Jump to content

vidkunsen

Weteran
 • Content Count

  6013
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  158

vidkunsen last won the day on November 10

vidkunsen had the most liked content!

Community Reputation

3742 Przyjacielski

3 Followers

About vidkunsen

 • Rank
  Barman

Profile Information

 • Ruble
  10273
 • Frakcja
  Najemnicy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • O mnie
  1/ Dead City Breaktrought
  2/ Gra dusz początek
  3/

Recent Profile Visitors

7169 profile views
 1. Aktorem musiałby być ktoś pokroju Himilsbacha - tzw. naturszczyk, bo te dzisiejsze aktorzyny to się nie nadają nawet do zbierania ryżu z parkietu.
 2. Z tymi klakami to by długo nie pożyły, chciałbym je zobaczyć jak na alarmie słonia zakładają lub OP-1 czy OP-2.
 3. Owitz - czasem najprostsze posunięcia dają najlepszy efekt - patrz w opcje dot. grafiki, czy masz statyczne lub lepiej, rozdzielczość ekranu, cienie i tekstury. Czasem - raczej zazwyczaj - warto obniżyć efekt - duperele dot. kolorów i tekstur - dla jako.ści - fabuły, po jakiego wała ci 10 000 odcieni zieleni skoro liczy się fabuła, to nie debilna gra z zachodu gdzie liczy się karta graficzna a nie akcja i w/w fabuła.
 4. Stuhr to w potocznym niemieckim rodzaj masażu pleców poprzez ćwiczenia sportowe. Rozciąganie, sztanga, czasem wpierdol pomaga.
 5. Broń znaleziona - Makarow, teraz pora na ekipę Żarenowa. Cholera jasna! mam udźwigu 50 kg a lodówka waży 55! jak ja zanieść do skupu?
 6. Pobrałem i zagrałem : Dramatis personae: Pietrucha - alkoholik; Cylinder - alkoholik Fried - przedstawiciel grupy w systemie melina na melinę Fiedia - kupiec Wienik(może wiaczesław?) skupujący fajans i złom po niższych stawkach Bajda - głowa/szef narkomanów Babocznik - szef gangu lokalnych Brzytwa - technik lokalnych GOP-ników Tolik sztajmes - postać z fabuły. Ten sam Tolik, który był głównym bohaterem w modyfikacji przygody sztajmesa Tolika Leo jest szefem grupy która walczy z innymi o dominacje na wysypie https://www.youtube.com/watch?v=GxoVTR7Z0sA
 7. Pięć części w jednym z torrenta po rosyjsku, pobrać i uzupełnić spolszczeniami - można grać: http://synthira.ru/load/s_t_a_l_k_e_r/zov_pripjati_mody/call_of_pripyat_proekty_komandy_smerti_vopreki_pentalogija/21-1-0-1447
 8. Za Stalkera nie płacę co chwilę 99,99 złotych oraz nie płacę za "małe i niezbyt częste poprawki - drobne płatności" i nie jestem uzależniony od kaprysów firmy która stworzyła grę on-line i wybryków ich serwera, likwidacji konta za damski ... czyli bez podania przyczyny bo...bo tak chciał/a ktoś z firmy jak w/w przypadek z falloutem 76.
 9. Jeśli gra kosztuje i jest z bublami za które płacę mimo obiecanej pełnej gry bez bubli to jakoś tak odechciewa mi się tej gry i im podobnych.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.