można tak nazwać) twórcy moda opublikowali nową poprawkę. Gdyby tak ładnie uśmiechnąć się i poprosić @kobala to może by dostosował polonizację do tej poprawki.
 12. Problem z rozpoczęciem gry

  Usuń plik katalog instalacyjny moda/appdata/user.ltx i uruchom grę jako administrator.
 13. Save do złota kula

  Jeśli zapisy pochodzą z rosyjskiej wersji gry to część tekstu może być wyświetlana właśnie w tym języku (t.j. w "krzakach"), nawet pomimo prawidłowo zainstalowanego spolszczenia.
 14. [Call of Chernobyl] A.R.E.A.

  Twórcy modyfikacji opublikowali demonstracyjne wideo, pokazujące nowe funkcje graficzne. Dodano objętościowe światła latarek i dźwięk ich włączania, namakanie kroplami deszczu ekranu HUD, ukośne strugi deszczu, promienie światła z OGSE, wygładzanie FXAA i kilka innych drobiazgów. Według twórców nowa aktualizacja będzie dostępna już niebawem.
 15. Problem z rozpoczęciem gry

  Proponuję rozpocząć od doinstalowania bibliotek Visual C++, a dokładnie od tej: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=40784 Później tych:
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność