Jump to content

Quiks

Turysta
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

About Quiks

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Ruble
  12
 • Frakcja
  Monolit
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Quiks

  Hybrid Final (1.4.22)

  Witam, przychodzę do Was tym razem z pytaniem - z kim zagadać i gdzie, by dołączyć do tych najemników, jestem w martwym mieście, ale żaden z stacjonujących tam najemniorów nie ma opcji dialogowej odnośnie właśnie dołączenia. Tymczasem - Rozpoczynając nową grę samotnikiem w kordonie zalecam rozwagę! Taki oto piękny widok można ujrzeć po minucie od rozpoczęcia swojej tułaczki po świecie zony. Już wiem dlaczego zawsze wioska mi padała...
 2. Quiks

  Hybrid Final (1.4.22)

  Po tych mini patchach jest dużo lepiej, w dalszym ciągu amunicji jest sporo (Rozładowywanie broni) Ale loot jest stabilniejszy i mniej przegięty jak było wcześniej. Co do wolniejszej wojny - Też się już unormowało, chociaż wojskowi mają jakąś słabość co do kordonu, albowiem co start, to trzeba ratować samotnikom rzyć bo wioska nowicjuszy pada a za nią cała reszta, swoją drogą - Wie ktoś może, czy po ponownym odbiciu wioski respi się Wilk i inne ważne postacie? Rozchodzi się zwłaszcza o tego, co rozprowadza co ciekawsze sztuki broni. Ogólnie to po jakichś 2-4 godz mapa wygląda tak - Podsumowując -Samotnicy bez pomocy są bardzo osłabieni i w końcu zostają głównie w barze i dziczy i w niewielkiej ilości w innych lokacjach. -Powinność dominuje nad wysypiskiem i resztą terenu, konkuruje z wojskiem (Zmieniłem nieco ich relacje, bo było to przegięte gdyż powinność nie miała sobie równych na tym etapie. -Wojsko.. Jak widać, zagarnia większość. -Bandyci wymordowani, niewielkie bojówki w oddalonych lokacjach, pewnie niedługo wyginie. -Wolność hibernuje, czasem coś tam zmierzy się z powinnością i monolitem, ale głównie zostaje w magazynach i ani myśli wystawić choćby nos z okolicy. ;d -Ekolodzy rozwijają się w kierunku zatonu, jupitera i innych pobliskich lokacji. -Monolit również się prężnie rozwija, pewnie niedługo zetknie się z powinnością co będzie skutkować... DUŻYMI ZAPASAMI AMUNICJI. -Najemnicy rozbici przez monolit wycofują się do dziczy, tam niestety spotyka ich eksterminacja z strony powinności która nadciąga z baru torując sobie drogę dalej. Pewnie niedługo znikną. -Czyste niebo tak jak wolność - zajmują się badaniami i konkurują z odciętymi oddziałami wojska, które w niedługim czasie zostaną rozgromione na rzecz poszerzającego się terytorium CN. Przydałoby się nieco podnieść statystyki, uzbrojenie, czy cokolwiek co odpowiada za ogólną "siłe" frakcji by wojna była bardziej rozłożona w czasie, rozchodzi się tu o najemników najbardziej, bo mają najgorszy start (Między monolitem a powinnością, dodatkowo skubie ich wolność na magazynach) Nie wiem czy podjąłbyś się tego, czy to już raczej zagwozdka dla autora EOC, lecz jedynie napomknąłem to. Ogólnie rzecz biorąc wojna... wojna nigdy się nie zmienia. Jeszcze jedna sprawa - "Królik" bo tak zwie się osoba z którą trzeba pogadać dołączając do monolitu - Modli się jedynie do tego czegoś w teatrze, ni sposób z nim pogadać i rozpocząć quest. + nie ma tam handlarza, który zawsze tam był. ;d
 3. Quiks

  Hybrid Final (1.4.22)

  Troszkę pograłem już w moda, jak na taką zlepke jest on bardzo stabilny i nie napotkałem żadnych wylotów podczas parogodzinnego seansu. Co do dropu - Faktycznie, jest dość... Spory, rozpoczynając w agropromie można bez problemu na żołdakach uzbierać okrągłą sumkę o amunicji nie wspomnę, bo idzie jej nazbierać tysiące - Wystarczy każdy karabin rozładowywać a i tak wypadnie calutkie 30 naboi (w większości wypadków) a sama broń jest dosyć (bardzo!) droga, tacy najemnicy - Jedna wyprawa do dziczy i ma się kilka egzemplarzy ciekawszej broni której można upchnąć co bogatszemu stalkerowi po nawet 6tyś rub. Nie mam zastrzeżeń co do samej rozgrywki, jednak mod dodający te wojny frakcyjne i całą otoczkę walk offline jest miodny, szybko okazało się, że cały kordon został podbity przez dzielnych wojaków którzy w swej ekspansji potrafili osaczyć całe wysypisko, kordon i pół bagien (Mocni, skubani!) a to tylko około 3-4 godzin gry, aż strach pomyśleć co będzie dalej! Jeśli miałbym sugerować zmiany, to właśnie nieco ograniczyć drop amunicji, bronie zostawić by właśnie za pieniądze z nich można było wyszarpać parę dodatkowych kul do magazynka. Pozdrawiam.
 4. Nie od razu takie psucie... Nie będąc gołosłowny chciałbym przedstawić swoją edycje relacji początkowych w tym modzie. Zawsze wkurzało mnie, że będąc w barze wszędzie leżały ciała stalkerów, wojskowych bo Powinność strzegąca wejść była pozytywnie nastawiona do wojskowych jako swoich byłych kompanów? - Coś w tym guście, zmieniłem to, w końcu jak mają strzec to niech to robią, a nie, że potem leży odłogiem pełno ciał i sobie nazwijmy to "gniją" - Do tej pory nie odczułem negatywnych aspektów tej zmiany a i można w końcu spokojnie posiedzieć w tej lokacji a nie bać się non stop otwartej wymiany ognia z wojskowymi i utraty ważnych npc. Pozdrawiam.
 5. Jasna sprawa, może w którejś aktualizacji.
 6. Z tym łączeniem, cóż w takim razie mówi się trudno a szkoda.
 7. Witam, chciałbym spytać, czy ta modyfikacja pogryzie się bardzo z najnowszym hybrid packiem? - Zależałoby mi w głównej mierze na [tym] efekcie (maska + mały hud wraz z kompasem), jeśli tak, dałoby zamienić obecny w hybrydzie hud na ten z owej modyfikacji? Nie powiem, mi bardziej przypadło to do gustu. (gusta i guściki) Pozdrawiam.
 8. Quiks

  Waffen Hybrid Pack

  Witam, myślę, że nie omieszkam nie wypróbować moda zwłaszcza, że standardowego Hybdrid packa obadałem wzdłuż i wszerz wszystkimi frakcjami (No, powiedzmy że większością. ) Jak już dobrnę gdzieś to postaram się poszerzyć moją wypowiedź o spostrzeżenia.
 9. Niedawno przechodziłem ową misje i sam miałem problem - Musisz koniecznie wszystkie (bodaj trzy) przełączyć by móc uruchomić tą znajdującą się na górze. Dalej czeka Cię tylko mała walka z... I voilà. Myślę, że pomogłem. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity