Skocz do zawartości

patrick1982

Weteran
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O patrick1982

 • Tytuł
  Gość w Zonie

Informacje

 • Ruble
  34

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. patrick1982

  Dyskusja Ogólna - NS2016

  Dalej to samo, tylko tym razem mogłem uruchomić moda oryg. po rusku bez spolszczenia, ale błąd dalej wyskakuje po rozmowie z Wilkiem. Po prosty ten kwest muszę sobie odpuścić, i tak już jestem na Zatonie.
 2. patrick1982

  Dyskusja Ogólna - NS2016

  Wyszło to samo zarówno na wersji 1.0004 jak i 1.0006 Może wina podstawki, powinna być rosyjska?
 3. patrick1982

  Dyskusja Ogólna - NS2016

  Wersja 1.0004 próbowałem bez spolszczenia to wyskakuje log [error]Expression : fatal error [error]Function : CStringTable::Load [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp [error]Line : 53 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus Wersja podstawki mam pl
 4. patrick1982

  Dyskusja Ogólna - NS2016

  Tak zainstalowałem
 5. patrick1982

  Dyskusja Ogólna - NS2016

  Wielkie dzięki wszystko śmiga. Jakoś ominąłem ten temat. Pozdrawiam Jeszcze raz wgrałem od początku całego czystego moda i w dalszym ciągu mnie wywala FATAL ERROR [error]Expression : start_node && path [error]Function : CXml::NavigateToNode [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrXMLParser\xrXMLParser.cpp [error]Line : 97 [error]Description : NavigateToNode failed in XML file [error]Arguments : gameplay\game_tasks.xml xray_patryk.log
 6. patrick1982

  Dyskusja Ogólna - NS2016

  Znalazłem anomalnego walthera wa2000 na naboje 7.62 na yantarze z celownikiem komputerowym. Niestety z tego strzelać się nie da, działa jak lornetka. W poprzednich wersjach soljanki podmieniałem plik xrGame.dll i można było już korzystać z takich broni z celownikami komputerowymi, które wykrywają obiekty. Tutaj niestety po podmianie pliku wyskakuję błąd. Czy ktoś rozwiązał ten problem. Mam jeszcze inny błąd, gdy próbuję porozmawiać z Wilkiem na Magazynach Wojskowych też wywala mi grę.
 7. patrick1982

  Dyskusja Ogólna - NS2016

  Mam problem z Kałmukiem na bagnach, po prostu nie ma tej postaci. Gdy potrzebowałem maści kałmuka i poszedłem w wyznaczone miejsce, to nie znalazłem tej postaci, więc użyłem spawnera i to olałem. Teraz potrzebuje lekarstwo dla kota i w dalszym ciągu kałmuka nie ma na bagnach choć w pda jest zaznaczony i spawnerze jest jakieś lekarstwo ale niestety gdy robię spawn to nie wypełnia misji i nie jest to dla kota. Problem rozwiązany, w miejscu gdzie powinien być kałmuk był plecak w którym był granat, bum i postać się pojawiła.
 8. patrick1982

  Porady od graczy dla graczy

  Udało się zrobiłem inaczej. Wyrzuciłem wszystkie arty z plecaka do schowka, odczekałem 24h i znów mogę walnąć 5 flaszeczek . Sprawdzę jeszcze z artami w plecaku może któryś jest odpowiedzialny za to, albo po prosty trzeba odczekać 24h, żeby wytrzeźwieć Tak jak myślałem jeśli ten problem występuje trzeba odczekać ok. 24h i zeruje wypite flachy. Pozdrawiam wszystkich fanów !
 9. patrick1982

  Porady od graczy dla graczy

  Jak długo działa bo jestem teraz w czarnej dupie minęło już ze 12 godzin od ostatniej flachy u kucharza na magazynach, a tam ze trzy poszły I dalej nic, zrobiłem komara i dalej jedna flacha i trup. Da się to jakoś ominąć w dmx nie było tego problemu, antyrady mam nigdy nie używałem wódy do obniżenia promieniowania. Tak 5 flach pod rząd i zgon sprawdziłem na początku gry.
 10. patrick1982

  Porady od graczy dla graczy

  Cześć! Mam problem ginę po wypiciu wódki. Czy można coś z tym zrobić? Zrobiłem spawn tabletek suworotki, ale nie pomagają. Chce pogadać z gościem pijemy po maluchy i już przychodzi mi sms, że za dużo wypiłem i padam na ziemię. Pomocy bez tego nie da się przejść gry bo w kilku momentach trzeba z postacią wypić, żeby dostać informację do kontynuacji misji.
 11. patrick1982

  Lost World Troops of Doom 3.0 fixed + patch 3.5.5

  Dzięki Yurek :) Domyśliłem się, że tę noktowizję można dokupić, ale przeglądając upgrade kombinezonów nie widziałem żadnej zmianki w linijkach :) Nie mówiąc już o tym że w opcjach gry (ustawienia sterowania) nie widnieje opcja noktowizji, więc stąd było moje pytanie. Powoli zaczynałem rozkminiać te wszystkie pliki *.script lub *.ltx i modyfikować je sobie pod swoim kątem, ale z tą noktowizją sobie nie mogłem poradzić. Dalsze moje pytanko czy można przywrócić stary celownik?
 12. patrick1982

  Lost World Troops of Doom 3.0 fixed + patch 3.5.5

  Jak włączyć noktowizję oraz przywrócić stary celownik. Zauważyłem też, że w konfiguracji sterowania zniknęła opcja włączenia noktowizji. Dodałem linijkę bind night_vision kN w pliku user.ltx, ale to nie pomogło:) W pliku system.ltx zmiana wartości cross_length nie pomogła. Celownik się nie powiększył. Minimapę sam sobie przywróciłem. Czytałem, że celownik mógł być ukryty w pliku collimator_binder.script, ale tego pliku nie znalazłem. Z wyłączeniem dynamicznego huda, czyli maski też sobie dałem radę. Największy problem mam z tą noktowizją bo strasznie ciemno w tej grze. Może trzeba coś nagrzebać w pliku lwc_night_vision.script albo lwc_keyboard. Zauważyłem, że w plikach outfit nie ma opcji nightvision_sect, więc dopisałem też tą linijkę. W dalszym ciągu nie mam noktowizji.
 13. patrick1982

  Ile macie lat?

  Ja mam 30 i myślałem, że jestem stary :) A tu nawet po 40-tce grają :) Pozdrowienia dla wszystkich fanów STALKER-a !!!
 14. patrick1982

  Problem sprzętowy

  Dobra problem rozwiązany. Nowy system na osobnym dysku rozwiązał mi problem. Gra nie chce mi śmigać z kartą dźwiękową SB X-Fi Xtreme Music, reinstalka sterów też nie pomaga trzeba ją wyłączyć w menadżerze urządzeń i grać na zintegrowanej. Na szczęście tylko w tej grze mam taki problem w innych stalkerach jest wszystko ok. Pozdro...
 15. patrick1982

  Problem sprzętowy

  Błąd BSoD kod: 0:00000050 Odczytany plik dump w WinDbg :Probably caused by : ntoskrnl.exe ( nt+992f8 )
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord