Jump to content

Freez przy większej ilości wrogów


Cogito
 Share

Recommended Posts

Witam

Przy liczbie wrogów większej niż 3-5 gra freezuje. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
Dodam, iż w normalnym stalkerze nigdy się to nie zdarzało. W CoC (Grałem kilka miesięcy temu) jeśli już to sporadycznie i freez nigdy nie trwał dłużej niż 3-4sek. A tutaj po pięciu minutach dalej nic. 
Nie jest to raczej wina sprzętu, bo stalker śmigał na nim wcześniej na najwyższych, Wiesiek 3 na bardzo wysokich także nie miał problemu. (I5, 8GB Ramu, GTX 970)
Próbowałem zmniejszyć jakość grafiki w ustawieniach na najniższą aczkolwiek niewiele to pomogło. Choć może coś przegapiłem? Zmieniałem tylko oświetlenie (na statyczne) i ogólną jakość na najniższą. Może spotkał się ktoś z podobnym problemem? Może to kwestia jakiegoś "dynksa" w grafice, który wystarczy odhaczyć? Będę jeszcze szukał sam, jeśli jednak ktoś ma jakiś pomysł - będę zobowiązany. 

Link to comment
Share on other sites

Czy gra wyrzuca jakieś logi?

W jakim stanie utrzymany jest system i spróbuj na nowo zainstalować moda, bo wydaje mi się to dziwne. Małe przycinki to norma, ale to to jest jakase anomalia. Powiedz jeszcze czy jak podjedziesz np. Plecami do gości to też wiesza? Może być problem z ladowaniem jakiegoś pliku.

Więcej powie nam log.

Link to comment
Share on other sites

Niestety gra nie wyrzuca nic. Wtedy byłoby się chociaż do czego odnieść. Gra po prostu Freezuje i jedyne co można zrobić to zamknąć ją managerem zadań. 
Próbowałem reinstalacji dwa razy, zmieniając też miejsce docelowe folderu. Nic nie pomaga. Wszystko działa, zaczynam w Kordonie, zbieram rzeczy ze schowków, gadam z Siedorowiczem, następnie kieruję się w stronę tej starej "bazy" gdzie w podstawce trzeba było pomóc Wilkowi odbić ją z rąk bandytów. Napotykam bandytów, zabijam jednego, dwóch, a gdy pojawia się ich więcej nagle freez. 

Z podchodzeniem plecami nie próbowałem, bo nigdy nie doszedłem tak daleko :'P Kulka w potylicę, gdy jeszcze jestem daleko przed miejscem, w którym mnie freezuje. 

Zasięg online? Nie bardzo rozumiem...

Mam wersje 1.0c z repacku + spolszczenie + dodatki (Nie psujące się noże, kasa ze zwłok i nieskażone mięso) spróbuję jeszcze bez tych dodatków i podejść bandytów z innej strony

Edited by Cogito
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity