Jump to content

kowalosiu69

Weteran
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About kowalosiu69

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  34

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam . Mam pytanie do kolegów którzy grę zakończyli . Czy Wilk jest potrzebny w dalszej części gry . Pytam ponieważ przy wypełnieniu zadania na zniszczenie megafonu , tak mnie poniosło że wybiłem cały posterunek .Po powrocie z innego zadania na Kordon wojsko wytłukło całą Wioskę Kotów i poza Sidorem nikt nie uszedł żywy .
 2. Witam . Mam taki problem . Gra po instalacji działała błyskawicznie . Po kilu dniach nieobecności w domu wczytuje się ślamazarnie a kiedy już to nastąpi słychać jakieś przerwy dźwięku a po chwili mrozi ekran . Mam 16GB Ram DDR 4 , nowego i - 5 i RX - 580 gaming z 8GB .Proszę o radę .
 3. Serdeczne dzięki panowie . Bez waszej pomocy mógłbym kolejny tydzień koło tego chodzić i nic bym nie wymyślił . A Worpała to już teraz znajdę ?
 4. Wiem że potrzebuję DAN - 15 ale obok spychacza leży notatka która pewnie powie gdzie to jest .Problemem jest jak podnieść tę kartkę gdyż anomalia na to nie pozwala . Może jest jakiś prosty na to sposób ?
 5. Dziennikarka uratowana i już w wagoniku . Natomiast w świniarni nie potrafię podejść do spychacza i podnieść leżącej obok notatki . Notatki mam i z dżwigu i z namiotu .
 6. Witam . Jak uruchomić miotacz ognia w DM . Miotacz mam , pierwszy kanister pełny też , z pustym pobiegłem na stację paliw wlazłem na zbiorniki , z najdalszego nabrałem paliwa . W ekwipunku zebrałem wszystko , miotacz w slocie i nic . Pozwolę sobie zadać kolejne pytanie o Wopala i mogilniki . Mam 4 notatki , klucz dr.Badera ale gdzie kontener ? Co robię żle lub czego nie robię ? Proszę o podpowiedzi .
 7. Witam . Po skończeniu zadań na Obrzeżach na Wysypisku przestał działać szpadel . W oznaczonych do rozkopania grobach po prostu nic się nie dzieje . Co może być przyczyną ? . Z góry dziękuję za pomoc .
 8. Witam ponownie . Proszę o poradę gdzie nad bagienkiem z mięsaczami na Obrzeżach jest schowek Igły w stogu siana . Straciłem masę czasu na poszukiwania i nic . A może źle zrozumiałem maskę ? . Z góry dziękuję .
 9. Jestem ostatnim poborem który służył 2 lata . Bardzo wdzięczny jestem za szybką pomoc . Koło przystanku od początku gry brak skrzyń . Być może kiedy uruchomię Zaporożca któremu brakuje już tylko jednego koła dam radę wskoczyć na przystanek . Z poważaniem K.
 10. Witam . Utknąłem na Kordonie przy próbie przejścia przez wiadukt . Na dachu młyna pojawiła się wieżyczka strzelnicza i nie pozwala na podejście do krzaka w którym zadanie karze się ukryć i poczekać na śmierć napastników . Czy coś zrobiłem żle , czy może jest jakiś sposób na oszukanie tego ustrojstwa . Będę wdzięczny za pomoc
 11. Wielkie dzięki SMOX za wskazówkę . Fix od Allena zadziałał .
 12. Witam . Mam problem z wypadami na pulpit w Prypeci . Nie pomaga ponowne wczytanie . Nie pomaga wywalenie całego ekwipunku . Zawsze w tym samym miejscu kiedy mam śledzić transakcję Monolitu . FATAL ERROR [error]Expression : 0 [error]Function : ErrorLog [error]File : ..\xrServerEntities\script_engine_script.cpp [error]Line : 49 [error]Description : Couldnt find sounds fight\post_combat_wait\relax_ with prefix characters_voice\human_01\monolith\ Proszę o pomoc jeśli to możliwe . Z góry thx .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity