Jump to content

Major Diegtiariow

Turysta
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Major Diegtiariow

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Frakcja
  Wolność
 • Procesor
  AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor 3.40 GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Janów
 • Broń Główna
  SVD
 • RAM
  16 GB
 • Karta graficzna
  GeForce RTX 2600
 • System operacyjny
  Windows 10
 • O mnie
  Staram się pomóc jak tylko potrafię. Niestety ZONA jest mendą...
 1. Wie ktoś jak zmienić w 1.5 R6 odrzut broni, aby był mniej odczuwalny (trochę bardziej zbliżony do podstawki - CoP).?
 2. Przeczytaj prosze uważnie. SPECJALNIE wyraźnie zaznaczyłem, że gram w standalone 1.5 R6 a nie 1.4.22 (gdzie układ plików jest zbliżony do oryginalnej gry). Zatem Twój sposób nie da żadnych efektów. Po drugi nie chcę zbierać wszystkich crapów, bo na brak kasy nie cierpię a mam jest nawet nadmiar. Tu chodzi o noszenie ok. 8 ulubionych broni, 3000 pocisków (bo te bronie mają różne kalibry), trochę jedzenia, woda, śpiwór, 10 ołowianych pudeł na artefakty, dużo dodatków do broni każdego typu no i wiele zestawów naprawczych i DIY (bo lubię majsterkować). Nawet wstawiłem folder creatures z odpowiednim plikiem i dodałem tez plik system do gamedaty i efektem było wywalenie gry przy jej ładowaniu. Próbowałem i no właśnie nie działa... :/
 3. Oczywiście dla masochistów jest początkowy maksymalny udźwig wynoszący chyba między 35-50 kg. Dobrym pomysłem jest ustawienie sobie jakiej się chce DMC :p (to już zależy od każdego indywidualnie). Zatem postanowiłem sobie doświadczalnie ustawić 200 kg, aby jakoś w to grać. Jestem nastawiony na typowo granie RPG, a nie survival i chcę sobie nosić ze sobą wszystko co mi się podoba, a nie tylko kilka rupieci... No i zaczęły się schody... Ja akurat używam: - CoC 1.5 R6 - spolszczenie - Weapon Gulash+spolszczenie+fix W pliku system.ltx należy zmienić: - max_weight na odpowiednią dla siebie wartość a w actor.ltx pliku należy zmienić: - max_item_mass na wartość jak w max_weight - max_walk_weight na wartość jak w max_weight Wszystko byłoby pięknie gdyby nie inny schemat plików w porównaniu do CoP. Plik system.ltx znalazłem w Itemsoup/gamedata/configs, a actor.ltx w ogóle nie ma. Teraz jak to wszystko rozwiązać aby pasowało, bo podejrzewam, że lokalizacje tych dwóch plików muszą być w odpowiednich miejscach, aby gra nie wywalała i nie było błędów. Potrzebuje pomocy z tym tematem, więc jeśli ktoś byłby skłonny pomóc to poproszę.
 4. Testował ktoś i wie ktoś czy będzie działało z CoC 1.5 R6?
 5. Nie zrozumiałeś mnie Wiem, że jest Standalonę, lecz zapytałem czy można do Hybrida wgrywać mody normalnie jak do CoP?
 6. Moim zdaniem skoro wychodzi kolejna wersja gry to powinna być Twoja strona na moddb zaktualizowana Nie chcę się komuś ładować w temat, ale powinny być osobne poddziały: 1) "Pobieralnia" - są tam wszystkie szczegóły dot. moda (opis, linki, instalacja itd) i na bieżąco są tam wrzucane kolejne wersje 2) "FAQ" - jeśli się komuś chce ten dział tworzyć. Ja byłbym chętny 3) "Dyskusja na temat moda" - opinie itd. 4) "Błędy i raportowanie" Czy w HYBRIDA można normalnie wgrywać mody jak w CoP?
 7. Od pewnego czasu obserwuję buga... Pojawia się to tylko w snajperkach, zwłaszcza w tych które są zmodyfikowane u majstra. Gdy PPM chcę zobaczyć przez celownik, to on cały czasu przybliża w nieskończoność. Zauważyłem także, że czasami nie ma błędu, gdy wczytam grę z zapisu zrobionego, gdy snajperka jest w plecaku rozładowana. Mam GGM 2.2 lost soul final+fix LSA+spolszczenie+patch do spolszczenia. Jeśli mod posiada możliwość ulepszenia broni o wszystkie możliwe ulepszenia to nie mam zainstalowanych innych modów. Jeśli tego nie posiada to mam prawdopodobnie mod o nazwie full upgrades czy jakoś tak (prawdopodobnie tego nie mam, bo mod właśnie chyba posiada możliwość ulepszania broni o wszystkie możliwe ulepszenia). Czy wie ktoś jak ten błąd wyłapać lub co mogłoby być tego skutkiem?
 8. Trawę tak czy siak mam na niskim poziomie, bo ona mnie irytuje. Zmniejszyłem SSAO, HBAO i inne duperele dot. oświetlenia i lekko zluzowało... Podejrzewam, że optymalizacja gry siada i stąd te wszystkie problemy, bo przy 16Gb RAM'u raczej nie powinno tak się dziać... A poziom trudności jaki masz? Ja gram na Stalkerze i na każdego wystarczy mi max 1 magazynek z AK na amunicji z ulepszonym rdzeniem. Z reguły też w nieco ponad minute rozwalam cały 8 osobowy oddział ALf'y moim dragunowem. Wystarczy każdemu wpakować kulkę w łeb
 9. Nie ukrywam, że mam dość mocny komputer. Mam wszystko na max lub na średnie i mi crash'uje. To znaczy cały czas ścinki jakbym miał duże ustawienia grafiki i fpsy niedomagają. Czy może to być wina jakichś ustawień w ustawieniach? Czy ten mod tak ma?
 10. Pomoże mi ktoś z ustawieniem, aby każdy "handlarz" chciał kupować broń?
 11. Da się tu jakoś zwiększyć maksymalny udźwig postaci? Już nie mówię, aby nosić 1500 kg jak w modzie :p, ale aby dało się coś więcej pograć przy nośności załóżmy 250 kg.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity