Jump to content

Wolność siedzi i nic nie robi. (Atak na baze powinności)


WIESESMAN
 Share

Recommended Posts

Witam, kolejny raz zwracam się do was z pytaniem/prośbą o pomoc, mianowicie chyba jeden z najbardziej znanych problemów czyli atak na baze powinności. Obecnie nie straciłem ani jednego oddziału wolności, chłopaki pozajmowali pare pozycji, ja wyczyściłem wszystkie oddział powinności na wysypisku i... Co dalej? Nic więcej ze strony wolności mimo że teoretycznie punkty są czyste Ci nie robią żadnego ruchu więcej. Jest na to jakaś rada? Myślałem nad TFW albo Faction Commander, ale TFW wprowadza chyba zbyt wiele rzeczy a chciałbym przejść grę bez żadnych modów które by znacząco wpływały na fabułę/dodawały nowe itemy/postacie (nie wiem jak to wygląda przy Faction Commander). Dorzucam również screena gdzie w czarnych okręgach zaznaczyłem oddziały stalkerów na wysypisku, próbowałem nawet zajmować pchli targ i eliminować stalkerów przy barykadach lecz bez skutku. Zapewne dopóki nie wyczyszczę dróg i wolność nie zrobi przyczółków w agropromie nic nie da wycięcie wszystkich powinnościowców w bazie i na drogach do niej prowadzących już w agropromie.

 

ncIL4Dl.jpg

Edited by WIESESMAN
Link to comment
Share on other sites

Po wgraniu Faction Commandera gra ruszyła (save też zadziałał) i zajęcie bazy powinności zajęło mi góra 30 minut. Co prawda teraz muszę mieć go bo inaczej gra wywala jak usunę mod a wczytam grę w momencie kiedy już miałem moda, ale raczej nie będę go już używał i nie będzie przeszkadzał w grze (przynajmniej mam taką nadzieję), jak pojawią się jakieś nieoczekiwane błędy dam informację.

 

 

Pomijam fakt że w agropromie zajęli tylko jeden posterunek, przy drugim niestety musiałem zespawnować oddział a bazę musiałem zdobywać samodzielnie... Ale czego się nie robi dla egzo i SWD

:wub:

 

 

Edited by WIESESMAN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity