Jump to content

tom3kb

Administrator
 • Posts

  9,143
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  398

tom3kb last won the day on November 29

tom3kb had the most liked content!

9 Followers

About tom3kb

 • Birthday 10/12/1982

Profile Information

 • Ruble
  62375
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

23,726 profile views

tom3kb's Achievements

Naznaczony Zoną

Naznaczony Zoną (19/21)

11.4k

Reputation

 1. Kolejna wariacja na temat Brutal Dooma. Brutal Doom Platinum. Temat moda: KLIK
 2. Jak komuś podobały się pukawki w tym modzie to właśnie wypuszczono samodzielny weapon pack z moda Ashes. Teraz można z nim ogrywać dowolne mody do dooma. Dla przypomnienia tak wygląda uzbrojenie. W Ashes Afterglow broń można było modyfikować na specjalnych stołach. W normalnych modach takich rzeczy nie ma więc musimy znaleźć odpowiedni przedmiot "mod kit". Później wybieramy broń którą chcemy zmodyfikować, w inwentarzu wybieramy "mod kit" i go używamy. Broń można modyfikować dwa razy. Nie można upgradeować łoma, bomb rurowych i nożyka. Mod Ashes Weapons Pack v2.0 pobieramy np stąd: KLIK Ps. A jakby ktoś chciał sobie posłuchać to tutaj jest cały soundtrack z Ashes Afterglow
 3. Tytuł oryginalny: RMA 1.1 + OGSR Engine + FWR CoP Edition Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006 Data Premiery: 29.11.2021r. Autor: rnm_016 Autor Spolszczenia: OPIS: SCREENY: LINKI I INSTALACJA: Źródło: Temat moda.
 4. ARCANE (Sezon 1, 9 odcinków). Nigdy nie grałem w League of Legends (LoL), nie znam też uniwersum ale RIOT zrobił elegancką animację. Spodobała mi się od strony graficznej, fabularnie też jest dobrze. Fajnie, że nie trzeba znać gry żeby wiedzieć o co chodzi, najwyżej nie wyłapie się jakichś smaczków dla graczy. Zamówiono drugi sezon, nie dziwota przy tych ocenach.
 5. Odnowione animacje dla AK-74: KLIK
 6. @Smok co prawda z OP 2.0 ale pewnie będzie pasować
 7. Trwają prace nad implementacją głównej fabuły do moda, autor chciałby to zrobić jeszcze w tym roku ale nie jest pewien czy da radę. Równocześnie dodawane są zadania poboczne i cykliczne. Na mapach są już obozy stalkerów i miejsca zasiedlone przez mutanty. Przeprojektowano HUD, w przyszłości mają być dodane nowe funkcje do silnika. Wszystkie lokacje oprócz ostatniej są już przygotowane w swojej ostatecznej formie. Autor będzie się starał żeby mod wyszedł przed kwietniem 2022r.
 8. No to trochę takie lanie wody. Wiadomo wszystkie poprawki na plus ale zwykłemu graczowi jak mi wystarczy "poprawiono błędy w zadaniach z poprzedniej wersji, wiele zadań zmieniono". Bo pisanie, że teraz mamy przynieść np jakiemuś Akimowi 17 rąk zombie zamiast 20 to ani mi za wiele nie mówi, ani mnie jakoś za bardzo nie interesuje. Co dobre w changelogu to już nie za bardzo pasuje do prezentacji nowości w modzie.
 9. Ja pierdziele te ich nowości to się coraz bardziej robią jakby chcieli cały changelog z moda przedstawić kogo takie pierdoły interesują. Konkrety, a nie, że komuś zmieniono teksturę twarzy czy, że meble są przybite gwoździami Coraz bardziej to wygląda jakby nie było o czym pisać bo żadnych dużych zmian w modzie nie ma to wypisujemy wszystko od najmniejszego poprawionego buga.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity