Jump to content

tom3kb

Administrator
 • Content Count

  5875
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  249

tom3kb last won the day on May 25

tom3kb had the most liked content!

Community Reputation

6252 Przyjacielski

7 Followers

About tom3kb

 • Rank
  Detektyw
 • Birthday 10/12/1982

Profile Information

 • Ruble
  22982
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11878 profile views
 1. Filmik pokazujący co się stanie gdy będziemy kradli przedmioty na oczach innych stalkerów, za pierwszym razem ostrzeżenie, po kilku kolejnych próbach....
 2. @Girion94 gamedata spolszczenia d głównego folderu gry. Obrazki nawet na pulpit, intro przeczytaj przed odpaleniem moda albo po obejrzeniu filmiku pierwszego z gry, outro jak już moda skończysz. Nie dało się spolszczyć filmików, a przynajmniej byłaby to kupa roboty To żeby gracze wiedzieli o co chodzi przetłumaczono to co było na filmach jako obrazki.
 3. No system zapisów jest trochę ułomny, szkoda, że nie można dawać swoich nazw i robić samemu zapisó ale nie można mieć wszystkiego (ja co trochę wywalam niepotrzebne) ale i tak jest dobrze, że został dodany taki sposób.@Anton Gorodecki tak z ciekawości to ty taki system zapisów skądś wygrzebałeś, czy to opcja od twórców NLC? @DaarMoo jakby była tylko możliwość zapisu przy tych ogniskach i lampkach to byśmy płakali podczas gry i pewnie mod bardzo szybko odrzuciłby większość graczy a to by była wielka szkoda. A sprawdzałeś czy zapis przez konsolę działa? Można by wtedy robić swoje nazwy i w ważniejszych momentach byś sobie zrobił taki z konkretną nazwą i byś chociaż wiedział do, którego wracać.
 4. @Dr_SztychowkaOgólnie to się nie śpiesz z fabułą z Cienia, choć możesz, a nawet musisz ją robić z innymi liniami fabularnymi. Przejścia dostajesz za postępy w zadaniach. Na tych lokacjach co masz już odblokowane na pewno masz sporo jeszcze zadań nie zakończonych.
 5. @Anton Gorodecki może podpowiedz co poprawiłeś albo w czym był problem to jak chłopaki będą robić kolejne wersje spolszczenia to naprawią już u siebie i nie będzie trzeba dorzucać dodatkowych plików.
 6. Sebuś i Karynka na wyprawie w Zonie. Dobre połączenie dla części naszych tłumaczy, którzy siedzą w modach do obu gier
 7. Nie, na bank ci się coś posypie. Ale Przestrzenna Anomalia jest wystarczająco ładna, ma paczkę broni, podmienione modele npców itp więc nie ma sensu cudować.
 8. tom3kb

  OP-2.1

  @Lycoris Radiata ja zawsze wybieram rzadkie bo wtedy są lepsze fanty no ale schowki rzadziej się pojawiają. Tylko, że to się wybiera na początku rozgrywki chyba, jak już tam w trakcie zmienisz to chyba nie działa.
 9. @Voldi Anomaly tłumaczycie z angielskiego czy rosyjskiego? Bo mamy mamy tu tłumacza @Szczepan9205 co tłumaczy z wersji english , a ostatnio nie ma żadnego moda do zabawy to może byłby chętny? Bo chyba to by nie przeszkadzało. Zobaczymy czy coś odpisze? Ps. dodałem linki do pierwszego postu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity