Jump to content

Nostalgov

Stalker
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Dobry

About Nostalgov

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  52
 • Frakcja
  Monolit
 • Płeć
  Mężczyzna
 • System operacyjny
  Win 10

Recent Profile Visitors

2,028 profile views
 1. @kondotier No ocaliłem Andżele czy jakoś tak w obozie Worłapa nic nie znalazłem... ani w skrzyni w namiocie ani nic .
 2. @kondotier z tym że Ci npc się nie spawnują .
 3. Znów ja , potrzebuje pomocy w jestem na fermie w dolinie mroku. Chce się przedostać za anomalie no ale rzuca mnie na tą koparkę. Żeby dostać się za bramę jednego użyłem szkiełka. Więc pytania jak ominąć teleport , czy da się dostać za bramę bez artefaktu i wyjść później z tej anomalii i czy coś jest ewentualnie jak się dostać za zaspawane drzwi. Zacząłem oglądać u HugTV i on dostał jakieś zadanie od tego kolegi co jest martwy . Tylko że ja nie dostałem wzmianki o żadnym takim zadaniu ani nie pojawiło się dwóch gości . O co chodzi?
 4. Poszperałem trochę w temacie i zamiast pójść do doliny poszedłem do Agropromu , zacząłem robić misję znalazłem dynamit i narzędzia. Czy jeżeli teraz albo zostawię te misje albo je dokończę i z dalszym biegiem fabuły wrócę na Agroprom( czytałem że trzeba będzie coś znaleźć) to będzie problem?
 5. @tom3kb Sprawdziłem , później wczytałem save bo nie wiedziałem czy postępuje dobrze. W każdym razie dzięki za pomoc
 6. @kondotier To artefakt który pozyskaliśmy dzięki notatce z posterunku w ABC moda pisze żeby go nie zwracać bo będzie potrzebny do końca rozgrywki
 7. Powinienem "zużyć" artefakt pilot czy trzymać go przy sobie ?
 8. Cześć olałem zadanie na maskę na początku gry będzie to miało jakieś większe konsekwencje czy nie ?
 9. Znowu ja , znowu problemy. Ma ktoś może zapis po transmutacji talizmanów ? Najlepiej jakby już mieć te do zadania dla Szubina bądź gdzieś po tym zadaniu. Już się poddaje i mam dość tego biegania strasznie mnie to denerwuje. A kryształów i talizmanów jest zwyczajnie za dużo i nie do końca dobrze to ogarniam EDIT: Lub spawner ten w temacie nie działa. Zaczęły się pojawiać wyloty bez loga po transmutacjach i ogólna "przycinka" gry także to główny powód odpuszczenia.
 10. @kondotier dzięki za pomoc Ja z kolejnym pytaniem w podziemiach Agropromu tracimy cały szpej idzie go jakoś odzyskać?
 11. @kamil190 Dziękuje ! Mam następne pytania. 1. 2.
 12. Cześć wszystkim utknąłem totalnie w modzie , potrzebuje znaleźć dwa kryształy dla Lewszy nie mam pomysłu już gdzie ich szukać.
 13. Dzięki nie chodziło o płytkę do ZP tylko CC , niepotrzebnie w takim razie zrobiłem reinstalacje gry . Zaraz podziałam i dam znać w edit czy już śmiga
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity