Jump to content

tom3kb

Redaktor
 • Content Count

  4424
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  191

tom3kb last won the day on September 10

tom3kb had the most liked content!

Community Reputation

4751 Przyjacielski

5 Followers

About tom3kb

 • Rank
  Detektyw
 • Birthday 10/12/1982

Profile Information

 • Ruble
  15616
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8968 profile views
 1. No i chyba mieliśmy też w plecaku item, mapkę z narysowanymi tymi polami anomalii albo w pda była.
 2. Dzisiaj przed chwilą z nienacka yt zareklamował mi ten pierwszy niezależny film post apo w Polsce. I to ma mieć premierę w kinie nawet, więc poważna sprawa. To musi być hit Grzegorz Halama i Abelard Giza , Zona, stalkerzy. Polacy też umią w Stalkera.
 3. @Zwinny też tak pomyślałem zaglądałem przez okno parę razy ale jakoś nie widziałem, może za słabo myszką celowałem.
 4. Ja wiem, że przezorny zawsze ubezpieczony ale co to musi być za anomalia? Albo ten stalker taki cykor.
 5. Trochę nowych screenów z laboratorium X-13.
 6. Dwie miejscówki w bazie bandytów są pokazane na screenach w ogólnym temacie op 2.1. Jak normalnie w Cieni Czarnobyla masz z bazy bandytów masz uciec tunelem to teraz w tym budynku jest dodatkowe pomieszczenie i narzędzia są np na rurach albo chyba pod czy za jakimś biurkiem. U mnie chyba są na Magazynach w bazie Wolności i już ze dwa miesiące mi wisi to zadanie bo nie mogę ich jakoś znaleźć. Chociaż podobnie miałem z wykrywaczem metali i dopiero teraz też go znalazłem bo sobie z głupa zacząłem strzelać do takich innych skrzyneczek co myślałem, że robią za dekorację Więc i narzędzie może jakoś fartem jeszcze w tym roku znajdę.
 7. @cez137 ja wiem czy tak szkoda kasy na amunicję do zadania w modzie rozgrywającym się na jednej mapie? Jest długawy ale nie, aż tak bardzo żeby zbierać kasę na niewiadomo co. Pewnie i tak się skończy zanim uciułasz na wymarzony sprzęt
 8. @cez137 no to nie wiem. A może to tylko pusty folder gamedata Albo jak nie masz oryginała to może gamedata ze spolszczeniem Zewu? W sumie jak grasz i tak na kopii, która jest czysta pod mody to co za różnica co w tej podstawce jest. Chyba, że jednak nie jest czysta no ale to się przekonasz bo się mody nie odpalą albo będą wyloty bo będą wymieszane np gamedaty z dwóch modów.
 9. @cez137 A co za problem skopiować gdzieś zapisy? Co do tej jakiejś gamedaty, może na początku jak miałeś Zew to wrzuciłeś do niego jakiegoś moda, zrobiłeś kopię gry z nim bo zapomniałeś? W czystej grze go potem wywaliłeś. Tak tylko gdybam jak mogło być.
 10. Znaczy, że chcesz o coś spytać, czy się pochwalić? No w sumie wrzuciłem w google translator i miałem praktycznie to samo. Na pewno coś jest nie tak z końcówką tą co zaznaczyłem na czerwono bo to wygląda bez sensu. O co chodzi z tymi dwiema sztukami? Coś dostajemy, jakieś przedmioty? Czy to chodzi, że dostajemy 2 tysiące rubli (tak skrótowo)? To: Też chyba lepiej by brzmiało jakby było coś w stylu: "Jeśli jesteś zainteresowany oddam go za darmo" ale to nie chodzi chyba, że za zero A to i "rozproszę"? Takie coś otrzymujesz tłumacząc całe zdanie ale tłumacząc tylko ten ostatni wyraz " разбежались->uciekł". Strzelam ale dla mnie ta końcówka to chyba coś w stylu: "Jak jesteś zainteresowany oddam go "za darmo", dajesz 2 tysiące i uciekam." Ps. To też dziwnie wygląda. Jak przetłumaczysz to zdanie w translatorze nawet ale samo: Nie wiem czy nie chodzi o to, że gościu ma niby wszystko ale nic wyjątkowego, jakiś super sprzęt i dla tego ten drugi chce mu opchnąć to jakieś urządzenie. Oczywiście mogę się mylić bo to raptem 2 zdania z jakiejś rozmowy ale już widać, że tłumaczenie to nie hop siup
 11. Z The Walking Dead do Stalkera W sumie i tu, i tu są zombie to Daryl będzie miał co robić. Kusza też się znajdzie jakaś pewnie A tak na serio dla tej postaci planowana jest nowa linia fabularna.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.