Jump to content

vidkunsen

Weteran
 • Content Count

  7679
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  223

vidkunsen last won the day on October 19 2020

vidkunsen had the most liked content!

Community Reputation

6140 Przyjacielski

4 Followers

About vidkunsen

 • Rank
  Profesjonał

Profile Information

 • Ruble
  22133
 • Frakcja
  Najemnicy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • O mnie
  1/ Dead City Breaktrought
  2/ Gra dusz początek
  3/

Recent Profile Visitors

12256 profile views
 1. Jak wyżej napisano, jest to pusta pakamera, trupy radiostacja i nic więcej.
 2. Gucio46 - (mój wpis) strona 1 wpis + obrazki z dnia 17 12 2020.
 3. Mod sprawdza twoje człowieczeństwo, ja nie zabiłem i dostałem hojną nagrodę od trepów w rejonie ... . Opcje na niezabicie i zabicie trepów już była sprawdzona, nie wahałem się, nie zabiłem zostałem człowiekiem nie "izłomem" - wyrodkiem. (To nie jest żadna Atena tylko Afinia lub Afonia - takie żeńskie imię)
 4. vidkunsen

  Ecolog Story

  I to by było na tyle:
 5. Jared95 - odpuść sobie gmeranie w plikach, zgraj z trainerem, dobierz sobie jakiś.
 6. Gucio46 - pobierasz spawner, instalujesz go w gamedacie (niektóre pliki spawnera z zamianą na te ze spawnera), odpalasz moda, zaczynasz grę, wciskasz Esc potem F1 i rządzisz, amunicja, pancerze, wikt, potem Esc i grasz dalej:
 7. vidkunsen

  Dezerter

  Zapowiedź - krótki metraż
 8. Może to umyka niektórym graczom ale większość modów (podstawki też) ma tzw. pierwiastek ludzki, pierwiastek humanizmu gracza. Jak działasz w strefie, jaki jesteś, jakie opcje wybierzesz tak cię obdarza lub kara strefa. Nie strzela/zabija się każdego który jest na czerwono, często wskazana jest droga dyplomacji - dialog lub ominięcie na czerwono zaznaczonego problemu. Duży akcent jest położony na białą broń - nóż bohater, kula głupia, jak choćby w modzie NS5 TT2.
 9. Projekt Odstępca i Zostać na księżycu (we are alone coś tam):
 10. Można się pobłąkać bez celu po w/w laboratorium. jedno zadanie ma 2 rozwiązania - masz dorwać kmiotka z bazy Wolności który cie wystawił na tzw. artefakt. Spotykasz go w wiosce na Aerodromie, tamże też kolejne zadanie na uczonych dla Striełoka. Zabij kmiotka albo on cię kawałek dalej - na lotnisku dla śmigłowców oklepie cię i pozbawi fantów do czysta. Dla zbytów wybrałem wariant na miękkie serce i wiem, że nie tędy droga. Facet znika po tym jak w/w cie oklepie i ograbi, zabij on sam nawinął, że żyje z tych co są łatwowierni i ich zabija. Litość jest zbrodnią, moralność jest dla idiotów - to jego motto - Mamaj. Wiele zadań się urywa, co z laboratorium w/w na terenie tzw. Robotniczego Przysiółku? Wykonuj zadania po kolei - najpierw wymieć do czysta z zadań lokację z bazą Stalkerów i wioską Bandytów. Brak ulepszeń pancerzy i broni, na bazie Powiności brak wszystkiego oprócz dowódcy i chwilowo przewodnika, są teleporty, na lokacji Autobaza koło informatora jest wjazd dla ciężkiego sprzętu - brama metalowa gdzie jest 2 sprzedawców, nic nie kupują i nic nie sprzedają, jakieś podejrzane te ich interesy. Mod ma bardzo dużo plusów, całkowicie nowe mutanty, lokacje, postacie kwestowe, scenariusz, klimat jakże odmienny od innych modów, bardzo duży potencjał. Niech autor go dokończy bo warto. !!! Ciekawie rozwiązana kwestia przejścia inne lokacje, jedne przejścia widać od razu ale dostęp do nich jest uzależniony od poprawnie zaliczonych kwestów. Są poboczne linie fabularne - Projekt Dubler, Kwestia Laboratorium na Robotniczym Przysiółku, kwestia radiostacji i teleportujących się kmiotów z Monolitu .... . Plan lokacji i przejść w modzie: p.s. w razie nudy z taką wersją moda jak wyżej można wejść na lokację jakąkolwiek, odpalić spawnera i zrobić sobie wojnę frakcji.
 11. Dziwne? Najpierw dałem/kliknąłem na - fonetycznie - nowa igra, potem na master i gra. Odpalanie z zapisu:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity