Jump to content

Leito

Turysta
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About Leito

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Ruble
  6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mógłby ktoś udostępnić ten dodatek ?? na modb został usunięty 😞
 2. Jako fan EFT znalazłem moda do Anomaly o nazwie AGRESSOR RESHADE Czy ten mod tutaj przedstawiony jest lepszy od tego co znalazłem w internecie ? dodam że ten Agressor był w lutym br. aktualizowany. Ktoś grał ? Bo nie mam porównania do tego tutaj moda o którym mowa.
 3. Tak, problem rozwiązany. Szukałem sam i znalazłem Może komuś się przyda jeżeli będzie miał ten problem co ja. Wchodzimy w Folder gdzie zainstalowaliśmy Dead Air i wypakowaliśmy Hybrid >> appdata i plik user.ltx otwieramy za pomocą notatnika lub jakiegokolwiek edytora tekstu. Wciskamy ctrl + f dla uruchomienia opcji szukaj i wpisujemy: fullscreen U mnie było ustawione na off więc zmieniamy na on i powinno to wyglądać tak: rs_fullscreen on Zapisujemy i działa Temat do zamknięcia.
 4. Serwus, Pobrałem i zainstalowałem pierwszy raz moda ogołnie do stalkera i wypadło na Dead Air + Hybrid Remake. Uruchomiłem grę jako administrator jak podano na modb, gra się odpaliła w małym okienku więc chciałem ustawić na swoją rozdzielczość. Dałem zastosuj i bum. Tyle z grania... Mam tylko pasek z gry, jest dźwięk i widzę swój pulpit..... A tak się cieszyłem że sobie pogram w 1wszego moda z jakim się napotkałem.... proszę o pomoc!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity