Jump to content

Gh0sTp

Stalker
 • Content Count

  385
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Przyjacielski

About Gh0sTp

 • Rank
  Doświadczony

Profile Information

 • Ruble
  90
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Procesor
  Intel Core i7-6700HQ 2.60 GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Wintar BC
 • RAM
  8
 • Karta graficzna
  GTX 960M
 • System operacyjny
  Win 10 Home 64 bit

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wracam z kolejnym pytaniem do osób grających na RC18/19 z addonem Bommsticks and Sharpsticks. ( o ile ktoś taki jest ) PDA po przytrzymaniu "P" wydaję tylko dźwięk i nic nie widać. Ktoś mówił o wyłączeniu opcji 3D, czy jest to opisane jaki "PDA simple mod " ?
 2. mam już dawno u 2 frakcji pełną, nawet na chwile użyłem spawnera by dodać wszystkie dokumenty itp. Dalej nic się nie dzieję. Mam jeszcze jedno pytanie, posiadasz plik broni XM8 ? pobrałem addona na AR-15 i nie mogę teraz powrócić do wersji broni xm8
 3. Podpowie ktoś, który Handlarz i na jakim etapie oferuje w asortymencie bronie najwyższej klasy ? USAS-12 itp ?
 4. @cez137 różne addony pododawane jako 2 przejście moda, a te ramy są ulepszone i dają na prawdę dużo więcej niż się wydaje
 5. @tom3kb powoli zaczynam ogarniać ten addon i nowy system obrażeń, ale nie mogę w całości wyleczyć pozostałych urazów.
 6. @tom3kb nazwa moda to EFT Health 1.1 Tarkov
 7. Witam, Pobrałem taki mod, zmieniający HUD i system obrażeń. Problem mam ze zrozumieniem jego działania i sposobów zapobiegania urazą, które eliminują postać z gry... Czy ktoś może podpowiedzieć jak działa ten mod w 100 % ?
 8. @tom3kb owszem mam addony, ale grałem z nimi 1 raz w całości, dopiero przy drugim podejściu coś poszło nie tak. Uważnie przejrzałem co mam zainstalowane za addony, ciężko było stwierdzić który wadził ale udało się chwilowo zażegnać problem.
 9. FATAL ERROR [error]Expression : <no expression> [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : ..\xrServerEntities\script_engine.cpp [error]Line : 191 [error]Description : fatal error [error]Arguments : LUA error: ...a.l.k.e.r. anomaly\gamedata\scripts\death_manager.script:360: attempt to index field 'itms_npc_pda' (a nil value) Nagle mod stał się niestabilny :/
 10. Tak Mam następujący problem. Zainstalowałem addon z kopią zapasową bazowego pliku, addon coś namieszał. Wróciłem do poprzedniej wersji pliku i dupa... Mod nie odpala ani w takiej postaci ani po nowym zainstalowaniu. Wyloty bez loga.
 11. https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly/addons/eft-full-medic-item-overhaul https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly/addons/body-health-system
 12. @Gerdhard tak znalazłem problem, jest to addon związany z nowym systemem obrażeń. Instrukcja tłumaczy opisy, ale jakoś nie działa to w grze, i co chwilę trzeba iść spać aby się zregenerować .
 13. Czy ktoś z obecnie grających, który ma zainstalowane jakieś addony do Anomaly, spotkał się z problemem wyrzucania przedmiotów z ekwipunku samoczynnie ?
 14. Ten pierwszy, który szukasz w ramach treningu ? Jest w domku do którego drabinka prowadzi na "strych" tuż za nim
 15. @Szczepan9205 też chciałem zabrać się za Gunslingera, ale w moim przypadku spolszczenie jakoś nie gra jak powinno. Wygląda jak coś wciśnięte na siłę, krzaczki, dziwne tłumaczenia na PL itd.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity