Jump to content

exar

Turysta
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About exar

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Ruble
  6
 • Frakcja
  Wojskowi
 1. Zdecydowałem się odkopać temat tylko po to, że może komuś pomogę. Mam Windowsa 10, i-5 6600K, 16GB RAM, GTX1070 Też mam problem z odpaleniem CoP z gog'a oraz z wersji premierowej na płycie. Klikasz w ikonę i nic, czasami jednak potrafiła zaskoczyć za 5, 10 razem, ale jest to strasznie irytujące klikanie w nieskończoność i czekanie czy zaskoczy. Więc co zrobiłem, że zadziałało? Uruchomiłem grę w trybie zgodności z Windowsem 95. Kuriozalne, ale działa i może u kogoś też zadziała.
 2. Szybkie pytanie,. Czy w tym modzie odwiedzamy elektrownię?
 3. Jeśli to co mówisz, to prawda... to czas zorganizować wyprawę na radar. @edit Miałeś racje, znalazłem te graty Siemieckiego. Ten drugi, randomowy schowek o którym wspominałem też "działa". Niemniej pozostaje problem z artami, które cały czas spawnują się pod teksturą podłoża. Arty kwestowe musiałem brać ze spawnera, inaczej się nie dało.
 4. Witam, nienawidzę tego moda i jednocześnie uwielbiam. Grałem kiedyś w Zew Monolitu ale nie pamiętam żebym, aż tak rwał włosy z głowy. Sprawa jest prosta zebrałem wszystkie części mapy Siemieckiego, dostaje koordynaty na schowek, idę , nic nie ma. Skrzynka jest pusta. Wychodzę z mapy, wchodzę, nic. Wrzucam do skrzynki jakieś graty, nic. Jest jeszcze schowek na magazynach woskowych koło helikoptera z podobnym problemem. Czyli jest namiar na mapie, że coś tam jest ale kiedy go otwieram, nie ma nic. No i arty, praktycznie wszystko pod teksturą podłoża się spawnuje kiedy wyszukuje de
 5. Mam ten sam problem, czyli wylot po rozmowie z generałem i podejściu do schodów. Jaką mam zastosować kolejność instalacji moda plus tego fixa od Rangera801? Na sam koniec już po spolszczeniu?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity