Jump to content

Kupię STARE KOMPUTERY I KONSOLE DO GIER!


FeRu
 Share

Recommended Posts

Jestem S.T.A.L.K.E.R.em który zbiera nietylko artefakty w Zonie ale i stare komputery oraz konsole do gier,które odrestaurowuje i kolekcjonuje oraz przede wszystkim gram w tytuły przy których spędziło się większość dzieciństwa.

Dlatego piszę z ogromną prośbą do kazdego kto ma na strychu, w szafach w piwnicy czy w schowkach pochowane stare komputery z lat 80 i 90tych oraz konsole do gier by dał mi znać a na pewno się dogadamy :)

Dobrze zapłacę za sprawne i bogate zestawy ale i osoba która ma niesprawny sprzęt z kilkoma grami też nie zostanie pokrzywdzona.

Poszukuję: PEGASUSa i innych klonów klona kopii Famicoma wraz z grami, Famicoma oraz NESa, SNESa, Mega Drive, Mega CD,32x, Sega Saturn, PSX i PSOne,PS2,Dreamcast,3DO oraz wszystkie inne stare konsole z grami.

Z komputerów: AMIGA,ATARI ST i STE, Falcon, XE, Commodore 16,64 i 128, ZX Spectrum, Amstrady i wszelkie inne stare komputerki. 

Chętnie wezmę wszystko w jakimkolwiek stanie bo o części zamienne obecnie ciężko więc każdy element może się przydać.

Takze drodzy Stalkerzy odszukajcie zachomikowany "chabar" i dajcie znać koniecznie i się z pewnością dogadamy. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W końcu udało mi się uprosić ojca, żeby przywiózł od mojej babci pegasusa. Za czasów dzieciństwa miałem ich wiele, ale uchował się tylko ten jeden. 
Ostatni raz grałem na nim z jakieś..7-8 lat temu tak więc trudno mi powiedzieć czy wciąż jest w dobrym stanie, czy zasilacz działa sprawnie itp. 
 

Spoiler

IMG_20180427_142533.jpgIMG_20180427_142607.jpg

Mam 3 pady do tego pegasusa i jestem niemal pewien, że tylko dwa lub jeden działają sprawnie. 
Pistolet ...na 90% uszkodzony. 

Tak jak pisałem wcześniej - nie wiem, czy po tak długim upływie czasu ten pegasus w ogóle działa. Jutro sobie wszystko na spokojnie posprawdzam i jeżeli byłbyś zainteresowany to sobie wszystko uzgodnimy na PW. 

Dodatkowo mam jeszcze 16 dyskietek, które wyglądają na nieuszkodzone, ale różnie to może być. Pamiętam, że większość z nich działała tip top. W każdym razie też trzeba będzie sprawdzić. 
 

Spoiler

IMG_20180427_142931.jpg

I te oszustwo za dzieciństwa... Pisało, że  na dyskietce jest 1000 gier a tam tylko contra i biedny mario, który ratuje księżniczkę a w zamian nie dostanie nawet.. :D
 

Spoiler

IMG_20180427_143000.jpg


Jest to pegasus " Terminator BS 500AS " 

Szukałem w necie i znalazłem:
https://www.todocoleccion.net/videojuegos-y-consolas/antigua-consola-videojuegos-marca-ending-man-terminator-bs-500as~x26379912

Podczas szukania w internecie tego pegasusa natknąłem się na coś takiego :D
146366_wiedzmin-na-pegasusa.jpg

  • Super 1
  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Jeden z bardziej znanych klonów lepszej jakości BS 500AS. Co ciekawe  nazwa "Ending Man" jest wynikiem kiepskiego tłumaczenia z chińskiego.

Pierwotnie miał być napis Terminator, bo pod takim tytułem konsola miała być sprzedawana, nawet na pudełku był motyw z Terminatora.

Te pirackie skladanki kartów to już zdobyły status legendarnych, dzieciaki się nabierały na pierdyliard gier w jednym karcie,a po powrocie do domu i odpaleniu takiego cuda ukazywało nam sie z reguły ok 5 czy tam 10 gier powtarzane te setki tysięcy raz,różniąc sie tylko tym od którego levelu startujemy.  W tej chwili najbardziej ceniona składanka to oryginalne dodawane do "oryginalnego" pegasusa 168 in 1. Ten kart osiaga na aukcjach czesto ponad 100PLN...szczęśliwie swój dostałem darmowo od znajomego który miał na strychu pozostałości swojej konsoli.

Czekam na info jak ją odpalisz i się na pewno dogadamy :) Dobrze przeczysć port kartów w konsoli najlepiej szczoteczką do zębów i polewając izopropylem lub zwykłym spirytusem. TAk samo patyczkami kosmetycznymi i spirtem przemyj kontakty w kartridżach, bo często po tak długim czasie może się wydawać że konsola czy gra jest padnięta a to jedynie wynik zabrudzenia i zaśniedzenia kontaktów.

Czekam na inne równie pozytywne posty...takze drodzy Stalkerzy przeszukajcie swoje skrytki i dajcie koniecznie znać jak znajdziecie równie cenne artefakty :D

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity