Jump to content

tom3kb

Administrator
 • Content Count

  7093
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  278

tom3kb last won the day on January 13

tom3kb had the most liked content!

Community Reputation

8277 Przyjacielski

7 Followers

Profile Information

 • Ruble
  38656
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

15735 profile views
 1. Taka kiepska informacja jeśli chodzi o Arma 4 https://www.google.com/amp/s/www.gry-online.pl/S013-amp.asp%3fID=127423
 2. @Agrael ponieważ @kondotier znalazł linki to ja już od siebie nie będę wrzucał. Dodam tylko link do moda do google drive: https://drive.google.com/file/d/0B1xyCta1Z3eeVzZLRURwdXEzZW8/view Wrzucę tylko spolszczenie (w nim są dwa wymagane patche do moda, drugi i trzeci). Spolszczenie Deja vu.7z Wszystko też dodam do pierwszego linku. Ps. przynajmniej spolszczenie dobrze byłoby dodać do pobieralni
 3. O, zamiast tego ostatniego pm-a od Beretty to ja już wolę bardziej "klasycznie" wyglądające np H&K MP7A1. Albo H&K MP7A2.
 4. @Agrael jutro rano postaram się wrzucić.
 5. tom3kb

  Ecolog Story

  Tytuł Oryginalny: Ecolog Story Platforma: Zew Prypeci 1.6.02 Data Premiery: 13.01.2021 Autor: VoronStalker Autor Spolszczenia: Opis: Screeny: Instalacja: Linki do pobrania: Źródło: Temat moda.
 6. @Anton GorodeckiGorodecki W tym kompleksie gdzie są wojskowi, którzy obiecali zabrać nas z Zony, w jednym z budynków mieszkalnych, taki zwykły domek był schowek, a w nim ta karta.
 7. Jestem już chyba dość daleko w fabule, wyłączałem anteny zakłócające. Jak na razie spolszczenie bardzo dobre, @Anton Gorodecki nie bij bo tylko czysto informacyjnie, możliwe, że tu mała jedna pomyłka. Zamiast "mapa" chyba powinno być karta. Jeszcze nie miałem chyba okazji żeby wykorzystać ten przedmiot. Może dlatego, że po rosyjsku "mapa" to "карта" i tak się zamieniło?
 8. @Paulinnio lepiej ograj poprzednie części to poznasz całą historię, bo tak to jest sporo rozmów odnoszących się do poprzednich wydarzeń i za bardzo nie będziesz wiedział o co tak do końca chodzi, są też postaci z poprzednich części. Nie musisz grać w ten Biały Oddział bo on się nie łączy z tymi. A poprzednie części nie są długie to szybko ogarniesz, a to też dobre mody więc warto. Np: Bóg z Nami to mini mod na 4 godzinki, 2 część jest trochę dłuższa, trzecia raczej krótka. Czyli jedziesz tak jak podał cez137: 1. Bóg z nami. 2. Kontrakt na dobre życie. 3. Kontrakt na złe życie. No i na koniec ten. A muszę się przyznać, że już się przyzwyczaiłem do tej kolorystyki i nawet zaczęła mi się całkiem podobać. Szkoda, że też na high nie mogę pograć ale może na yt obejrzę jak wtedy to wygląda.
 9. @kondotier wiem bo zaraz sobie znalazłem Ale paskudne to to.
 10. Po dłuższej przerwie twórcy wrzucili trochę materiałów z moda. Najciekawiej wygląda ładowanie naboju do komory AK i strzelanie, chociaż to bajer, który chyba praktycznie nie będzie wykorzystywany w normalnej grze bo raczej mało kto będzie latał bez magazynka. Ale jak dojdzie jeszcze 31 naboi w broni po wymianie niepełnego magazynka (na przykładzie AK) to jestem jak najbardziej za. https://vk.com/video-182910399_456239031 Oprócz tego jest trochę nowych screenów. Jest też dłuższy opis tego co zrobiono, co jest planowane, ale to wrzucam po rosyjsku już dla bardziej zainteresowanych albo dla tych co będą chcieli doczytać.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity