Skocz do zawartości

Fahrenheit | Indigo Prophecy


The Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

Indigo Prophecy to w pełni trójwymiarowa gra przygodowa zrealizowana w konwencji thrillera paranormalnego, coś w stylu popularnego niegdyś serialu Twin Peaks. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku w roku 2005. Miastem wstrząsa nagle fala brutalnych morderstw. Zwykli, prawi obywatele zabijają nieznanych sobie ludzi w miejscach publicznych, sami nie wiedząc czemu to robią i co ich do tego skłoniło. Policja jest bezradna – zarówno ofiar jak i sprawców nie łączy ze sobą nic, poza samym rytualnym morderstwem. Lucas Kane jest kolejną osobą, która dokonała bestialskiego mordu. Kane nie wiedząc czemu, zabija obcego sobie mężczyznę w restauracji, a teraz nawiedzany przez dziwne wizje ucieka przed policją i usiłuje dowiedzieć się co się stało – dlaczego zabił... Gracz może rozwikłać tą zagadkę wcielając się zarówno w Kane’a jak i inspektor Carlę Valenti, która wraz ze swoim partnerem Tylerem Milesem zajmuje się sprawą owych morderstw. Indigo Prophecy to mroczna i zarazem bardzo wciągająca produkcja z rozbudowaną fabułą. Gracz stopniowo odkrywa tajemnice stojące za mordami, rozmawia z napotkanymi postaciami, eksploruje nowe lokacje, a nawet walczy. Niezaprzeczalną zaletą gry jest możliwość odkrywania kolejnych kart zagadki z perspektywy „łowcy” (Carla) jak i „zwierzyny” (Kane).

Żródło: gry-online.pl

Fahrenheit był i jest dla mnie bardzo wzruszającą grą o bogatej fabule. Co nowy rozdział odkrywałem nowe zagadki. To najlepsza gra w swoim rodzaju, bo nie ma takiej drugiej. Polecam ją każdemu, nie tylko fanom gier przygodowych. Fahrenheit jest na prawdę ciekawym, interaktywnym filmem.

Elvis Scatter

Serdecznie zapraszam na pierwsze nieoficjalne forum w całości poświęcone grze Fahrenheit. Jestem tam moderatorem i wspólnie z administratorem opiekuję się stroną.

Adres serwisu: www.indigo.ehostar.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aha... Fahrenheit to nie do końca gra przygodowa click'n'point. Można poruszać się w przestrzeni 3D gdzie tylko się chce. Fahrenheit jest połączeniem filmu + gry przygodowej z dużą dawką dynamicznej akcji.

Fahrenheit jest na prawdę ciekawym, interaktywnym filmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, gra w stylu Lynchowskim. Indigho Prophecy nazwa pasuje, tylko zastanawia mnie co tu ma do tego Farhrenheit. Kiedyś była książka ( z równie genialną ekranizacją ), ale ta była zupełnie o czym innym. Opowiadała o totalitarnym świecie w którym każda książka jest palona przez specjalne oddziały strażaków ( na hełmach mieli napis 150 czyli temperaturę spalania papieru ). Może mordowali ludzi za pomocą palników :-). A grę zapewne ściągnę, zaciekawiła mnie jej fabuła

Ściągnę, żeby przetestować...? - Elvis Scatter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa Fahrenheit zapewne oznacza fakt, że wraz z przebiegiem fabuły, zmniejsza się temperatura na całej Ziemi, co ma związek z historią w grze. Dalej spoilerował nie będę :>

Dobra kupię w sklepie :mrgreen: Tak, żeby publicznie nie propagować piractwa :mrgreen:

Czy dwie dychy to naprawdę tak dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa Fahrenheit zapewne oznacza fakt, że wraz z przebiegiem fabuły, zmniejsza się temperatura na całej Ziemi, co ma związek z historią w grze. Dalej spoilerował nie będę :>

Dobra kupię w sklepie :mrgreen: Tak, żeby publicznie nie propagować piractwa :mrgreen:

Czy dwie dychy to naprawdę tak dużo?

Zależy na co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa Fahrenheit zapewne oznacza fakt, że wraz z przebiegiem fabuły, zmniejsza się temperatura na całej Ziemi, co ma związek z historią w grze. Dalej spoilerował nie będę :>

Dobra kupię w sklepie :mrgreen: Tak, żeby publicznie nie propagować piractwa :mrgreen:

Czy dwie dychy to naprawdę tak dużo?

Nawet nie wiedziałem, ile w sumie ta gra kosztuje. Spodziewałem się nawet 3 razy takiej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.