Skocz do zawartości

Anton Gorodecki

Administrator
 • Zawartość

  2 400
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  124

Ostatnia wygrana Anton Gorodecki w dniu 18 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Anton Gorodecki punkty reputacji!

Reputacja

3 658 Przyjacielski

5 obserwujących

O Anton Gorodecki

 • Tytuł
  Mistrz
 • Urodziny 1983.12.13

Informacje

 • Ruble
  46317
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Toruń
 • Broń Główna
  Wintorez Ekstremała (Alternatywa 1.3)
 • System operacyjny
  Windows 10 64-bit

Ostatnie wizyty

6 597 wyświetleń profilu
 1. Anton Gorodecki

  O dziale z poradnikami

  Wszystkie poradniki w tym dziale są aktualne, choć mogą występować różnice w zadaniach spowodowane nowymi poprawkami. W tym dziale znajdziecie tematy, w których występują dwie "wersje" tego samego poradnika. Jest to podyktowane troską o jak najdłuższe zachowanie występujących w nich zrzutów ekranu. Wszystkie pytania zadane w tym dziale będą automatycznie usuwane. Pytania proszę zadawać w temacie z daną modyfikacją (fora "Problemy fabularne ", lub ewentualnie "Ogólna Dyskusja").
 2. Anton Gorodecki

  S.T.A.L.K.E.R. - Another Story

  No to już wiemy jak nasz Kamil przeszedł ZK 2 A tak na poważnie to myślę, że zapowiada się z tego "Another Story" całkiem dobry mod. Niech tylko jeszcze dokleją jakąś znośną fabułę (nie musi być jakimś arcydziełem), ustawią odpowiedni balans rozgrywki i będzie można miło spędzić z nim co najmniej kilka wieczorów.
 3. Anton Gorodecki

  Problemy ze schowkami i kwestami

  To się ceni Można bez oszustw? Można!
 4. Z tego co widzę to kilka osób w niego gra, a skoro jest taki ładny to proszę strzelać jakieś ładne "foty" i zamieszczać na Forum tutaj lub w innym odpowiednim dziale
 5. Anton Gorodecki

  Geonezis Addon For Sigerous Mod 2.0 wersja PL

  Niestety linki do adaptacji dodatków PL są martwe. Jeśli ktoś ma na dysku adaptacje PL dodatków do wersji GEONEZIS 2.0 to proszę o wstawienie ich tutaj a zostaną one dołączone do #1. @maciek11k bez adaptacji do AF3 sobie nie pograsz. Tutaj => Atmosfear 3 adaptation.rar jest adaptacja do rosyjskiej wersji. Zainstalowałem i działa, ale mogą być problemy z częścią opisów po polsku.
 6. Anton Gorodecki

  Nowości ze świata modów 15.06.2018

  Na nowy temat jest za wcześnie, ponieważ nie ma za dużo info o tym projekcie, więc umieszczam tutaj. "Other Worlds" czyli próba całkowitej zmiany "okoliczności przyrody" świata Stalkera. Oceńcie sami jak to na razie wygląda:
 7. Anton Gorodecki

  S.T.A.L.K.E.R. - Another Story

  Autorzy ogłosili kilka "innowacji", które będą dostępne w modzie: 1. Kodowe schowki - nie jest oczywiście to nowa funkcja. Po otrzymaniu współrzędnych schowka trzeba będzie dobrać do niego odpowiedni kod. Oczywiście będą podpowiedzi jak na zrzucie ekranu w spoilerze (ros. Data realizacji projektu). Wszystkie schowki kodowe będą posiadały swój unikalny kod! Kody do schowków można będzie kupić, znaleźć albo po prostu zgadnąć (trzeci wariant będzie ciężki, bo kody nie będą powiązanie w żaden sposób z historią). Trzeba będzie nieźle się napocić, aby zdobyć dobry towar! 1.2 Na poszczególnych lokacjach będą porozrzucane schowki (stalowe skrzynie), ale ich zawartość będzie czysto losowa. Nie znajdziemy w nich zawartości powiązanej z naszą rangą czy reputacją. Na samym początku gry zostanie przydzielone naprowadzanie na jedną z takich skrzynek. 2. Nagrody za wykonywanie zadań będą losowe, podobnie jak zawartość skrzynek. Pierwsze zadania będą mogły nać nam dobry broń albo medykamenty i pieniądze, wszystko zależy od naszego fartu! 3. Oprócz wewnątrz poprawek rozgrywki zmieniono również kilka drobiazgów. Np. menu główne będzie dynamiczne i posiadać będzie różnego rodzaju wideo, z czego większość zapożyczona została z kanału DKUD1337. Będzie teraz nieco przyjemniej spoglądać na menu 4. Odnośnie linii zadań fabularnych autorzy informują, iż realizują drugi rozdział moda (gotowość: 45%). Aktualnie odbywa się wdrażanie nowych scen przerywnikowych z autorskim audio. 4.1 Zostali dodani przewodnicy do Martwego Miasta oraz Rudego Lasu. Na wypadek gdybyśmy nie chcieli dreptać przez laboratorium i z powrotem. Informacje i grafiki pochodzą STĄD.
 8. Anton Gorodecki

  Call of Chernobyl 1.5b R6 - DYSKUSJA OGÓLNA

  @Mayer99 no to teraz będziesz już wiedział komu zawracać głowę problemami technicznymi. Ja niestety nigdy nie miałem do tego drygu.
 9. Anton Gorodecki

  Geonezis Addon For Sigerous Mod 2.0 wersja PL

  Atmosfear 3 => https://yadi.sk/d/lTR8uLLZ2k9hB Nanokombinezony dodałem ostatnio Wyłączenie akumulatorów do detektorów => https://yadi.sk/d/sdGycHTC1wTWx "NanoCell inventory for CoP" znalazłem poniżej, ale nie nie wiem czy o to chodzi? Link => NanoCell_Inventory_CoP.zip Dodam za chwilę do #1
 10. Anton Gorodecki

  Wylot w x-10

  Zmniejsz do minimum ustawienia grafiki i cytując twoją wypowiedź "podnieś komputer" (chyba, że już to robiłeś). Jeśli to nie pomoże powtórz cały lab. No chyba, że ktoś ma aktualnie TŚ2 na dysku i sprawdzi ci zapisy...
 11. Anton Gorodecki

  Mam ambiwalentne odczucia...

  Czy masz na myśli, że zamiast poczciwego sędziwego Azora, za "chwilę" kapcie będzie ci przynosił "Rex 5101", którego można będzie dostać w "Biedronce" za jedyne 49,99? Czy może obawiasz się, że naszym wnukom roboty wlepiać będą za duże mandaty? A pomijając pytania retoryczne... Niestety roboty są i będą w coraz większym stopniu częścią naszego życia. Niesie to ze sobą zarówno wiele wspaniałych możliwości (nanotechnologie, "inteligentne" roboty zastępujące człowieka na wielu polach), jak i tyle samo, albo i nawet więcej zagrożeń. Patrząc na te karykaturalne humanoidalne roboty, odziane w "ludzkie skóry" (nie mówię o wideo w #1), mówiące o zagładzie człowieka, też mam wiele obaw... Jesteśmy (chyba) jeszcze na etapie samojezdnych taksówek i autobusów, ale wraz z postępem szeroko rozumianej techniki będziemy nadawać robotom nie tylko coraz więcej umiejętności, ale i możliwości. Czy spełnią więc się te apokaliptyczne filmowe wersje zdarzeń gdzie ludzkość zostaje anihilowana przez maszyny? A może staniemy się nimi? "Zbędne i wadliwe" elementy naszych ciał zostaną odrzucone i zastępowane przy "urodzeniu" (o ile ludzkość nie będzie już "produkowana" z "prawidłowej" puli genów?). Być może dojdzie do takiej kuriozalnej sytuacji wspomnianej wyżej, że człowiek będzie jedynie twardym dyskiem, stosem informacji, które będą definiowały jedynie jego charakter a ciało będzie można dowolnie zmieniać? Czy zatem dusza człowieka znajduje się w jego umyśle? Abstrahując od różnych dogmatów, może nie posiadamy w ogóle duszy? Jestem zdania, że roboty nie staną się wrogiem ludzkości, a jej szansą. Szansą na znalezienie odpowiedzi na wiele pytań. Czekam z niecierpliwością na roboty, które nie tylko przejdą test Turinga (wiemy o kilku takich przypadkach), ale być może nawet będą w pełni samoświadome. No właśnie... i co wtedy? Pomijając już te śmieszne kwestie (tak jak obcy, którzy nie mają co robić tylko przylatywać na Ziemię i niszczyć rasę, która nie opanowała nawet możliwości podróży międzygwiezdnych), że na pewno będą chciały "pozbyć się" ludzkości, to czy można będzie uznać ich za pełnoprawnych członków społeczeństwa? Czy może jednak będą naszymi "pupilami"? A może wraz z nimi upadnie wiara i staną się deus ex machina?! Co by nie powiedzieć będzie ciekawie... Jak w tym chińskim przysłowiu... A może przekleństwie?
 12. Anton Gorodecki

  OCALAŁY: UCIECZKA Z ZONY

  W przypadkach takich problemów zawsze proszę dołączać loga. Jest on niezbędny abyśmy mogli pomóc.
 13. Wczoraj na oficjalnej stronie moda "Wiatr Czasu 1.3" na ap-pro.ru twórca tej modyfikacji - akmc74u zapowiedział swój nowy projekt. Ogólny zarys historii wygląda następująco:
 14. Anton Gorodecki

  Call of Chernobyl 1.5b R6 - DYSKUSJA OGÓLNA

  gamedata\configs\weapons\... <- Tutaj szukasz danego modelu broni. Parametry określające odrzut:
 15. Anton Gorodecki

  Problem z wczytywaniem

  Niestety jest to raczej błąd "ogólny" i nic on nam konkretnego nie powie (może mieć wiele przyczyn). Proszę przeinstalować grę.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord