Jump to content

czernobyl10

Zasłużony
 • Content Count

  2625
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  92

czernobyl10 last won the day on August 12 2017

czernobyl10 had the most liked content!

Community Reputation

1210 Przyjacielski

1 Follower

About czernobyl10

 • Rank
  POLSKI ARMAHOLIC FAN
 • Birthday 05/02/1976

Contact Methods

 • Steam id
  czernobyl10[PL]
 • GG
  0

Profile Information

 • Ruble
  17126
 • Frakcja
  Wojskowi
 • Procesor
  INTEL CORE i7 8th Gen
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  KORDON
 • Broń Główna
  kbk AKMS
 • RAM
  8 GB
 • Karta graficzna
  NVIDIA GeFORCE MX 150 4 GB
 • System operacyjny
  W 10 Home 64 bity

Recent Profile Visitors

4593 profile views
 1. Dzisiaj BiS podał enigmatyczną wiadomość o nowym DLC które będzie przedstawione społeczności armaholiców w czwartek 23.05.2019 r. Ciekawe co to będzie.
 2. Kolejne świetne misje z warsztatu rozegrane. W pierwszej misji musimy oczyścić kwartał miasta z sił rebeliantów. Wszyscy zakładnicy muszą przeżyc. Misja ciekawa, walka dynamiczna, poszukiwanie poukrywanych przeciwnków w budynkach. Polecam misję, czas rozgrywki to około 2 godziny. Kolejne świetne misje z warsztatu rozegrane. W pierwszej misji musimy oczyścić kwartał miasta z sił rebeliantów. Wszyscy zakładnicy muszą przeżyc. Misja ciekawa, walka dynamiczna, poszukiwanie poukrywanych przeciwnków w budynkach. Polecam misję, czas rozgrywki to około 2 godziny. Kolejne świetne misje z warsztatu rozegrane. W pierwszej misji musimy oczyścić kwartał miasta z sił rebeliantów. Wszyscy zakładnicy muszą przeżyc. Misja ciekawa, walka dynamiczna, poszukiwanie poukrywanych przeciwnków w budynkach. Polecam misję, czas rozgrywki to około 2 godziny.
 3. Uwaga duże przeceny na steam na ARME. Kolejna misja tym razem to typowy hardkor dla nałogowych graczy. Osobiście przejście misji zajęło mi około ośmiu godzin. Oddział bojowników NAPA musi wysadzić radar oraz zniszczyć stanowiska wrogiej artylerii. Uwaga na silnie uzbrojone patrole przeciwnika oraz dwa BTR 90. Najważniejsze to zniszczyć transportery ponieważ z piechotą sobie powoli poradzimy.Czuć klimat poprzednich serii gier.
 4. Kolejne trzy świetne misje w klimatach tropikalnego Tanoa. Mapa jest naprawde dopracowana, walka w dżungli jest wymagająca ponieważ przeciwnik nas zachodzi oraz gęsta roślinność utrudnia prowadzenie ognia. Polecam zakup DLC Apex ale tylko tym którzy będą chcieli spędzić z ARMA3 dużą ilość czasu. Pierwsza misja w której walczymy jako członek oddziału chińskiego CSAT-u. Naszym zadaniem jest sabotowanie NATO-wskiej radiostacji, uważamy gdyż po ataku na radiostacje w ciągu 5 miniut przylatuje helikopterem wsparcie oraz pojawiają się dodatkowe patrole. Ja zaczekałem na helikopter i zniszczyłem go podczas lądowania. Potem przeczekałem w budynku i sukcesywnie załatwiałem żołnierzy patrolu z budynku oraz zestrzeliłem zwiadowczego drona. Po wysadzeniu masztu musimy wykonać drugie zadanie czyli wysadzić zbiorniki z paliwem w pobliskiej elektrowni. Po opuszczeniu osady pojawia się patrol przeciwnika na uzbrojonym pojeździe. Najlepiej położyć się na boku drogi i ogniem ciągłym zlikwidować załogę pojazdu. Udajemy się w kierunku elektrowni. Po drodze niszczymy dwa KTO schowane w dżungli oraz załatwiamy żołnierzy patroli. Uwaga na helikopter który krąży w powietrzu ponieważ strzela do nas gdy jesteśmy na otwartej przestrzeni. Elektrowni broni kilunastu żołnierzy, musimy być czujni i likwidować patrole w trakcje manewru oskrzydlającego nas. Po przedostaniu się na teren elektrowni bierzemy wyrzutnie przeciwpancerną i oddajemy po 3-4 strzały w każdy zbiornik. Zadanie wykonane, pojawia się ostatni patrol który likwidujemy. Szybko udajemy się dołodzi i opuszczmy wyspę. Misja wykonana. Kolejna misja wydaje się być łatwą ale to pozory. Jako oddział NATO mamy zlikwidować pojazdy syndykatu oraz zniszczyć samoloty i śmigłowce znajdujące się na polowym lotnisku. Uważamy na patrole. Po dotarciu na lotnisko nadciąga wsparcie dla syndykatu. Musimy obserwować przedpole ponieważ przeciwnik nas oskrzydla. Po uporaniu się z wrogiem wysadzamy pojazdy i statki powietrzne. Udajemy się do punktu ewakuacyjnego i opuszczmy wyspę. Koniec misji. W trzeciej misji walczymy jako członek oddziału NATO. Naszym zadaniem jest zniszczenie ciężarówki z narkotykami oraz wyłączenie agregatu zasilającego maszt radiowy. Uważamy na liczne patrole syndykatu które nas atakują. W wiosce najlepiej schować się w budynkach i likwidować przeciwnika który nadciąga z dżungli. Misja dość krótka ale ciekawa i dynamiczna. Po dotarciu do punktu ewakuacyjnego następuje koniec misji.
 5. Dobra wiadomość dla grających w ARMA3 na obecną chwilę czyli na około powiedzmy 2-4 lata nie będzie nowej gry. To zapowiedź głównego programisty BiS pracującego nad ARMA3. Nie będzie to ostatnia gra serii, nowa gra będzie na nowym silniku znanym z DayZ czyli świat gry zostanie wywrócony do "góry nogami" ponieważ żadne mody z wcześniejszych wersji gry nie będą działać. Na obecną chwilę zespół zastanawia się nad drogą rozwoju gry. Podpisuje umowy z niezaleznymi studiami które opracowują nowe duże rozszeżenia czytaj płatne mody z serii DLC Creator. Zapowiada się okres płatności za możliwość gry. Na obecną chwilę dalej gram i zamierzam grać. Dzisiaj jeszcze wstawię realację z dwóch misji na Tanoa. Oczywiście bardzo ważna informacja to ukazała się nowa, poprawiona wersja najlepszego moda wszechaczasów którym jest CWR2 do ARMA2/OA/CO oznaczona numerem 1.6.
 6. Bardzo Wszystkim dziękuję za życzenia. Kolejny roczek na karku. Tak patrzę i myslę że dopiero miałem urodziny a tu już nastepne i data w kalendarzu inna
 7. Poszukaj na exsite24.pl. Choć nie gwarantuje że znajdziesz raczej wydania książek.
 8. Kolejne misje w tropikach. Pierwsza misja: Oddział CSAT musi zniszczyć samobieżne działo przeciwlotnicze NATO oraz wyrzutnie ręczne. Misja ciekawa i wymagająca gdyż w terenie są patrole przeciwnika oraz pojazdy opancerzone. W drugiej misji jesteśmy członkiem organizacji paramilityarnej ION. Nazszym zadaniem jest zdobycie danych wywiadowczych. Na wyspie dochodzi do przewrotu. Musimy dotrzeć do miejsca ewakuacji. Walka w mieście, transportery opancerzone, częste patrole przeciwnika. Klimat jak w dobrym filmie sensacyjnym. Polecam.
 9. Kolejna ciekawa książka opisująca szczegóły akcji likwidacji najgroźniejszego terrorysty świata. Autor to emerytowany członek amerykańskich sił specjalnych. W książce poznajemy geneze powstania amerykańskich sił specjalnych, opisy akcji oraz szkolenia BUD/S. Książka jest ciekawa, napisana prostym i przysępnym tekstem. Najważniejsze to łatwo i szybko się czyta. Polecam.
 10. Kolejne misje w scenerii tropików. Pierwsza misja to akcja oddziałów NATO którego zadaniem jest zniszczenie stanowiska dowodzenia CSAT oraz dwóch stanowisk artylerii wraz z radarami kierowania ogniem. Walka jest ciekawa i wciągająca, szczególnie w terenie leśnym, uwaga na patrole i poukrywane Irfity. Po wykonaniu zadania opuszczamy wyspę na łodziach motorowych. W drugiej misji walczymy jako członek oddziału CSAT. Naszym zadaniem jest odnalezienie i ewakuacji członków załogi śmigłowca organizacji IDAP który rozbił się na terenach kontrolowanych przez członków syndykatu. Walka jest wymagająca gdyż walczymy w dżungli. Po odbiciu członków organizacji humanitarnej powracamy do bazy.
 11. Kolejna misja w tropikach Tanoa. Tym razem jesteśmy członkiem oddziału elitarnego. Naszym zadaniem jest odnalezienie kontenera z bronią i zniszczenie go. Kontener znajduje się w bazie syndykatu. Czeka nas wciągająca walka z rebeliantami. Po odnalezieniu kontenera wysadzamy go. Następnie powracamy po ludzi i udajemy się do miejsca ewakuacji skąd odlatujemy śmigłowcem. Misja jest ciekawa gdyż miejsce w którym znajduje się kontener za każdym razem zmienia się losowo. Grając kilka/naście razy zawsze rozgrywka ułoży się inaczej.
 12. Właśnie zacząłem lepiej poznawać DLC Apex i tereny tropikalne z Wyspy Tanoa. Widoki są cudowne, bogata roślinność tropikalna która utrudnia walki w dżungli. Warto poznać ten odatek ale tylko dla maniaków ARMA3 bo jeżeli gra się rzadko to lepiej spożytkować te pieniądze na inny cel. Oczywiście na warsztat trafiły misje z serii FHQ czyli dopracowane przez twórców w każdym calu. W pierwszej misji walczymy jako lokalny żandarm z przemytnikami. Naszym zadaniem jest oczyszczenie bagien z sił przemytników i przechwycenie przemycanych narkotyków. Misja jest ciekawa i zapewni gry na 2 lub 3 godziny rozrywki. Piękne widoki i bagna porośnięte namorzynem. Nastepna misja rozgrywana w pieknej scenerii tropikalnej Tanoa. Tym razem jesteśmy agentem CIA. Zadanie to zdobycie informacji na temat przerzutów narkotyków na teren Ameryki Północnej. Pierwsze zadanie to włamanie do komputera przemytników na silnie bronionym lotnisku. Po wymianie ognia oczyszczamy teren lotniska. Zdobywamy informacje i ruszamy wgłąb tropików aby odnaleźć ukryte magazyny i zniszczyć nielegalny towar. Po wykonaniu zadania wracamy i odpływamy naszymi mikrołodziami podwodnymi. Następna misja jest dośc długa. Walczymy jako członek brytyjskiego oddziału specjalnego. Naszym celem jest zniszczenie nadajnika satwlitarnego, zabicie szefa kartelu i ewakuacja. Walki są trudne ponieważ jest sporo przeciwników. Walczymy w dżungli i na plantacjach trzciny cukrowej oraz w miastach. Jeżeli decydujemy się na grę to na końcu musimy grać jako dowódcy trzech zespołołow. Zbieramy ludzi do punktu ewakuacyjnego. Tam musimy ręcznie przełączać się między członkami zespołów ktrórzy zajmują miejsca w śmigłowcach. Na końcu wsiadamy sami i odlatujemy. Koniec misji. Do pokonani mamy 104 przeciwników.
 13. Na 29 kwietnia zapowiedziano wydanie kolejnego płatnego DLC do ARMA3 z serii DLC Creator. Czyli nic innego jak płatne modyfikacje robione przez fanów, grafików i modderów. Na pierwszy ogień dostajemy Arma 3 Creator DLC: Global Mobilization - Cold War Germany dodatek zrobiony przez niemieckich modderów w którym dostaniemy jednostki RFN i NRD z okresu "Zimnej wojny" wraz z nowym terenem i misjami do gry pojedynczej oraz kooperacji. Cena to około 20 euro czyli około 80 - 100 zł. Zaczeło się rozdrabnianie marki i jak dla mnie BiS skończył pomysły na rozwój gry więc sięga po płatne mody. Przykre i żałosne. Jednocześnie zapowiedziano iż dotychczasowe modyfikacje będą dostępne jako darmowe natomiast nowe modyfikacje które dodadzą wartościowych treści i ich autorzy wyrażą na to chęć będą wydawane w serii DLC Creator. Moim zdaniem wieszczy to prace nad ARMA 4 i wydanie nowej gry za 2-4 lata. Więcej o DLC pod linkiem https://store.steampowered.com/app/1042220
 14. Kolejne święta na forum. Latka szybko lecą. Wszystkiego najlepszego, zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń, spokoju oraz mokrego dyngusa dla wszystkich członków forum i Ich rodzin.
 15. Dlatego każda gra po wydaniu nowej wersji, nowej produkcji z cyklu umiera. To smutne ale prawdziwe. Mamy przykład cyklu Arma. Moim zdaniem wystarczyłoby dodawać nowe rozwiązania i mamy nieśmiertelną produkcję. Tak zawsze zaczynamy od nowa i cyklicznie powstają mody jak np RHS lub CUP który przenosi zawartość AA i A2/A2OA do ARMA3.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord