Jump to content

tom3kb

Redaktor
 • Content Count

  3849
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  170

tom3kb last won the day on May 17

tom3kb had the most liked content!

Community Reputation

4141 Przyjacielski

5 Followers

About tom3kb

 • Rank
  OPIEKUN
 • Birthday 10/12/1982

Profile Information

 • Ruble
  15616
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8024 profile views
 1. Nowa książka z uniwersum Metro 2035. Już dostępna, premiera miała miejsce 15 maja.
 2. Powinności zaczęło brakować członków to Woronin postanowił trochę uatrakcyjnić ofertę rekrutacyjną. "Wstąp do Powinności" będziesz miał fajne koleżanki.
 3. Taki art w tematyce serialu wpadł mi w oko.
 4. Przesłuchałem płytę już kilka razy, Deutschland i Radio chyba 2 najlepsze kawałki, podoba mi się też Auslander.
 5. tom3kb

  OP-2.1

  @Zwinny W OP 2.0 wódą handlował jeden z bandziorów w pokoju przed Dzikiem w bazie bandytów. W Dolinie Mroku. Wymieniał ją za coś. W Op 2.1 nie grałem ale strzelam, że też to tak będzie działać.
 6. tom3kb

  OP-2.1

  @Zwinny Trzeba uważać jak się strzela bo jak się robi rozróbę na Agro to on nieraz przychodzi do kompleksu i można go też postrzelać. Wpisz sobie Szerstiuk w szukajke.
 7. @smaku Parę opcji, możliwe, że są jeszcze nie wybici wszyscy najemnicy, jacyś np w pobliżu lokomotywy gdzie ma iść. I nie chce dlatego ruszyć. Drugi pomysł, przejdź koło niego i idź wzdłuż ściany w stronę lokomotywy. Albo spróbuj z nim pogadać, pohandlować. Jak nie pomoże to musisz wczytać zapis z przed wejścia na lokacje i próbować do skutku. Ja czasem z Kruglowem to po kilka podejść musiałem robić jak się uparł i np mi ginął. Także lepiej zachowaj sobie zapis z przed wejścia na lokację
 8. @Piotruś a masz zainstalowany Net Framework w wersji 4 lub wyżej i poinstalowane VC++ różne, bo tak widzę, że z tymi błędami "KERNELBASE.dll" to w przypadku gier przeważnie to jest problemem. Tu masz temat odnosnie bibliotek VC++, nawet jesli masz system 64bitowy to niektóre gry i mody wymagają i tak żeby zainstalować VC++ dla wersji 32bit dodatkowo. No i czy poinstalowałeś te wszystkie dodatki, które chciała instalować Lost Alpha na końcu, tam też były biblioteki VC++ wymagane do grania. Być może to wystarczy. Jeśli nie to znajdziesz je w folderze moda, folder ->3rdparties. Ps. Jeśli planujesz pobierać inne biblioteki VC++ to proponuje u źródła czyli ze stron Microsoftu, dla bezpieczeństwa. Tylko najpierw zerknij czy nie masz już ich zainstalowanych w systemie
 9. A co tam nowego słychać u "konkurencji" newsowej naszego @Sierioża-y i @Yossarian-a W tym odcinku mamy informacje o nowym projekcie twórców Lost Alpha, informacje o 1984 ,Ray Of Hope, Shoker Weapon Mod 3.0 i STCoP Weapon Pack v3.1, EFT Weapon pack, Nostalgia, True Stalker, premiera moda Sezon katastrof: Agresja i kilka innych newsów.
 10. @FeRu a nie lepiej zamiast tej wersji "dla małych dziewczynek" znaczy się ☢ Wersja DELUXE😎 po prostu dać taka opcjonalną paczkę z gamedata tych wszystkich dodatków do pobrania? Ewentualnie czy dało by się zrobić taką sama paczkę tych dodatków do pobrania dla chętnych oprócz tych dwóch wersji. Bo ja na bank bym grał w ☢ Czysta wersja moda ale takie koło ratunkowe na wypadek kłopotów by się na pewno przydało. Jak co to możesz podpowiedzieć Antonowi o pomyśle. I wtedy np jak ktoś będzie miał problemy to by sobie wrzucił z niej spawnera albo inny dodatek potrzebny, a nie musiałby grać, że zaraz jesteśmy "pólbogiem" z udźwigiem tony, skaczemy jak kangur, biegamy jak gepard itp. Kurde zgłosiłbym się na testera ale chyba za mało regularnie teraz gram żeby być przydatny :(
 11. To się chwali, że sobie można dostosować czy się chce jakieś bajerki czy nie. Myślałem, że to tak na "sztywno" zmienili kolorystykę, oświetlenie i całą stylizację.
 12. Też już dostaliście z preordera?
 13. Jak dla mnie to teraz ten OLR za bardzo cukierkowo wygląda po tych fiksach graficznych Daje po oczach jak Elder Scrolls Oblivion. No ale to rzecz gustu. Wydaje mi się, że jak w pierwsze wersje grałem to miał takie bardziej stonowane kolory, a może pamięć mnie zawodzi. Muszę w jakieś stare screeny spojrzeć. Tutaj filmik z przed 6 lat. Ja galem pod koniec 2014 to raczej dużo się wtedy nie zmieniło.
 14. Tak jak w tytule Steep za darmo na uplay. Jak ktoś nie pamięta jak śnieg wygląda może pograć w różne sporty zimowe. Pobieramy z: https://register.ubisoft.com/steep-giveaway/pl-PL albo bezpośrednio z launchera.
 15. Platformówka w tematyce meksykańskiej za darmo na steama. Pobieramy z: https://www.humblebundle.com/store/guacamelee-super-turbo-championship-edition
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord