Jump to content

tom3kb

Redaktor
 • Content Count

  4218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  182

tom3kb last won the day on July 17

tom3kb had the most liked content!

Community Reputation

4562 Przyjacielski

5 Followers

About tom3kb

 • Rank
  Detektyw
 • Birthday 10/12/1982

Profile Information

 • Ruble
  15616
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8529 profile views
 1. Ja to się zawsze boję, że jak będę łaził po wodzie to zaatakuje mnie zmutowana wędzona @MaklerRa
 2. Moje pierwsze osiągnięcie to było za żarcie chlebka zgodnie z przysłowiem " z chlebkiem, z chlebkiem skur#ysynku" W sumie te wszystkie trupki pokazują kwintesencje OP 2.1.
 3. Z kilku ostatnich wrzutek @kondotiera wynika, że to rzeźnik psychopata trupy, trupy i jeszcze raz trupy w ilościach hurtowych
 4. Hellboy (2019r). Tak z czystym sumieniem polecić go nie mogę ale mam sentyment do dwóch pierwszych Hellboyów z Ronem Perlmanem, a tego aktora strasznie lubię (a ci co lubią pierwsze Fallouty powinni go kojarzyć z "War never changes"). Więc i tego filmu nie mogłem odpuścić. W tej "części" najlepiej wyglądają sceny gore niektóre są mocno krwawe i rzeźnickie. Niezła jest też scena z Babą Jagą. Ale fabularnie jest cienkawo, humor też gorszy niż w poprzednikach. Umówmy się najpierw obejrzyjcie oryginalnego Hellboya. Potem drugą część, Złotą Armię. I dopiero na koniec remake z tego roku.
 5. A ja temat zamykam bo jak byk pod tym z linkami był drugi otwarty z dyskusją i problemami Dodatkowo jest kolejny temat z poradnikiem. I jest wideoporadnik od Mniecia.
 6. tom3kb

  OP-2.1

  Gdzie siedzi Arhara po tym jak zrobimy z nim pierwszą misję na Agropromie, nie ma na nim markera, a mam z nim pogadać, a nie chce mi się doktorkom płacić w Barze bo jeszcze kawałek drogi mam. @edit. Nie ważne, znalazłem, w kompleksie z Adrenaliną.
 7. Widać, że lubi grać z powiększonym udźwigiem.
 8. tom3kb

  OP-2.1

  Jak będziesz używał telefonu i będziesz miał w okienku jakiś nick i ewentualnie treść starego posta co pisałeś wcześniej, którego nie chcesz to wyloguj się na chwilę z forum, zaloguj jeszcze raz i wtedy okienko zrobi sie puste. Innego sposobu nie znalazłem, na telefonie nie mogę skasować w żaden sposób nicków pisanych z @.
 9. Ty to wiesz i ja to wiem A zwrot "chińskie bajki" to żeby wkurzyć fanów, ewentualnie używają go ci co w ogóle nie wiedzą co to anime itp i dla nich to wszystko to są "chińskie bajki".
 10. To ja proponuję, żeby detektywa Shafta zagrał jakiś Statham albo ktoś dopiero by była sraczka w tv na cały świat Dla mnie to są takie zmiany bo nie mamy pomysłu na filmy to trzeba coś wymyślić, żeby chociaż trochę było szumu. Szczególnie, że teraz co chwilę wymyślają jakieś remaki, restarty serii. Matrixa też mają niby kręcić nowego (nie wiem po co bo pierwszy wciąż wygląda dobrze, a ma 20 lat) to też żadnych ciekawych informacji nie dali ale prewencyjnie pierwsze co to już ktoś pierdnął do prasy, że główny aktor ma być murzynem. Nie myślą czy nowa część, czy restart ale już pierwszy news już o tym.
 11. tom3kb

  OP-2.1

  Z tymi "oczkami wrony" to mi wisi to zadanie od początku już ze 20 dni czasu gry Czwarte oko dostałem za wykonanie jednego questa. Ale nie wiem czy taki art jest ustalony na sztywno za jakieś zadanie, czy może się trafić losowo w nagrodę.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord