Jump to content

tom3kb

Administrator
 • Content Count

  5086
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  215

tom3kb last won the day on January 24

tom3kb had the most liked content!

Community Reputation

5499 Przyjacielski

5 Followers

About tom3kb

 • Rank
  Detektyw
 • Birthday 10/12/1982

Profile Information

 • Ruble
  15616
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10399 profile views
 1. @Sieriożaja wiem, że jest późno ale z jakiej racji masz dostawać bana za wstawianie linków do moda. Już nie wymyślaj. Jak masz 1.3 to w sumie nie masz nic innego niż jest ogólnie dostępne. Chyba, że chodzi ci o to, że już masz moda tak przygotowanego ostatecznie do grania i taką gamedata spakować znowu i wrzucić. W sumie to takie coś to niegłupi pomysł nawet ale mod sporo waży, ponad 5Gb to ze swoimi internetami ja się takiego zadania bym nie podjął. No i po tylu latach od premiery to takie udogodnienie i tak by pomogło chyba niewielu
 2. @boberm stanowczo za mało świeczek
 3. tom3kb

  GUNSLINGER mod

  @Gh0sTp spolszczenie w wersji alfa więc nie wszystko jest przetlumaczone. Zawsze możesz wrzucić screeny co jest nie tak to pomożesz tłumaczowi.
 4. Grunt, że wreszcie działa. Czyli wychodzi, że wreszcie zrobiłeś tak jak należy bo instalacja moda zawsze sprowadza się do wrzuceniu gamedata spolszczenia na końcu na moda Ten mod to w ogóle jest jakoś porypanie zrobiony, ja mam jeszcze instrukcje instalacji wcześniejszą to w ogóle.
 5. No i niestety projekt definitywnie zamknięty. :( No ale jak się nie ma sił żeby moda doprowadzić do końca to tym trudniej zrobić pełnoprawną grę. Zapowiadało się fajnie ale wyszło jak w wielu innych przypadkach. Pojawiło się trochę screenów z projektu, wygląda to fajnie więc trochę szkoda. Kilka poniżej:
 6. Ale kto jak idzie na łóżko spać to to potem anuluje Błąd moda. Dla mnie do olania bo nikt normalnie grający nie będzie miał przez to problemów. Ale + dla tego co bawi się w testowanie i takie coś znajduje
 7. @Phoebus spolszczenie na 1.3, sprawdziłem u siebie na płytkach jaką mam Alternatywę v1.3
 8. Ale z nią to już polonizacja nie zadziała.
 9. Ja też już nie pamiętam jak to szło ale tam z tą instalacją to i ja miałem problemy.
 10. @Sierioża to jest paczka ta tekstami z polskiej podstawki? Tam chyba było to kiedyś w instalacji ale teraz nie zauważyłem.
 11. @Phoebus a w localization.ltx masz [string_table] language = pol font_prefix = ;_cent ;_west
 12. A to będę musiał przejść na lokację bo teraz mnie tam nie ma. Ps. Mam dla profesora Hermana w Kamieniołomie znaleźć roślinę i teraz pytanie żeby ją znaleźć trzeba mieć detektor jakiś dobry? Bo latam po tym kamieniołomie i nic nie widzę. A ze zwykłym detektorem też nic. Czy to jest jakiś obiekt, który leży normalnie na mapie? A już chyba znalazłem na jakimś filmiku, że mam wleźć w jakiś teleport, a roślinki nie ma.
 13. @metek58 ci dwaj stalkerzy bez ksywek to technik i medyk na Skadowsku, co do przecinków to tak trochę na wyrost. I tak jak pisałem z częścią mogłem nie mieć racji. No ale to było pierwsze szukanie błędów w tym modzie. Teraz będę raczej patrzył na "poważniejsze" sprawy.
 14. @LogTristNie wiem zejdź z maksymalnych na wysokie może i pograj czy jest płynnie teoretycznie ten mod powinien śmigać ale rzeczywiste wymaagania i to jeszcze na ustawieniach maksymalnych to pewnie będą zarzynać obojętnie na czym się tą Lost Alphę odpali
 15. @LogTrist no co zmniejszyć rozdziałkę i zejść z ustawieniami gry w dół. Tylko w Lost Alpha twórcy raczej radzili żeby np wybrać predefiniowane ustawienia średnie, niskie czy wysokie i potem już za bardzo suwaków lepiej nie ruszać bo podobno może giera chodzić jeszcze gorzej. Kompa nie masz jakiegoś bardzo starego? Albo z jakąś słabą zintegrowaną kartą graficzną?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.