Skocz do zawartości

vidkunsen

Weteran
 • Zawartość

  2 315
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  74

Ostatnia wygrana vidkunsen w Rankingu w dniu 30 Maj

vidkunsen posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

959 Przyjacielski

2 obserwujących

O vidkunsen

 • Tytuł
  Mistrz

Informacje

 • Ruble
  8673
 • Frakcja
  Najemnicy
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

3 627 wyświetleń profilu
 1. http://stalker-mods.clan.su/load/s_t_a_l_k_e_r_chistoe_nebo/s_t_a_l_k_e_r_chistoe_nebo/advanced_gameplay_mod/4-1-0-2455 Niebo 1510, Język rosyjski, ok. 3,5 Gb + podstawka - wersja beta, zmiany: śpiwór, broń, pancerze, NPC, scenariusz i inne(dopiero gram więc jeszcze wszystkiego nie widziałem). Stąd pobierasz: https://cloud.mail.ru/public/Lh8y/EjYzz364E p.s. beta dlatego, że mogą być wyloty na różnym sprzęcie i autor się zabezpieczył.
 2. http://stalker-mods.clan.su/load/s_t_a_l_k_e_r_chistoe_nebo/s_t_a_l_k_e_r_chistoe_nebo/new_vision_of_war_based_on_fc_v_2_51_ogsm_cs_v_5_0/4-1-0-2445 Niebo 1510, Język Rosyjski, ok. 6 Gb + podstawka. Szrama znowu walczy bo walczą wszystkie frakcje o nowy podział wpływów i terytorium, dodane nowe lokacje, artefakty, emblematy, broń, pancerze, postacie, scenariusz, żeby np. dojść teraz do laboratorium na radarze potrzebujesz mieć przy sobie artefakt: Łza Monolitu. Stąd pobierasz: Mod: https://cloud.mail.ru/public/98EY/g3h2zJiq7 Fiks na podniesienie wersji gry: https://cloud.mail.ru/public/7C7y/tG4abz7VX Grałem i polecam, to nie jest OBT.
 3. Na wczasy do "wujka" Adolfa

  Byłeś tam Kondotier, że się wypowiadasz ?
 4. To jest zachęta ale nie dla ciebie bo dla ciebie każdy nieznany mod to prawie OBT.
 5. Na wczasy do "wujka" Adolfa

  W tekście w artykule są błędy - powinno być: Rana, Sośnica, Bieńkowice, bo takie są Obodrzyckie nazwy. p.s. byłem tam kiedyś jak zbierałem materiał do pracy w temacie Hąsy, szału nie ma.
 6. 35mm + KONKURS!

  Ad. pkt. 1 - nie Czernow tylko Łoszczyn vide martwa Droga 1, 2, 3.
 7. Obcy: Przymierze

  Topos - kolonizacja - nawet w średniowieczu jak płynęli zająć jakiś teren razem z osadnikami to mieli wydzielona z załogi ekipę porównywalną do "tarkanów" z tureckiej piechoty morskiej - XIV wiek tzw. ne (dla mniej kumatych Turcja pierwsza na świecie miała etatową piechotę morską), innymi słowy - spec ekipa od zwiadu. A tu lądowali bez żadnych odpowiednich procedur, zwiadu nieinwazyjnego, ... jak u siebie. Darwin murowany! a z tym robotem to gadali jakby go wczoraj na libacji widzieli u starego kolesia. Jedyny sensowny - dla naszego gatunku - jest motyw zemsty na innym gatunku, nawet gdy to Ty jesteś mutantem.
 8. Czernobyl i Prypeć(miasto) przed i po ...

  Przed:
 9. Neill Blomkamp

  Dywagacja - Neil Blomkamp dostaje od bogatego Mecenasa: kasa bez limitu możliwość realizacji wszelkich pomysłów wszyscy ludzie, w tym aktorzy których poprosi do ekipy filmu robią to co on chce + własna interpretacja wszyscy którzy mogą zaszkodzić stosują zasadę: per primo nocere
 10. Pustynia, księżyc, był/jest też na zew parę modów w stylu Stalker w dżungli. Ale prawdziwym "hardkorem" będzie stalker pod monopolem na ławeczce w nocy w szaliku druzyny przeciwnej
 11. Obcy: Przymierze

  Paranoia - mieć czy nie mieć jak mawiał kiedyś pewien niedorobiony konung z pewnej sagi duńskiej z VIII wieku tzw. ne - mowa tu o oryginale nie o anglosaskim plagiacie. Neil widocznie nie ma, nie ma kasy, ma pomysły a sponsorzy(potencjalni) się boją ostracyzmu ze strony "rekinów" z pewnego państewka na północ od Stanów Zjednoczonych Meksyku.
 12. Obcy: Przymierze

  Mój błąd, lapsus pisemny i tematyczny.
 13. Obcy: Przymierze

  I teraz wiecie czemu Neil Blomkamp nie chciał tworzyć narzuconej z góry "wizji" filmu.
×

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność