Jump to content

alpin

Turysta
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About alpin

 • Rank
  Gość w Zonie
 1. Faktycznie.Tą kartę znalazłem przy którymś trupie ,ale niestety nie kojarzę teraz jak i kiedy
 2. alpin

  Spanie w Prypeci.

  Łóżka obok schowka.
 3. Wiem o tym Chciałem poprostu zwerbować piątego uczestnika wyprawy do Prypeci i wkręcić tych obłąkańców z monolitu - a do tego jest potrzebna przychylność którejś z frakcji Poszliśmy w końcu we czterech ,było gorąco i wyszliśmy z tunelu tylko we dwóch.
 4. Nie przechodzę za rączkę tylko dotarłem do punktu w którym nie jestem w stanie ruszyć dalej.Po to chyba jest ten dział w forum
 5. alpin

  Narzędzia dla Azota

  Tak przekopałem cały teren tartaka.Z tym że wcześniej zaniosłem już mu dwa zestawy narzędzi - podstawowy i precyzyjny.(Moze dlatego) Teraz szukam tego do kalibracji.
 6. Jak w temacie gdzie można je znależć ?
 7. Ok.Temat opanowałem.Trzeba mieć zlecenie od Sowy żeby zanieść technikowi w bunkrze naukowców 3 detektory welles. Jeden detektor dostałem od kogoś wcześniej ,drugi znalazłem przy jakimś ciele ,a trzeci kupiłem od jednego z naukowców.Po oddaniu tych 3 detektorów technikowi należy udaćsię do Sowy i poinformować go o tym ,po pewnym czasie on odeśle nas do Brodatego i od niego dostaniemy ulepszony detektor welles(prototyp).Z tym detektorewm udajemy się na wieżę i dopiero po jego wyjęciu widzimy anomalię.Po jej zbadaniu wypadają z niej ciała martwych stalkerów po ich przeszukaniu znajdujemy PDA które ma związek z powinnością.
 8. Ok.Rozpracowałem to zadanie z wieżą zanisołem pda ,ale rozegrałem to tak ,że mam dwa save'y jeden po oddaniu powinności ,a drugi wolności.Co mam teraz zrobić żeby zyskać ich przychylność i wkręcić chłopaków z monolitu ? :?:
 9. alpin

  Narzędzia dla Azota

  Na tym stole jest tylko przykręcone imadło ,nie ma żadnych narzędzi.Jest to możliwe żeby ich tam nie było ? :roll:
 10. alpin

  Narzędzia dla Azota

  Gdzie w tym tartaku są schowane ,szukałem godzine i nic nie znalazłem :/
 11. Ok.Dzięki. Powiedz mi jeszcze jak zdobyć ich przychylność ? Bo utknąłem w matwym polu i nie bardzo wiem jak ruszyć dalej.Zostały mi jeszcze tylko misje do wykonania od kolesia który jest w piznicy stacji Janów ,jakieś polowania na mutanty. Mam w sumie 3 osoby oprócz mnie do wyprawy do Prypeci i muszę skołować 4.
 12. alpin

  Narzędzia dla Azota

  Gdzie są ukryte narzędzia do kalibracji ? Dwa poprzednie zestawy już znalazłem.
 13. No właśnie ,ale to by chyba zniknęła druga częś misji ... Nie wiem sam pomóżcie
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity