Jump to content

Maliniak

Stalker
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Maliniak

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Ruble
  25

Recent Profile Visitors

308 profile views
 1. Witam mam parę rzeczy do napisania, które chyba nie powinny znaleźć się w tym modzie: 1.Nie widzę celów zadań, tylko w niektórych. Czy istnieje jakiś mod, aby dodać znaki celów, jak w podstawce? :geek: 2. Kiedy przechodzę z Prypeci do Radaru to umieram.(po wczytaniu natychmiast ginę) Poradzicie? A może jakiś trainer lub kod na nieśmiertelność mógłby pomóc? :ermm: 3. Wiecie może gdzie jest Maks? (takie zadanie w początkowym stadium gry) Bardzo proszę o pomoc.
 2. Teraz już wszystko działa, dzięki wielkie. :thumbsup:
 3. Ok spróbuję spolszczyć swojego stalkera, a jak to nie będzie działać to kupie wersje pl. A i jeszcze jedno, czyli jak nie zainstaluje patcha 3.5.5 na spolszczenie to ten mod nie będzie działać i z tego spolszczającego patcha należy wrzucić tylko bin i datebasę, resztę nie ruszać?
 4. Cześć Mam wersję angielską stalkera 1.0006, wszystko działa, żaden plik nie jest uszkodzony. I teraz mam do głównego folderu z grą wrzucić gamedata i bin z "lwtod3.0_fixed.exe". Ale na stronce pisze , że trzeba usunąć wszelkie pliki gamedata z folderu gry, jest ich 14 w głównym folderze(tyle wyliczyłem), pozbyłem się ich i wrzuciłem gamedatę i bina moda do głównego folderu z grą. Potem próbuję odpalić i wyskakuje bugtrap. Ścieżka prowadzi do pliku xrCore.dll. Proszę powiedzcie co zrobiłem źle, a co powinienem zrobić... A słyszałem jeszcze, że przed pierwszą instalacją modów trzeba coś zmienić w pliku "fsgame.ltx" nie wiem czy to prawda...
 5. Jestem nowy i to mój pierwszy post, więc bądźcie wyrozumiali. :nuke: Napisze ktoś, jak zainstalować SZM CoP 0.2 ? W spakowanym, pobranym pliku są 4 jakieś aplikacje albo instalatory oczywiście z rozszerzeniem .exe i nie wiem, od którego zacząć. Przy okazji dacie linka do spolszczenia jak jest? P.S Nie wiem, o co chodzi z Jak mam z niej skorzystać?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.