Skocz do zawartości

kobal

Elitarni
 • Zawartość

  3 813
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  104

Ostatnia wygrana kobal w dniu 20 Październik 2018

Użytkownicy przyznają kobal punkty reputacji!

Reputacja

1 900 Przyjacielski

2 obserwujących

O kobal

Informacje

 • Ruble
  38430
 • Frakcja
  Wojskowi
 • Procesor
  i5-4670
 • Płeć
  Nie podana
 • Miejscowość
  Bytom
 • Broń Główna
  Wintar BC
 • Punkty za zagadki
  5
 • RAM
  16 GB Geil Dragon DDR 3
 • Karta graficzna
  Sapphire R9 380 Nitro OC 4GB
 • System operacyjny
  Windows 10 Home 64 bit

Ostatnie wizyty

14 323 wyświetleń profilu
 1. kobal

  OSTATNI STALKER

  OK.
 2. kobal

  OSTATNI STALKER

  Przepraszam, że nie dawałem znaku życia. Niestety nie mam za wiele wolnego czasu. Z Zaurusem kontaktowałem się ostatni raz na początku grudnia. Pisał mi, że konczą finalną wersję i jak tylko będzie to możliwe to prześle mi pliki. Od tego czasu się nie kontaktował. A tu widzę, że wersja finalna jednak wyszła. Teraz mam mały dylemat. W sumie to już napaliłem się na OP-2.1 ale widzę, że będę musiał to odłożyć i zakonczyć sprawę tego "Ostatniego Stalkera".
 3. kobal

  OP-2.1

  W koncu się doczekałem. Właśnie ściągam te cudo. Polonizację przygotuję, prędzej czy później ze wskazaniem na później. Bardzo krucho u mnie z wolnym czasem. No. chyba, że ktoś już ją robi.
 4. kobal

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Odkryte "krzaczki" znalazłem i poprawiłem. Dzięki za info.
 5. kobal

  Problemy fabularne

  Praktycznie nigdzie. Trzeba je sobie zrobić w transmutatorze, jeżeli masz odpowiednią receptę, oczywiście. Teoretycznie, może kiedyś znajdziesz taki artefakt w jakimś schowku albo przy jakimś trupie.
 6. kobal

  ATP ( Brak Kota / Problem z Monolitem )

  Dokładnie. Ten stalker przy wejsciu na lokację wcale nie jest ważny. Po prostu pokazuje mniej więcej gdzie jest obóz Kalinina. Nic innego nie robi. Ze Sznyrą jest o wiele większy problem. Za późno wszedłeś na ATP, wziąłeś za dużo zadań na tę lokację. Trzeba tam było iść zaraz jak dostałeś zadanie na dyskietkę od Adrenaliny. Ekipa monolitu pojawia się na ATP po wzięciu zadania od Łukasza na mózgi kontrolerów z CEA albo na imadło od Wkręta, które to zadania są i tak ze sobą powiązane.
 7. kobal

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Na swojej liście masz 30 artefaktów. Po prostu dwa artefakty zapisałeś pod pozycją 12. Dlatego jednego ci brakuje.
 8. kobal

  Problemy fabularne

  W większości przypadków pojawia się po jakimś czasie w podziemiach Agropromu i tam siedzi i czeka aż go nie zabijesz ale raz znalazłem go na wzgórzu miedzy stawem a bazą stalkerów a raz przy bramie wejściowej na Agroprom.
 9. kobal

  OSTATNI STALKER

  @tom3kb Ja akurat poszedłem inną ścieżką scenariusza i najemników miałem od razu za wrogów ale potem znowu po coś schodziłem do x-18 i druga grupa najemników czekała na mnie wewnątrz labu. @kanon1022 Po prostu masz popsute sejwy. Musisz się cofnąć w grze do działającego sejwu, kontynuować fabułę i więcej nie podnosić rzeczy o których sam Grek mówi, że lepiej ich nie podnosić.
 10. kobal

  Dyskusja Ogólna - NS2016

  Błąd dotyczy skryptu związanego z jakimś zadaniem Prapora, prawdopodobnie na macki pijawek. Jest to zadanie powiązane z questem Lisa na przyniesienie strzelby. Jakimś cudem skrypt zgłupiał. Jeżeli masz aktywne te zadania od Prapora i Lisa to je zakończ. Wyloty powinny zniknąć.
 11. kobal

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Owszem, są. Po prostu zjedź niżej. Najpierw lecą opisy, później nazwy a na końcu nazwy pułapek ze złapanymi artefaktami. @smox Ja tam przeszedłem moda bez większych problemów, ale też nie upierałem się ze zbieraniem nic nie wartych artów ( zebrałem może ze sześć) Nie zagłębiałem się też we wszelkie możliwe rozgałęzienia fabuły. Po prostu grałem jak mi sumienie podpowiadało. Jest sporo elementów fabularnych gdzie naprawdę nie wiedziałem co robić i co na mnie za rogiem czeka, co z miłym dreszczykiem przypomniało mi pierwsze spotkanie z cieniem czarnobyla ileś tam lat temu. Polecam podziemia Agropromu
 12. kobal

  OSTATNI STALKER

  @kondotier Otwórz sobie plik string_table_enc_zone z katalogu text/pol. Masz tam opisy tych wszystkich super artefaktów.
 13. kobal

  OSTATNI STALKER

  Zapewne źle go zainstalowałeś. Albo nie zainstalowałeś patcha a nałożyłeś nową polonizację albo zainstalowałeś patcha ale dałeś starą wersję polonizacji.
 14. kobal

  OSTATNI STALKER

  Może masz za dużo sejwów w folderze z zapisami. Trzeba go okresowo opróżniać, inaczej moga się zdarzyć takie dziwne wyloty.
 15. kobal

  Dyskusja Ogólna - NS2016

  Od momentu wejścia na lokację z trupem kontrolera nie możesz wczytać żadnego sejwa. Musisz wszystko przejść za jednym razem. Wczytasz sejwa i mściciele zrobią się wrodzy.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord