Jump to content

tom3kb

Administrator
 • Posts

  8,729
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  368

tom3kb last won the day on September 13

tom3kb had the most liked content!

8 Followers

About tom3kb

 • Birthday 10/12/1982

Profile Information

 • Ruble
  60302
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

21,163 profile views

tom3kb's Achievements

Naznaczony Zoną

Naznaczony Zoną (19/21)

10.7k

Reputation

 1. @Monolithalian jeszcze może poleć patche i fixy i spolszczenie z oryginalnej NS2016 i na to dopiero ten.
 2. @wariat nie no w poprzednich newsach coś tam było o jakichś nowych zadaniach ale chyba na jakieś wielkie linie fabularne nie ma co liczyć Chociaż nie wszystko bylo też niby zdradzane żeby graczy też czymś zaskoczyć.
 3. Twórcy OP 2.2 podzielili się informacją, że mod jest teraz na etapie poprawiania stabilności i wyłapywania błędów. Przy okazji pokazano kilka screenów z odświeżonym wyglądem niektórych modeli npców.
 4. No i @najdrok uratował mi tyłek z graniem. Moda zainstalowałem na pulpicie i errory, no to dodatkowo sporo skróciłem nazwę folderu, wywaliłem polskie znaki tak prewencyjnie i wreszcie śmiga
 5. @Agrael naszukałem się ale znalazłem mod + fix + spolszczenie: [MEGA]
 6. @Patryk3 @Agraelnowy link do spolszczenia: MEGA
 7. Do True Stalker zaadaptowano Gunslinger Mod, z tej okazji krótki teaser.
 8. Alternatywna wersja Najemnika dla Anomaly, nie wiadomo czy ostatecznie trafi do tej paczki ale na razie trwają prace.
 9. @Trux już były problemy chyba żeby spolszczenie działało z wersją 2.10r. Ale w sumie po co ci ten patch 1.0007 do OGSE? Jeśli mówimy o tym samym z moddb. On w sumie wprowadze update silnika w tym modzie do 64 bitowego. To lepiej od razu pobierz i zainstaluj OGSR z tego działu, to OGSE zrobione od razu na silniku 64 bitowym, z wieloma zmianami, poprawkami zadań itd.
 10. Najnowszy odcinek Stalker News. W nim między innymi ostatnie informacje o OP 2.2, True Stalker, Grupa Striełoka, Dead Air 1.0, S.T.A.L.K.E.R 2 Old Concept.
 11. @Stanley u mnie procek 3x3.2ghz, 4 giga ramu i grafika gts 450 amp z 1gb pamięci, win 7 64bit. Niby twoja grafa mocniejsza ale jak zerknąłem w testy to wydajnościowo wypada podobnie. Ja grałem na średnich. Pamięci na kompie masz chociaż 4gb czy tylko ze 2gb bo jak widzę jeszcze windows xp. A jeśli 2 to może być trochę mało bo w takim kompie u mnie było już gorzej z graniem w niektóre mody. W pierwszym poście jest ten twój error i sugestia żeby zmniejszyć ustawienia trawy, patrzyłem też na rus forach czy jeszcze coś radzą. Może zbij je suwakiem do zera i wtedy spróbuj wejść na lokację. Bo nie pamiętam jak trawka jest ustawiana jak się tak ogólnie zmienia wszystkie opcje wysoko/średnio/nisko.
 12. @kondotier ale wiesz, że takich Turystów to znajdziesz kilkadziesiąt, jak nie kilkaset stron i jeszcze z dużo wcześniejszymi datami rejestracji i też sobie zaglądają aktywnie do dziś na forum. Wiesz jak ktoś nie widzi potrzeby to nie musi pisać, przejrzy sobie to co potrzebuje, pobierze moda, a i w razie problemów jak wykaże się odrobiną pracy z szukajką to problemy ogarnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity