Jump to content

tom3kb

Administrator
 • Content Count

  5518
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  235

tom3kb last won the day on March 29

tom3kb had the most liked content!

Community Reputation

5886 Przyjacielski

6 Followers

About tom3kb

 • Rank
  Detektyw
 • Birthday 10/12/1982

Profile Information

 • Ruble
  15616
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11291 profile views
 1. tom3kb

  RadioPhobia 2

  @Monolithalian ale co ty chcesz przenosić jak ci woła o kolejną część instalatora? Instalator był w partach? Wypakowałeś wszystkie jeśli były spakowane? Pobrałeś wszystkie?
 2. @Revter w sumie od tych ostatnich informacji Wrzucili parę obrazków z Jantaru, nic ciekawego.
 3. tom3kb

  OP-2.1

  Małe info odnośnie OP-2.2. W związku z tymi wszystkimi kwarantannami wzrosło tempo prac nad modyfikacją Autorzy nie chwalą się nowościami. Wrzucili tylko kilka nowych fotek z kolejnymi osiągnięciami.
 4. @zbych a zerknij na yt jak ludzie robią bo ten poradnik pisany to był do jednej z pierwszych wersji moda. A jednak potem to trochę tych patchy wyszło. No chyba ze dmuchać na zimne, masz inne zadania i co robić to wrócisz się później.
 5. @zbych to tak trudno sobie zobaczyć w poradniku dalej po akcji w Mieście 32 o co chodzi? Mhhh Jakiegoś gościa eskortujemy na Kordon i wojsko jest przyjazne. Zadanie specjalne Sida to jest na Kordonie, a na Agro to w głównej fabule Cienia wpadamy do bazy po dokumenty.
 6. @KOleś za pierwszym razem jak grałem to ciepnąłem w tym momencie modem do kosza. Za drugim razem wiedząc co mnie czeka jak tylko znalazłem egzoszkielet pozwalający na noszenie 500kg to jak debił zbierałem wszystko zarzynając jego wytrzymalość do 0. W tym modzie jest chory spawn wrogów, praktycznie co trochę watahy więc znajdź taką ekipę na mapie co respi się z jak najdroższym zestawem giwer i farm te pukawki do skutku jak uzbierasz.
 7. @kondotier tak ten Ostatni Stalker 1.3 x64 to jest ten z tej 519 strony z tematu z Ap Pro. Było o nim też na paru innych stronach info. Wraz z opisem. Czy ten OS 2020 to jest to samo tylko pod inną nazwą czy jakaś jeszcze inna wersja to ciężko zgadnąć. Trzeba by obie ściągnąć zainstalować, spojrzeć na rozmiar, pliki. Ewentualnie pograć trochę w obie wersje Ewentualnie sam twórca jak się odezwie to wyjaśni albo gdzieś jeszcze jak będzie powstawiany na fora ten mod to się dowiemy.
 8. Ukazał się wywiad z jednym z twórców RoH, który zajmuje się pracą nad nowym wyglądem mutantów. Streszczając wypowiedź wyjaśniał jak powstają modele, od pomysłu, koncept artów, aż po tworzenie modeli i teksturowanie. Opowiadał też o różnych problemach typu: problemy ze szkieletami przez co modele dziwnie się poruszają i składają po śmierci itp rzeczy. Pokazano też kilka obrazków z różnych faz z pracowania nad modelami. Kilka ciekawszych do zobaczenia w tym poście.
 9. @zbychNie wiem, metoda prób i błędów. Szczególnie, że masz większość na maksa to masz się czym bawić. Przy starych kompach to np zmniejszali ludzie w opcjach ilość trawy suwaczkiem. Ale ja wiem czy przy współczesnych pctach to się jakoś znacząco przekłada na wydajność? Spróbować możesz. No ale to zaraz też wygląd moda się pogarsza bo się może robić łyso na ziemi.
 10. @zbych nie wiem czy o ten sam wylot chodzi odnośnie planszetu bo nie wstawiłeś loga ale poczytaj sobie na drugiej stronie tematu odpowiedź i porady od gawrona. Wygląda na problemy z VC++
 11. Chciałem sobie coś poczytać o tym modzie, o tej nowej wersji ale chyba oślepłem bo nic nie znalazłem. Jakieś konkretne info o zmianach itd. @kondotier nowego tematu nie robię bo byłby pusty tylko z linkiem do moda. Dla ciekawskich dorzucę go do pierwszego postu i tyle. Kurcze z tym modem zaczyna być jak z pierwszym Rebornem kilka wersji tego "samego".
 12. @vidkunsen no trochę racji masz. Ogarnąłem się No ja po przeczytaniu tego readme to rozumiem, że to jest ta wersja 64bitowa. Co wstawiałem ją miesiąc temu. Chyba, że coś innego? @edit. No nie jednak inaczej się paczka nazywa więc to coś jeszcze innego. No ale to ja mam się domyślać co jest nowego? Skąd ja to mogę wiedzieć. To już zależy od twórcy moda co o niej powie.
 13. Zmień w opcjach, jak wybuchnie kup nowy monitor.
 14. @kondotier to co to jest jakaś kolejna wersja po tym 1.3 na silniku 64bitowym? Bo jeśli to o to samo to już dawno temu było wspomniane.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity