Skocz do zawartości

AO3 problem ze spolszczeniem


GhoulVampire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pobrałem ze stalkerteam.pl modyfikację AO3 wraz ze spolszczeniem do tej modyfikacji. Przed instalacją gra działała w języku polskim. Po zainstalowaniu moda a później spolszczenia coś się zepsuło i poza napisem "zew czarnobyla" w menu wszystko jest po angielsku. Bronie  z modyfikacji działają i wyglądają świetnie. Polonizacja niestety nie. Modyfikacje włączone są w takim porządku (zdjęcie w załączniku).

Cytat

5ab667a659984_modenabler.png.f02732054365e97106a821c414b3a9d3.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś zmieniać język na pol w opcjach? Polonizacja działa doskonale, problem leży po stronie instalacji. Poprawna kolejność instalacji jest taka: 

  1. CoC 1.4.22 
  2. Polonizacja CoC 1.4.22
  3. AO 3.1
  4. Polonizacja AO 3.1

Proponuję nie instalować przez Generic Mod Enabler, ale "staroświecko" ręcznie.

PRZYPOMINAM tylko, że nadpisując pliki polonizacji innymi modami, które zmieniają tekst polonizacja nie będzie "działała" poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"immortal companions" nie ingeruje w pliki spolszczenia, więc to nie jego wina. "Dan's Faction Overhaul" nie jest tu problemem. Próbowałem bez "xarshi warfare" i dalej nie działa. Kolejność jest poprawna. Skasowałem nawet mody i wgrałem ponownie. Dalej jest po angielsku. Przy zmienianiu języka w opcjach polski niby jest, ale bez polskich znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dokładnie tak. Wszędzie jest ustawiony polski. Nawet próbowałem reinstall gry robić i dalej to samo.

EDIT: Poszedłem za Twoją radą i wgrałem modyfikacje bez tego programiku "Generic Mod Enabler". Teraz gra się nie chce uruchomić. W logach nie ma zupełnie nic.

Edytowane przez GhoulVampire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być gołosłownym zainstalowałem AO 3.1 wraz ze spolszczeniem. Wszystko działa prawidłowo. 

Spoiler

ss_bbqn_03-24-18_19-34-01_(mainmenu).jpg

ss_bbqn_03-24-18_19-42-10_(l01_escape).jpg

ss_bbqn_03-24-18_19-45-45_(l01_escape).jpg

@GhoulVampire sprawdź proszę krok po kroku kolejność instalacji. Uruchom sobie najpierw czystego CoCa 1.4.22 PL i na niego nałóż AO 3.1 i jego polonizację. Być może archiwum z AO 3.1 jest niekompletne lub uszkodzone? Na pewno zainstalowałeś patch 1.4.22?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.