Jump to content

tom3kb

Redaktor
 • Content Count

  4646
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  206

tom3kb last won the day on November 16

tom3kb had the most liked content!

Community Reputation

5094 Przyjacielski

5 Followers

About tom3kb

 • Rank
  Detektyw
 • Birthday 10/12/1982

Profile Information

 • Ruble
  15616
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9466 profile views
 1. @LENA_D Старый пост. ;) Автор недавноиграл играл в ОП 2.1.
 2. tom3kb

  Karpie Bijem

  Takich z wygladu jak ten z okładki to bez problemu jeszcze znajdziesz u nas na każdej wiosce przynajmniej po jednej sztuce
 3. Galeria z 57 zdjęciami modeli z moda. https://m.vk.com/album-129836522_268456963?from=profile&post=-48325165_52436
 4. A taka z warkoczem by dała radę? Z drugiej strony założysz maskę, gorzej widzisz i znowu możesz szybciej skończyć w anomalii.
 5. Najemnik na kontrakcie. "Zbieram na kosmetyki" Po wykonaniu zadania. Dla kontrastu.
 6. @Owitz Na cienie na ziemi mogą pomóc porady w ostatnim poście w temacie. Ale czy pomoże na dziwaczną teksturę na niebie? Nie mam pojęcia.
 7. Nie no jak coś to muszę zacząć oglądać od początku. Ewentualnie najpierw jakieś fragmenty na yt żeby się utwierdzić, że kaszana albo zmienić zdanie, że jednak ok.
 8. No to chyba muszę go odgrzebać i spróbować.
 9. @kondotier a ja Afganistan odpuściłem po paru scenach, te wszelkie pustynie zrobione na naszych jakichś plażach wyglądają strasznie sztucznie, strzelanie z działka w transporterze opancerzonym jakby to był czołg i jego działo. Czyli jednym nabojem Nie strzymałem niestety. Jak taka tematyka to polecić można serial HBO Generation Kill. Nasz nie ma startu. Chociaż po tylu latach na spokojnie może trzeba dać mu drugą szansę.
 10. @boberm port może za duże słowo niech będzie przystań jachtowa. Chociaż i tak i tak w internecie nazywają.
 11. Deadwood. Western, w którym mamy wielu bohaterów. Dziwki, szeryfów, barmanów, różnych cwaniaków, ludzi "interesu", zwykłych szarych roboli itp. Sporo spisków i knucia, trochę strzelanin i różnych morderstw. Fajny kowbojki humor. Serial to 3 sezony po 12 odcinków. W tym roku po 12 latach od zakończenia serialu powstał film zamykający wątki i całe szczęście bo serial był anulowany i sporo historii było niezakończonych.
 12. Spuścili wodę z Jeziorska to jak dywersant udało mi się dostać do budowanego portu Plus parę fotek z łażenia po dnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.