Jump to content

tom3kb

Administrator
 • Content Count

  5318
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  227

tom3kb last won the day on February 25

tom3kb had the most liked content!

Community Reputation

5759 Przyjacielski

6 Followers

About tom3kb

 • Rank
  Detektyw
 • Birthday 10/12/1982

Profile Information

 • Ruble
  15616
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10914 profile views
 1. @cez137 1. a tu się czasem nie psuje żywność jak się ją długo nosi, sprawdzaj opisy czy nie jakiś popsuty albo napromieniowany czy też zatruty chleb itp. 2. pewnie jakieś itemy questowe albo te "magiczne" przedmioty? 3. no to musisz się jakoś ogarnąć i ją pokonać jakoś wreszcie. Ad1. @kondotier to opisał:
 2. E to jest tak prosty mod, że da radę bez poradników
 3. @cez137 idź sobie najpierw na obrzeża, po wejściu zanim z kimś pogadasz zrób taki zapis nie do ruszania, jakby ci się chciało zmienić decyzje dla kogo chcesz robić zadania, dla wojska albo bandytów. Ale moim zdaniem jak wybierzesz i przejdziesz linie dla jednej strony to nie ma sensu sprawdzać drugiej fabuły, tu i tu są nagrody, a po co tracić czas. A może za 5 lat cię znowu najdzie na moda to sobie pykniesz drugą ścieżkę wtedy. Na obrzeżach jest dużo zadań i sporo sprzętu do zdobycia. Jak to wszystko ogarniesz to najlepiej wtedy dopiero iść za most kolejowy i na kolejne lokacje.
 4. No i tak często jest, załóż sobie konto na yandeksie, najpierw pobierze ci na twój dysk w chmurze, a potem na pc sobie ściągniesz. No unitybites sssie ja bym sobie darował z tego pobierać. Zaraz zerknę czy z google disk coś nie znajdę. @edit Nie widzę z googledrive linków niestety.
 5. @Agrael na ap pro są 2 linki do yandeksa, nie sprawdzę teraz bo jestem na tel ale mogę dorzucić. Dodane.
 6. I am not okay with this. Żeby dużo nie pisać połączenie Stranger Things z The end of the f***ing world. Mamy nastolatkę z problemami, która odkrywa, że ma moce. Wtórne, podobne schematy i bohaterowie, nic odkrywczego ale ogląda się fajnie. Do łyknięcia za jednym posiedzeniem bo pierwszy sezon to siedem dwudziestominutowych odcinków. Zakończenie takie, że powinni zrobić 2 sezon i raczej powstanie bo opinie o serialu są dobre. Aha minus za kobiecego lektora, jakoś dziwnie mi się słuchało
 7. @Agrael jak już piszesz, że w czeskiej wersji była książeczka z opisem mutantów to mogłeś wspomnieć o tym bonusowym, najgroźniejszym. @portals no i był dubbing ten mutant jak atakował to ryczał "Ahoj"
 8. @cez137No w nocy to może być lipa z przechodzeniem tych dymków. Z tego co pamiętam to dostawaliśmy niby jakąś kartkę z takim niby szkicem gdzie one są ale mi to nie za wiele pomogło I, że tak powiem za którymś razem dałem dzidę do przodu na pełnej @#$&* i przebiegłem. Ale ja to robiłem w dzień. Nie pamiętam czy ma się tu śpiwór czy tylko spanie na łóżkach, ale ja bym chyba się cofnął w zapisie i zrobił tak żeby biegać tam w dzień.
 9. @stalker_cienia na ten błąd jest taka rada.
 10. @Paulinnio A może zamiast spawnera miejsca gdzie można je znaleźć? https://lost-alpha.fandom.com/wiki/Calibration_toolkit https://lost-alpha.fandom.com/wiki/Small_toolkit https://lost-alpha.fandom.com/wiki/Tools_for_rough_work A Lost Alpha ma już wbudowanego spawnera: https://securitronlinux.com/battlefield/how-to-get-the-developer-mode-working-in-lost-alpha-dc-1-4007/
 11. Info dosłownie z przed paru minut. Prace nad modem mają znowu ruszyć. To samo odnosnie spin-offa Last Days więc robię kopiuj/wklej "Pojawiło się nowe info, że ekipa wraca do pracy. Projekt był zmrożony ale nie zamknięty ze względów osobistych. Autor moda ma w marcu wakacje i zamierza wrócić do pracy. Pozostaje trzymać kciuki. "
 12. A może jednak powstanie Pojawiło się nowe info, że ekipa wraca do pracy. Projekt był zmrożony ale nie zamknięty ze względów osobistych. Autor moda ma w marcu wakacje i zamierza wrócić do pracy. Pozostaje trzymać kciuki.
 13. Tu masz szukajkę na forum, nie dobijaj. Jesteś parę lat na forum to chyba umiesz wpisać coś w okienko szukaj. A jak nie to najwyższa pora się nauczyć. A walnąć ją da się z bliska (szybko pada z śrutu) albo z dystansu jak masz lepszy karabin, wszystko zależy z której strony chcesz do niej podejść.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.