Jump to content

vidkunsen

Weteran
 • Content Count

  7190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  220

vidkunsen last won the day on May 11

vidkunsen had the most liked content!

Community Reputation

5377 Przyjacielski

3 Followers

About vidkunsen

 • Rank
  Łowca mutantów

Profile Information

 • Ruble
  12235
 • Frakcja
  Najemnicy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • O mnie
  1/ Dead City Breaktrought
  2/ Gra dusz początek
  3/

Recent Profile Visitors

10786 profile views
 1. Błędy młodości i "blady runer" - fajne. p.s. mam także taką przepustkę.
 2. Mod, jest podejrzenie graczy, że mod jest niedokończony lub ostatni kwest jest tak zawiły, że skorupa ślimaka to małe piwo.: https://ap-pro.ru/forums/topic/1723-eho-monolita/page/2/#comments Gebrys nie daje znaku życia, co dalej? Najpierw, zapewne trzeba skończyć prace nad modem po Rosyjsku - prace, czyli przejść go jeśli jest skończony lub dopracować zakończenie które ma wykonać z założenia autor moda.
 3. https://modgames.net/load/1/globalnye_mody/ehkho_monolita/330-1-0-24499 https://yadi.sk/d/NfCSEOZ8ulWPhg
 4. Dotarłem do drzewa, gra ktoś? bo mam pytanie.
 5. Ze strony VK (https://vk.com/shkrek_and_klick): Chcę wiele towarów i przy tym nic nie robić. Zasrany kamień, ja żem nie o to ciebie prosił. Jak przechodzić mody i grę Stalker na poziomie Legenda Strefy:
 6. Nie, nie ma "Radzieckiego i Angielskiego", jest tylko Rosyjski. A bohaterem jest Diegtiariow a nie jakiś tam Smith, O,Hara czy Atkinson.
 7. Ponuro, pierwsze zadanie dojść do miasta, ale jakiego??? Można pobrane pliki wsadzić do podstawki za zamiana albo grac bez podstawki bo jest już zaimplementowana w moda. Dobra, czas na pierdoły się skończył, siąść, nagle wstać i w drogę tak jak robili przodkowie zostawiając złe duchy za sobą.
 8. Tak jak w/w Kamil190, zgadza się. p.s. jak już rozbójnicy zasiedlą szacht (kopalnię) w Rudym Lesie to za skorzystanie z teleportu - czyli wejście na teren szachtu - należy wnieść opłatę - rekiet/kopytkowe/myto i dopiero na dół i do teleportu. p.s. 2 przed wejściem do X-8 można pozwiedzać Prypeć i inne lokacje, co chwile jakieś dziady cię napadają w zasadzkach więc nudy nie ma.
 9. Mod świetny, dobra robota, częste zmiany akcji, dobra walka, robiłem zapasy na każdej lokacji i pomagało przy kradzieżach. Nie ma debilnych przynieś, wynieś, pozamiataj. Na każdej lokacji są narzędzia. Można dorobić na boku.
 10. Bylem tam, pomagasz kolesiowi ukatrupić Chimerę. Zadanie z Limańska rozwiązujesz w duecie ze swoim kolesiem i będzie można wejść i poturlać fabułę.
 11. Arisaka - to jest laboratorium w Ciemnej Dolinie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity