Jump to content

Anton Gorodecki

Elitarni
 • Content Count

  2787
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  165

Anton Gorodecki last won the day on July 10

Anton Gorodecki had the most liked content!

Community Reputation

4841 Przyjacielski

11 Followers

About Anton Gorodecki

 • Rank
  Ostatni Samotnik
 • Birthday 12/13/1983

Profile Information

 • Ruble
  89979
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Toruń
 • Broń Główna
  Wintorez Ekstremała (Alternatywa 1.3)
 • System operacyjny
  Windows 10 64-bit

Recent Profile Visitors

10864 profile views
 1. Szczegółowe wypukłości. Opcja powoduje uwypuklenie drobnych detali i chropowatości na obiektach. Mapowanie tonalne HDR. Umożliwia regulację kontrastu i szerokiego spektrum kolorów oraz jasności. Zbyt duża wartość spowoduje odrealnienie obrazu i charakterystyczne "świecenie tekstur".
 2. Na stronie V.I.V.I.E.N.T.-TEAM twórcy "KNNŻ" pytają czy Gracze potrzebują minimapy. Pojawiły się też trzy nowe zrzuty ekranu: Czyżby helikopter w ogniu?
 3. Przejście NZ => Labirynt otrzymasz po podjęciu zadania Ginekologa na poszukiwanie dysku i rozmowie z Cyklopem.
 4. Bez zwiększonej wartości skoku nie dałem rady się tam dostać. Komuś udało się tam "normalnie" dotrzeć?
 5. Z autopsji wiem, że w DM skrypty moda mocno wariują. Też dostałem tam w kość BTW - widzę, że "wykonałeś wyrok" na obu panach?
 6. @vidkunsen tak dla formalności - oba nie działają w "Severe Reality". Zresztą na razie nie są mi potrzebne.
 7. System schowków jest taki sam jak w wersji 1.7. Szukamy luźno leżących przedmiotów (zwykłe schowki), schowków SGM i jednorazowych artefaktów do szybkiej teleportacji. Ruszyłem na poszukiwanie zestawów narzędzi i w fabryce znalazłem kilka cennych przedmiotów Mod ma zabezpieczenie przeciw oszustwom na zmianę udźwigu, ale na razie zbytnio nie cierpię z tego powodu. Biorę grę taką jaka jest
 8. Witalij (autor moda) wrzucił kilka nowych zrzutów ekranu na grupę VK "Severe Reality": Już wiem jakim karabinkiem będę się bawił po aktualizacji
 9. Zauważ, że mała wytrzymałość GG jest w twojej opinii najważniejszą i główną jego wadą. To przez nią przelała się twoja "czara goryczy" względem NLC7 3.0. Zakładam, że gdyby nie ta mała wytrzymałość, to grałbyś dalej w tego moda, ponieważ reszta minusów nie zaważyła w tak dużym stopniu na twojej rozgrywce. Abstrahując od tego, że każdy mod posiada swoją mniej lub bardziej zauważalną specyfikę (NLC 7 = walka o przeżycie) z której aspektami oczywiście masz prawo się nie zgadzać, to zastanawia mnie pewna kwestia. Dlaczego nie zwiększyłeś sobie wytrzymałości GG, jeśli ona ci tak bardzo przeszkadzała? Ja kiedy kupuję stół i w domu dochodzę do wniosku, że nie pasują mi jego nogi, to albo go oddaje albo samemu wymieniam według własnego upodobania te nogi. Druga sprawa. Ta mała wytrzymałość moim zdaniem znakomicie wpasowuje się w specyfikę NLC. Tak to sobie wymyślili autorzy moda. Bez niej NLC nie byłoby już tak trudne. Mnie sprawiło wiele przyjemności stawianie czoła mechanikom, które wymyślili sobie autorzy moda. Nie mówię, że było lekko. Wiele razy zaciskałem zęby i na tego moda. Ale było warto. To była piękna i wymagająca przygoda. Najtrudniejsza w jaką miałem przyjemność grać jeśli chodzi o modyfikacje do S.T.A.L.K.E.R.a.
 10. Wnioskuję do Szanownej Administracji o możliwość bluzgania w tematach typu "Opinie o modach" @Pure czytam od początku twojej bytności na Forum twoje opinie o modach. Zawsze cechuje je niezwykła szczerość doznań, których uświadczyłeś w trakcji przechodzenia danej modyfikacji. TO mi się najbardziej w nich podoba. TO, że bez wazeliniarstwa i obłudy potrafisz szczerze napisać co ci leży na wątrobie po przejściu danego moda. Czasami jest śmiesznie, czasami strasznie, gdyż twoje wkurwienie na danego moda przekracza ludzkie granice i wtedy ciśniesz go bezstresowo, nie biorąc jeńców. Odniosę się najpierw do pojedynczych kwestii: Owszem, ponieważ było to inna opinia. Takie odniosłem wrażenie po przeczytaniu tamtego tekstu. Nie rozczarowałeś mnie. Wielu ludzi posiada mylną opinię o modyfikacjach z serii NLC. Pracując nad tym (największym objętościowo ze wszystkich na tym Forum) spolszczeniem wielokrotnie zadawałem sobie pytanie czy ktoś w to w ogóle będzie grał. Poważnie. Czy ktoś będzie na tyle szalony i głupi, aby (bez oszustw) grać zapisując stan rozgrywki przy ogniskach i źródłach ognia? Nie zwiększając udźwigu, wysokości skoku i szybkości biegu? Nieee... To się nie może udać. Ludzie nie będą w to grać... Tak mówiłem sobie za pierwszymi dwoma razami, kiedy miałem dość ciągłych poprawek i dostosowywania spolszczenia do nowych wersji moda. Pamiętajcie, że stanąłem sam przed tym potworem. Spolszczenie @trurl3 było szczątkowe i trzeba było dużo pracy aby je "wyprostować" w testach. A tak po prawdzie to gdyby nie to "częściowe" spolszczenie @trurl3, Edycja Polska NLC 3.0 pewnie nigdy by nie powstała... Granie to ogólnie strata czasu Za pierwszym razem (NLC 7.5) kiedy na poważnie grałem w NLC miałem tak samo. Ale wtedy było to coś nowego, coś co wciągało cię jak czarna dziura, bez względu jak bolesne by to nie było. Zaledwie? Jeśli zrobiłeś to bez czitów to nie jest źle. Naprawdę. Większość ludzi rezygnuje po wiosce kotów. Plus i minus to jedyne co widzę... Cytując klasyka. Nie odniosę się do nich. To indywidualna kwestia każdego Gracza. Szanuję szczerość i mam alergię na cukier. Dlatego tak bardzo lubię czytać twoje wypociny @Pure A ja co mam powiedzieć? Pracowałem nad tym modem około roku. Wiele się przy nim nauczyłem. Wiele wycierpiałem szukając rozwiązań na wydawało by się najprostsze pytania. Wiele jeszcze o nim nie wiem... Są w nim rozwiązania trudne i ciężkie do przełknięcia, ale czy są one zbyteczne dla tego rodzaju mechaniki z jaką mamy do czynienia w modzie? Zawsze to TY decydujesz, czy zagrasz w tego, a nie innego moda. Może nie wiedziałeś z czym przyjdzie ci się zmierzyć i stąd ten żal? Może nie zauważyłeś znaku radioaktywności wchodząc na ten obszar? Prawdopodobnie celowali do Naboja i Lubera, opuszczających lub "walczących" (zbugowanych) w DM. Trzeba było wczytać grę od autozapisu i dłubać dalej stricte wg poradnika. Na pewno nie jesteś. Na tego moda wyleje się jeszcze cały TIR hejtu.
 11. Polonizacja pasuje, ale jest też trochę nowych plików/linijek w plikach. Czy jest to wersja rozwojowa, to się jeszcze zobaczy kiedy ją ukończę. Przenoszę teraz graty na sprzedaż na Skadowsk i ginę na potęgę. Bandyci się chyba na mnie uwzięli Edyta: w folderze textures meshes jest sporo plików z grażdanką, które niestety powodują wyloty i trzeba je potem poprawiać na "krzaczki". Na razie poprawiłem ze 20 takich nazw.
 12. Serdecznie gratulujemy Denisowi "DKUD" Kudaszewowi dołączenia do zespołu GSC
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity