Skocz do zawartości

vidkunsen

Weteran
 • Zawartość

  3 336
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  98

Ostatnia wygrana vidkunsen w dniu 18 Wrzesień

Użytkownicy przyznają vidkunsen punkty reputacji!

Reputacja

1 805 Przyjacielski

3 obserwujących

O vidkunsen

 • Tytuł
  Barman

Informacje

 • Ruble
  10273
 • Frakcja
  Najemnicy
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

5 006 wyświetleń profilu
 1. vidkunsen

  В Аду... "ПСЫ"

  Skoro go przeszedłem to i nie uważam takiego moda za OBT :). "Spolszczenie" to był sarkazm do tych co nie grali a już z góry wydają osąd.
 2. vidkunsen

  В Аду... "ПСЫ"

  I spuścił swoje psy wojny... . Robi się ciekawie, twórcy zaczynają stawiać na jakość nie na ilość, jest już parę nowych modów ale muszę je sobie obejrzeć, zagrać znaczy się. Spolszczyć to, spolszczyć tamto, ale to jest OBT więc nie warto... .
 3. vidkunsen

  Ostatnio oglądałem film i POLECAM.

  Cyborgi 2017, Ukraina, 2014 - wojna. https://wschodnik.pl/spoleczenstwo/item/14750-film-cyborgi-zostanie-pokazany-w-krajach-baltyckich-polsce-i-kanadzie.html Czy to na południu czy na północy, wschodzie wojna w Europie jest taka sama - bratobójcza. Sicario Soldado: USA 2018, część dalsza "przygód" w świecie przemocy na południu USA. https://www.filmweb.pl/film/Sicario+2%3A+Soldado-2018-776171
 4. vidkunsen

  @anatol obchodzi urodziny

  1000000000000000000 lat
 5. vidkunsen

  В Аду... "ПСЫ"

  Psy - w trakcie moda jest wytłumaczone, że chodzi o frakcje Monolitu - Psy - i nie są to Psy Wojny (Słowiańsko-Germańskie psy Boga wojny), czy Dominikanie - Domini canes ale Psy Piekła/ieł. Mod czerpie z NS5TT2 gdyż za kwesta jako bonus dostajemy recepty na artefakty np.- łzy ognia czy podobne. Mod ma to coś czym się można parać długie wieczory, żadne zadanie nie jest proste choć na takie może wyglądać np.- idź po ikonę do cerkwi i przy okazji nie omieszkaj odwiedzić grobu mojej żony a ja ci w zamian podkopsam teleport na bazę. Mutanty sa inne, jest ich więcej rodzajów - np. małe pijawki i duże, skrzydlate snorki itd.itp.
 6. vidkunsen

  Dialogi i ich znaczenie w grze

  Język obcy - dialogi/tekst: 1/ zwracam uwagę na rzeczowniki 2/ jak w łacinie, nie ważne 1 zdanie tylko cały tekst 3/ slang - zwrot ze slangu - zastępuje często w mowie potocznej całe zdanie/a - przykładowo slangowe (fonetycznie): chreń z taboj czy - idi ty na... - w tym przypadku autor zaoszczędził na długim zwrocie dającym kontekst odmowny.
 7. vidkunsen

  Призраки Прошлого \ Zjawy Przeszłości

  Mod: http://www.unibytes.com/uUD6.wnecn4Lqw-Us4P3UgBB http://turbobit.net/u4a4qdkemy9f.html https://yadi.sk/d/34nwoFbU3LyMNh Fix 1.0: https://yadi.sk/d/m4aBx2dC3LyML3 Na to polonizacje i mini mapę jak chcecie.
 8. vidkunsen

  OSTATNI STALKER

  RPG - 7 się przydał gdy Czarne Rajdery mnie swoimi BTR-ami atakowały - Limańsk, CZAES, Składy Wojenne.
 9. vidkunsen

  OSTATNI STALKER

  Łowuszki - w 2 części kwestu jest: przynieść 30 artefaktów nie łowuszek. Jak mamy 30 łowuszek to wg. mnie trzeba się udać do Limańska i zamienić/wydobyć z nich artefakty i dopiero dostarczyć na bagna. Tzw. wolna gra - w Limańsku i Prypeci pełno Czarnych Rajderów. Most do Limańska - tak ma być, przewodnika drugiego dostajesz od Powinności - ktoś zabił poprzedniego oraz "snajpera" od zombiaków i nagle niczym z konopi wyskakuje 2 przewodnik . Nigdy nie wierzyłem klonom trepów z Powinności.
 10. vidkunsen

  OSTATNI STALKER

  Mi zadanie na fabrykę wyzerowało - zaliczyło dopiero po rozmowie z kimś tam (nie pamiętam) przed wejściem do labu na generatorach. W Prypeci można wymienić - dialog/kwest Warlocka od Mogilszczyka na lepszy i sprawny model + amunicja.
 11. vidkunsen

  OSTATNI STALKER

  Fabryka - wg. mnie to może być Ził koło bajora za fabryką, co do testowania to też mam taka hipotezę bo mod wylazł a wsparcia od autora brak! Schowek w Ciemnej Dolinie - przed atakiem na "ufoka - zmiennotwarzowca" dostajemy 5 cyfrowy kod od Loszy z PDA Nestora do Lab X - 10 czyli na Radarze, Radar jest niedostępny!?. Co z ekipą (w tym Striełok) która zlazła do laboratorium na generatorach? vladislavl1 napisał, że Synoptyka spotkał w Ciemnej Dolinie? Morż wspomniał coś o najemnikach-saperach? Ode mnie - choćbym zrobił stójkę na ptaku* nie można uratować kwestowej postaci na generatorach - wszyscy wrogowie zginęli a on i tak pada i lipa z zadaniem na spotkanie w strefie! * zadania na Losze Bormanna - W/na prawie. p.s. Im dalej w las tym większy młodnik pytań bez odpowiedzi, chyba będzie dodatek uzupełniający wątki. Bez spojlera. Jest wysepka - ta bliżej wyjścia na śmietnisko/swałkę, jest 66 łowuszek, po drugiej stronie mostu w rowie znalazłem oko kruka - wygląda jak oaza, ale gdzie mam szukać artefaktów i po co?
 12. vidkunsen

  В Аду... "ПСЫ"

  Teraz misja od Kardana na manometr i chłodnice do miotacza ognia - do najmusów idę. Przydatne info dot. schowków od Bobika: Części elektroniczne od najmusów z podstacji w zamian za zabicie pijawki na kręgu. Dyktafon pod schodami do podziemi w Żelaznym Lesie. Teraz idę obejrzeć tzw. "jużnoje płato" - czyli tam gdzie się skacze przy płonącej wiosce. Mam już za misje detektor artefaktów, artefakty są nowe o innych właściwościach a mam dostać zmodyfikowany artefakt - w jakiejś anomalii oraz receptę. Słowem - im dalej w strefę tym ciekawiej, inaczej, fajniej. Polecam.
 13. vidkunsen

  OSTATNI STALKER

  Dziwny koniec ale albo przewaliłem zadanie W/Na prawie - "W zakonie" - Losza Borman ginie jakbym ja i nie tylko ja (youtube) zagrał i zawsze na koniec jest Kordon (bez bariery cała strefa) i zadanie na łowuszki, albo tak ma być?. Co do nożato: 1 - nóż zwykły i wtedy wciskasz Y i już są wszystkie dostępne. Kluczem jest Losza!
 14. vidkunsen

  OSTATNI STALKER

  Schowki na fabryce - Sortownia trzeba wejść po drabinie na baniak, i komin, ikony - jeden z mnichów daje arty monolitu a przełożony nawija, że to nie jego sprawa tylko ... dzięki ale wszystko w rękach jego Pana, dlatego nie ma pokazane go co się stało z ikonami ale nagle są na ścianie. Dolazłem do tego - noże do rzucania - Y, Y - też do zmieniania typów noży.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord