Jump to content

tom3kb

Administrator
 • Content Count

  8,227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  344

tom3kb last won the day on June 9

tom3kb had the most liked content!

Community Reputation

10,026 Przyjacielski

7 Followers

About tom3kb

Profile Information

 • Ruble
  40944
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

19,091 profile views
 1. Mod miał wyjść na wiosnę ale twórcom nie udało się dotrzymać terminu, teraz celują z premierą w koniec czerwca.
 2. Fotorealistyczne modele mutantów w Stalker 2.
 3. Śmialiście się z tego Leona z Resident Evil w Stalkerze 2 to GSC postanowił go zmienić. Ps:
 4. Łasuch. Takie lekkie postapo oparte na 40 zeszytowym komiksie. Oryginał podobno idzie bardziej w klimaty horrorkowe, tutaj to taka lekka historyjka, którą można oglądać nawet z malymi dzieciakami. Ale oglądało się całkiem przyjemnie, kolejny sezon na bank powstanie.
 5. Ano brakło chętnych do pomocy ze zrobieniem zadań więc mamy co mamy, taka "szczelanka".
 6. @Dr_Sztychowka zgłaszać błędu już raczej nie ma sensu Ale dobre znalezisko, moźe zostać w problemach fabularnych. Może komuś się przyda. Troszkę zmieniłem tytuł żeby był dokladniejszy.
 7. @Metastophalius żebyś się nie denerwował podczas gry możesz zerknąć w moją opinię o modzie i w porady, szczególnie odnośnie konieczności zbierania forsy bo na tym można uwalić moda Fabuły nie spoileruję
 8. @Metastophalius jak ci bardzo zależy to po weekendzie mogę wrzucić gdzieś tego moda ale w sumie on za wiele nie zmienia w "czystej" Apokalipsie Ja w niego grałem i nie chciało mi się jakoś bardzo łazić żeby znaleźć te mocne arty bo mod jest mocno nastawiony na główną fabułę i w sumie do niczego i tak ci się nie przydadzą. Ja na twoim miejscu pyknąłbym czystą Apokalipsę, a potem kolejne cztery mody z tej serii i "będzie pan zadowolony"
 9. Fajne roślinki, są tylko na burtach tego mostu i nigdzie indziej. Gniazdo już puste od półtora tygodnia, młode niedawno skakały po grządkach, było przynajmniej 5 jajek, dwa okazały się ślepakami
 10. Mi też się z nikim nie kojarzy, Ludzie tak sobie gdybają po prostu. Nowych bohaterów mamy ale nie chce mi się wierzyć, że wydarzenia z poprzednich gier i część bohaterów nie przewinie się w fabule. Chociażby jako takie mrugnięcie okiem dla fanów, no i w sumie jakby nie patrzyć to tamte wydarzenia były fest ważne dla Zony.
 11. @JesterMad a to nie było tak, że Sidorowicz, w któreś dni nie handlował, gdzieś wyjeżdżał czy coś? Już nie pamiętam.
 12. Twórcy moda postanowili podzielić się kolejnymi informacjami o projekcie. Nad modem pracują kilka lat ale największe postępy poczyniono w ostatnich dwóch. Bardzo dużą uwagę poświęcono mapom, dla których stworzono dużą bazę obiektów, którymi będą wypełnione lokacje, wnętrza budynków itd. Na mapach ma być dużo charakterystycznych miejscówek, o historii, których będziemy mogli dowiedzieć się z różnych notatek, pda itp przedmiotów, które znajdziemy. Dla lokacji tworzone są też nowe ambienty otoczenia. Postanowiono moda wydać w trzech częściach, które połączone będą wspólną fabułą, p
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity