Jump to content

vidkunsen

Weteran
 • Content Count

  7465
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  223

vidkunsen last won the day on October 19

vidkunsen had the most liked content!

Community Reputation

5736 Przyjacielski

4 Followers

About vidkunsen

 • Rank
  Łowca mutantów

Profile Information

 • Ruble
  12235
 • Frakcja
  Najemnicy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • O mnie
  1/ Dead City Breaktrought
  2/ Gra dusz początek
  3/

Recent Profile Visitors

11588 profile views
 1. vidkunsen

  OGSR Mod

  Mika w Miasteczku 32 - ktoś ją zdobył?
 2. (Nie jesteśmy bydłem, stadem i tchórzami. Jesteśmy żywym ludem, jesteśmy Białorusinami! Z wiarą w naszych sercach trzymamy się linii. Sztandar wolności nad twoją głową. Verse: Coś się stało, coś było nie tak, coś pękło w naszych głowach. Dusza jest bardzo pusta, wiara jest złamana, wokół czuć tylko smród, dowolnej wielkości. Ale szambo jest pełne, dobrze odżywione i głupie, czekasz na rozkaz, kiedy każą ci bić swoich ludzi, więc chory lalecznik chciał wierzyć, wierzę, wierzę w to ... Refren: Nie jesteśmy bydłem, stadem i tchórzami. Jesteśmy żywym ludem, jesteśmy Białorusinami! Z wiarą w naszych sercach trzymamy się linii. Sztandar wolności nad twoją głową. Werset 2: Gdzie jest nasze sumienie? Sprzedałeś to? Obawiam się, że moja odpowiedź będzie bardzo powszechna. Zaczęliśmy się bać, bać, drżeć, uczono nas znowu pukać. A jeśli coś jeszcze: „Moja chata jest na krawędzi, nie widziałem, nie słyszałem, nie wiem na pewno”! Tak postępuje moralny potwór, ale nie rdzenni Białorusini , wierzę, wierzę, wierzę, że ... Refren: Nie jesteśmy bydłem, stadem i tchórzami. Jesteśmy żywym ludem, jesteśmy Białorusinami! Z wiarą w naszych sercach trzymamy się linii. Sztandar wolności nad twoją głową)
 3. Jak wyżej jawi mi się odwieczny dialog: tato, tato a pokaż mi Stalkera!
 4. Pamiętaj Mieczeny!!! W Prypeci nie wchodź do sklepu między 10oo a 12oo, to czas dla zombie, pijawek i snorków: Jaki kraj, taka strefa.
 5. Stare Chińskie przysłowie: uważaj czego pragniesz, możesz to dostać;
 6. vidkunsen

  OGSR Mod

  Koleś Barmana - podlazłem pod wagon, pogadalem. Teraz najciekawsze: "trójpolowka" czyli ci farbowani z Wolności pilnujący Szweda walczą z bandytami z fabryki i z trepami. Potem wybiłem resztę - trepy i bandyci, podkopsalem zdobyczną broń z amunicją Szwedowi i pozostałych dwóch farbowanych z wolności przed barakiem rozstrzelałem z gładkolufowej, zadanie się zaliczyło, Szwed polazł do siebie i z nikim nie walczył bo nikogo nie było.
 7. vidkunsen

  OGSR Mod

  Smox, Agrael witajcie w klubie.
 8. vidkunsen

  OGSR Mod

  X - 18 - dostałem 5 dokument nie zabijając klienta który go miał, potem pomógł mi zabić malutkiego. Jest jednak pokojowe rozwiązanie kwestu na 5 dokumentów z X-18.
 9. vidkunsen

  OGSR Mod

  Smox - mój typ (był w paru modach na zew) - waży o połowę mniej a jedyne co może powstrzymać pocisk to twój palec na języku spustowym;
 10. 1000000000000000000000000 lat
 11. vidkunsen

  OGSR Mod

  AV coś tam - długa nazwa na pociski typu Lapua magnum:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity