Skocz do zawartości

kobal

Elitarni
 • Zawartość

  3 809
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  104

Ostatnia wygrana kobal w dniu 20 Październik

Użytkownicy przyznają kobal punkty reputacji!

Reputacja

1 894 Przyjacielski

2 obserwujących

O kobal

 • Tytuł
  Zasłużony użytkownik
 • Urodziny 13 Sierpień

Informacje

 • Ruble
  38430
 • Frakcja
  Wojskowi
 • Procesor
  i5-4670
 • Płeć
  Nie podana
 • Miejscowość
  Bytom
 • Broń Główna
  Wintar BC
 • Punkty za zagadki
  5
 • RAM
  16 GB Geil Dragon DDR 3
 • Karta graficzna
  Sapphire R9 380 Nitro OC 4GB
 • System operacyjny
  Windows 10 Home 64 bit

Ostatnie wizyty

14 255 wyświetleń profilu
 1. kobal

  Problemy fabularne

  Praktycznie nigdzie. Trzeba je sobie zrobić w transmutatorze, jeżeli masz odpowiednią receptę, oczywiście. Teoretycznie, może kiedyś znajdziesz taki artefakt w jakimś schowku albo przy jakimś trupie.
 2. kobal

  ATP ( Brak Kota / Problem z Monolitem )

  Dokładnie. Ten stalker przy wejsciu na lokację wcale nie jest ważny. Po prostu pokazuje mniej więcej gdzie jest obóz Kalinina. Nic innego nie robi. Ze Sznyrą jest o wiele większy problem. Za późno wszedłeś na ATP, wziąłeś za dużo zadań na tę lokację. Trzeba tam było iść zaraz jak dostałeś zadanie na dyskietkę od Adrenaliny. Ekipa monolitu pojawia się na ATP po wzięciu zadania od Łukasza na mózgi kontrolerów z CEA albo na imadło od Wkręta, które to zadania są i tak ze sobą powiązane.
 3. kobal

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Na swojej liście masz 30 artefaktów. Po prostu dwa artefakty zapisałeś pod pozycją 12. Dlatego jednego ci brakuje.
 4. kobal

  Problemy fabularne

  W większości przypadków pojawia się po jakimś czasie w podziemiach Agropromu i tam siedzi i czeka aż go nie zabijesz ale raz znalazłem go na wzgórzu miedzy stawem a bazą stalkerów a raz przy bramie wejściowej na Agroprom.
 5. kobal

  OSTATNI STALKER

  @tom3kb Ja akurat poszedłem inną ścieżką scenariusza i najemników miałem od razu za wrogów ale potem znowu po coś schodziłem do x-18 i druga grupa najemników czekała na mnie wewnątrz labu. @kanon1022 Po prostu masz popsute sejwy. Musisz się cofnąć w grze do działającego sejwu, kontynuować fabułę i więcej nie podnosić rzeczy o których sam Grek mówi, że lepiej ich nie podnosić.
 6. kobal

  Dyskusja Ogólna - NS2016

  Błąd dotyczy skryptu związanego z jakimś zadaniem Prapora, prawdopodobnie na macki pijawek. Jest to zadanie powiązane z questem Lisa na przyniesienie strzelby. Jakimś cudem skrypt zgłupiał. Jeżeli masz aktywne te zadania od Prapora i Lisa to je zakończ. Wyloty powinny zniknąć.
 7. kobal

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Owszem, są. Po prostu zjedź niżej. Najpierw lecą opisy, później nazwy a na końcu nazwy pułapek ze złapanymi artefaktami. @smox Ja tam przeszedłem moda bez większych problemów, ale też nie upierałem się ze zbieraniem nic nie wartych artów ( zebrałem może ze sześć) Nie zagłębiałem się też we wszelkie możliwe rozgałęzienia fabuły. Po prostu grałem jak mi sumienie podpowiadało. Jest sporo elementów fabularnych gdzie naprawdę nie wiedziałem co robić i co na mnie za rogiem czeka, co z miłym dreszczykiem przypomniało mi pierwsze spotkanie z cieniem czarnobyla ileś tam lat temu. Polecam podziemia Agropromu
 8. kobal

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Otwórz sobie plik string_table_enc_zone z katalogu text/pol. Masz tam opisy tych wszystkich super artefaktów.
 9. kobal

  OSTATNI STALKER

  Zapewne źle go zainstalowałeś. Albo nie zainstalowałeś patcha a nałożyłeś nową polonizację albo zainstalowałeś patcha ale dałeś starą wersję polonizacji.
 10. kobal

  OSTATNI STALKER

  Może masz za dużo sejwów w folderze z zapisami. Trzeba go okresowo opróżniać, inaczej moga się zdarzyć takie dziwne wyloty.
 11. kobal

  Dyskusja Ogólna - NS2016

  Od momentu wejścia na lokację z trupem kontrolera nie możesz wczytać żadnego sejwa. Musisz wszystko przejść za jednym razem. Wczytasz sejwa i mściciele zrobią się wrodzy.
 12. kobal

  OSTATNI STALKER

  Niestety, z Zaurusem nie ma żadnego kontaktu. Ale patch jest jego roboty. Jest oficjalnie wystawiony na ich stronie.
 13. kobal

  OSTATNI STALKER

  Wrzuciłem tego patcha na Google Drive bo pobieranie z Yandexa może być problematyczne dla niedoświadczonych. Do pobrania stąd patch 01 do Ostatni Stalker Przygotowałem też nową wersję polonizacji uwzględniającą patch. Do pobrania stąd polonizacja Ostatni Stalker v1.01 UWAGA: Ta wersja polonizacji jest tylko dla tych którzy zainstalują patcha i zaczną nową grę!
 14. kobal

  Problemy ze schowkami i kwestami

  Między przejściem do Doliny Mroku a lasem na Wysypisku jest taka mała dolinka. Na końcu tej dolinki jest uschnięte drzewo. Na drzewie broń Worona.
 15. kobal

  Problemy fabularne

  A ty jesteś pewny, że masz znaleźć Kreta a nie Kła?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord