Jump to content

vidkunsen

Weteran
 • Posts

  8,140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  227

vidkunsen last won the day on September 9

vidkunsen had the most liked content!

2 Followers

About vidkunsen

Profile Information

 • Ruble
  30553
 • Frakcja
  Najemnicy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • O mnie
  1/ Dead City Breaktrought
  2/ Gra dusz początek
  3/

Recent Profile Visitors

15,005 profile views

vidkunsen's Achievements

Naznaczony Zoną

Naznaczony Zoną (19/21)

6.7k

Reputation

 1. Masowe powołania do rezerwy ludzi w wieku 40 - 60 lat! https://portal-mundurowy.pl/index.php/component/k2/item/14026-sady-uchylaja-karty-wezwania-rezerwistow-na-cwiczenia-wojskowe-mon-zmienia-przepisy Dotychczasowe regulacje zawarte w rozporządzeniu rządu z 11 lutego 2015 r. w sprawie wprowadzenia obowiązkowych ćwiczeń wojskowych (Dz. U. poz. 321) nie budziły wątpliwości organów administracji wojskowej ani sądów administracyjnych orzekających w sprawach odwołań obywateli od powołań na obowiązkowe ćwiczenia wojskowe. Jednakże 21 stycznia 2021 r. zapadł wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Rzeszowie (Sygn. Akt II SA/Rz 1317/20), na mocy którego uchylono kartę powołania na obowiązkowe ćwiczenia wojskowe. W uzasadnieniu wyroku sąd wskazał, że ze względu na wymóg określenia okresu, na jaki wprowadzono obowiązek ćwiczeń wojskowych, o którym mowa w art. 101 ust. 10 ustawy z 26 listopada 1967 r. o powszechnym obowiązku obrony RP ( 2021 r. poz. 372), nie można prowadzić tych ćwiczeń w sposób bezterminowy. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Rzeszowie, powołując się na Konstytucję RP uznał normę prawną zawartą w § 1 rozporządzenia za niezgodną z delegacją ustawową, a tym samym stwierdził wadliwość podstawy prawnej karty powołania tamże w komentarzach: Wojsko nie ma umundurowania , nie ma pieniędzy dosłownie na nic, ale ma pieniądze żeby szkolić rezerwistów 50+ , jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o kasę, żeby dziadki pokomunistyczne mogły sobie dorobić, żeby stwarzać pozory że te wojsko w ogóle jeszcze istnieje. Jednostki świecą pustkami , te niby zawodowe wojsko siedzi na dupie i w telefonach. Totalna ściema, chcą szkolić rezerwistów a sami w tarcze nie trafiają, chyba tylko na papierze. jeśli sie zgodzisz to zrbia ci test na covid na bramie a jesli nie to nie zrobią!? Proszę o podstawę prawną przymusu poddania się testowi na covid (w sytuacji, gdy nie ma podstaw sądzić, że dana osoba ma covid). Bez takiej podstawy nie mam zamiaru poddać się takiemu testowi. O szczepieniu nawet nie wspominam, bo nie jest obowiązkowe i nikt nie ma prawa cię do niego zmusić. nas starych biora co dawno juz swoje odjebalismy a mlodzi lataja z butelkami i chleja i sie smieja ze starych biora ich by wzieli nauczyli by sie zycia I zrobiło się dziwnie. Ćwiczeniom wojskowym podlegają mężczyźni (a także kobiety) w wieku od 18 lat do: 50 lat w przypadku szeregowych, 60 lat w przypadku podoficerów lub oficerów. Jednak w pierwszej kolejności są wzywani żołnierze rezerwy najmłodsi wiekiem. A przydziały mobilizacyjne są nadawane osobom, które miały już kontakt z wojskiem np. odbyły zasadniczą służbę wojskową albo są byłymi żołnierzami zawodowymi, kontraktowymi i nadterminowymi. Wzór karty mobilizacyjnej - wezwania na ćwiczenia wojskowe dla żołnierzy rezerwy (MON)
 2. Koniec głównej linii fabularnej, teraz tzw. wolna gra czyli zadania poboczne i część starego - z cieni - scenariusza:
 3. 1/ Komedia kryminalna" - "BAC Nord" (2021) Francja. https://www.filmweb.pl/film/BAC+Nord-2020-843298 2/ S F "Zone 414" - Wielka Brytania. https://www.filmweb.pl/film/Zone+414-2021-868335
 4. Suseł - ... dobra Stas!, polewaj a ty Stiopa obcinaj czy jakiś pajac się na krzywkę nie przykołysze, dżiny jego mac, co flaszkę wyciągamy to jakiś się zjawia!.
 5. Wolę tradycyjnie się przemieszczać - per pedes, fabuła polega na tym, że wchodząc na lokację dostajesz zadania, metodą szybką tracimy ten wątek i dlatego "jak machniesz blitz to nie masz nic".
 6. Tak, to są zmutowane krowy! Przygotowanie Bojowe 3
 7. Nakładka z 15.09.2021: https://cloud.mail.ru/public/zDZY/9msHiNCSX Z: https://ap-pro.ru/forums/topic/2888-mod-boevaya-podgotovka-3/
 8. Czarna rzeka i generatory:
 9. Przygotowanie Bojowe 3 - lokacja czarna Rzeka - coś jakby nocna mara, pijawka i ? - bardzo szybkie!:
 10. Anomalie: 1/ na Pustych ziemiach 2/ na lokacji Topy/Topiele - lokacja z moda w pajęczynie kłamstw
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity