Skocz do zawartości

patrick1982

Weteran
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O patrick1982

 • Tytuł
  Gość w Zonie

Informacje

 • Ruble
  34

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. patrick1982

  Dyskusja Ogólna

  Dalej to samo, tylko tym razem mogłem uruchomić moda oryg. po rusku bez spolszczenia, ale błąd dalej wyskakuje po rozmowie z Wilkiem. Po prosty ten kwest muszę sobie odpuścić, i tak już jestem na Zatonie.
 2. patrick1982

  Dyskusja Ogólna

  Wyszło to samo zarówno na wersji 1.0004 jak i 1.0006 Może wina podstawki, powinna być rosyjska?
 3. patrick1982

  Dyskusja Ogólna

  Wersja 1.0004 próbowałem bez spolszczenia to wyskakuje log [error]Expression : fatal error [error]Function : CStringTable::Load [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp [error]Line : 53 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus Wersja podstawki mam pl
 4. patrick1982

  Dyskusja Ogólna

  Tak zainstalowałem
 5. patrick1982

  Dyskusja Ogólna

  Wielkie dzięki wszystko śmiga. Jakoś ominąłem ten temat. Pozdrawiam Jeszcze raz wgrałem od początku całego czystego moda i w dalszym ciągu mnie wywala FATAL ERROR [error]Expression : start_node && path [error]Function : CXml::NavigateToNode [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrXMLParser\xrXMLParser.cpp [error]Line : 97 [error]Description : NavigateToNode failed in XML file [error]Arguments : gameplay\game_tasks.xml xray_patryk.log
 6. patrick1982

  Dyskusja Ogólna

  Znalazłem anomalnego walthera wa2000 na naboje 7.62 na yantarze z celownikiem komputerowym. Niestety z tego strzelać się nie da, działa jak lornetka. W poprzednich wersjach soljanki podmieniałem plik xrGame.dll i można było już korzystać z takich broni z celownikami komputerowymi, które wykrywają obiekty. Tutaj niestety po podmianie pliku wyskakuję błąd. Czy ktoś rozwiązał ten problem. Mam jeszcze inny błąd, gdy próbuję porozmawiać z Wilkiem na Magazynach Wojskowych też wywala mi grę.
 7. patrick1982

  Dyskusja Ogólna

  Mam problem z Kałmukiem na bagnach, po prostu nie ma tej postaci. Gdy potrzebowałem maści kałmuka i poszedłem w wyznaczone miejsce, to nie znalazłem tej postaci, więc użyłem spawnera i to olałem. Teraz potrzebuje lekarstwo dla kota i w dalszym ciągu kałmuka nie ma na bagnach choć w pda jest zaznaczony i spawnerze jest jakieś lekarstwo ale niestety gdy robię spawn to nie wypełnia misji i nie jest to dla kota. Problem rozwiązany, w miejscu gdzie powinien być kałmuk był plecak w którym był granat, bum i postać się pojawiła.
 8. patrick1982

  Porady od graczy dla graczy

  Udało się zrobiłem inaczej. Wyrzuciłem wszystkie arty z plecaka do schowka, odczekałem 24h i znów mogę walnąć 5 flaszeczek . Sprawdzę jeszcze z artami w plecaku może któryś jest odpowiedzialny za to, albo po prosty trzeba odczekać 24h, żeby wytrzeźwieć Tak jak myślałem jeśli ten problem występuje trzeba odczekać ok. 24h i zeruje wypite flachy. Pozdrawiam wszystkich fanów !
 9. patrick1982

  Porady od graczy dla graczy

  Jak długo działa bo jestem teraz w czarnej dupie minęło już ze 12 godzin od ostatniej flachy u kucharza na magazynach, a tam ze trzy poszły I dalej nic, zrobiłem komara i dalej jedna flacha i trup. Da się to jakoś ominąć w dmx nie było tego problemu, antyrady mam nigdy nie używałem wódy do obniżenia promieniowania. Tak 5 flach pod rząd i zgon sprawdziłem na początku gry.
 10. patrick1982

  Porady od graczy dla graczy

  Cześć! Mam problem ginę po wypiciu wódki. Czy można coś z tym zrobić? Zrobiłem spawn tabletek suworotki, ale nie pomagają. Chce pogadać z gościem pijemy po maluchy i już przychodzi mi sms, że za dużo wypiłem i padam na ziemię. Pomocy bez tego nie da się przejść gry bo w kilku momentach trzeba z postacią wypić, żeby dostać informację do kontynuacji misji.
 11. patrick1982

  Lost World Troops of Doom 3.0 fixed + patch 3.5.5

  Dzięki Yurek :) Domyśliłem się, że tę noktowizję można dokupić, ale przeglądając upgrade kombinezonów nie widziałem żadnej zmianki w linijkach :) Nie mówiąc już o tym że w opcjach gry (ustawienia sterowania) nie widnieje opcja noktowizji, więc stąd było moje pytanie. Powoli zaczynałem rozkminiać te wszystkie pliki *.script lub *.ltx i modyfikować je sobie pod swoim kątem, ale z tą noktowizją sobie nie mogłem poradzić. Dalsze moje pytanko czy można przywrócić stary celownik?
 12. patrick1982

  Lost World Troops of Doom 3.0 fixed + patch 3.5.5

  Jak włączyć noktowizję oraz przywrócić stary celownik. Zauważyłem też, że w konfiguracji sterowania zniknęła opcja włączenia noktowizji. Dodałem linijkę bind night_vision kN w pliku user.ltx, ale to nie pomogło:) W pliku system.ltx zmiana wartości cross_length nie pomogła. Celownik się nie powiększył. Minimapę sam sobie przywróciłem. Czytałem, że celownik mógł być ukryty w pliku collimator_binder.script, ale tego pliku nie znalazłem. Z wyłączeniem dynamicznego huda, czyli maski też sobie dałem radę. Największy problem mam z tą noktowizją bo strasznie ciemno w tej grze. Może trzeba coś nagrzebać w pliku lwc_night_vision.script albo lwc_keyboard. Zauważyłem, że w plikach outfit nie ma opcji nightvision_sect, więc dopisałem też tą linijkę. W dalszym ciągu nie mam noktowizji.
 13. patrick1982

  Ile macie lat?

  Ja mam 30 i myślałem, że jestem stary :) A tu nawet po 40-tce grają :) Pozdrowienia dla wszystkich fanów STALKER-a !!!
 14. patrick1982

  Problem sprzętowy

  Dobra problem rozwiązany. Nowy system na osobnym dysku rozwiązał mi problem. Gra nie chce mi śmigać z kartą dźwiękową SB X-Fi Xtreme Music, reinstalka sterów też nie pomaga trzeba ją wyłączyć w menadżerze urządzeń i grać na zintegrowanej. Na szczęście tylko w tej grze mam taki problem w innych stalkerach jest wszystko ok. Pozdro...
 15. patrick1982

  Problem sprzętowy

  Błąd BSoD kod: 0:00000050 Odczytany plik dump w WinDbg :Probably caused by : ntoskrnl.exe ( nt+992f8 )
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord