Jump to content

przejście z bagien do kordonu


bas001

Recommended Posts

Witam!

Gra oryginalna,najnowszy patch i...spotykam się z przewodnikiem i zaznaczam opcję pójścia do kordonu,i tu niestety jest problem-dialogi zakończone i zero reakcji,chłopina stoi,ja też i d..a Nigdzie nie idziemy,podobnie jest jak zaznaczam baza czyste niebo,stoimy se pięknie..on i ja..,i co dalej? Czy ktoś ma pomysł jak to rozwiązać i dostać się do kordonu?(dodam od siebie że ten problem ma wielu ludzi i nikt na nic mądrego nie wpadł,jedni przechodzą inni nie i nikt nie wie czemu się tak dzieje,zostaje możliwość zapożyczenia save,ale to ostateczność),trafne sugestie mile widziane...

Zdanie zaczynamy dużą literą... - F23

Link to comment
Share on other sites

pentium 4(3,6GHz),grafa-2600XT(DDR4)po OC :lol:, 2GB RAM, chyba to nie sprzętu wina bo gram na oświetleniu dynamicznym i średnich detalach bez ścinki...dodam ze problem dotyczy też chłopów co mają dużo wyższy sort i tez nic nie wskórali.

[ Dodano: 2008-09-22, 13:32 ]

sam sobie pomogę a i innym posłużę pomocą jak ktoś ma podobne problemy

http://www.wrzucaj.com/769380 ,rozwiązuje problemy przejść między lokacjami.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem podobnie (patch 1.5.04). Z tym małym wyjątkiem, że do kordonu przeszedłem ale jak przeszedłem z powrotem na bagna to już się nie mogłem wydostać, ten sam motyw -przewodnik pokazuje tylko lokacje bagien a jak sam chciałem przejść to pokazywało się okienko z pytaniem "czy chcesz opuścić teren" i do wyboru tak. Oczywiście przejść się nie dało. To chyba problem save'u bo w momencie gdy wczytałem dużo wcześniejszy stan gry to wszystko wróciło do normy. Później jeszcze raz miałem taką akcje z przejściem na wysypisko i również pomogło wczytanie innego, wcześniejszego save'a. Jest to trochę denerwujące bo trzeba jakiś etap przechodzić jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

Mam problem zgoła innej natury, ale pasujący do tematu, a mianowicie mam dostać się do Kordonu, ale jak tylko wychodzę z tunelu, w pobliskiej bazie włącza się alarm; próbowałem się skradać, przebiegać, nic nie pomaga, zawsze się kończy serią z karabinu z pobliskiej bazy i śmiercią; jak przejść ten fragment?

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze musisz mieć dobry kombinezon i średniej jakości karabinek. Podejrzewam, że masz mało prowiantu i zestawów pierwszej pomocy. Wykonaj kilka zadań pobocznych, a naprawdę się wzbogacisz. Ostatnio byłem w Dolinie Mroku, i Heckler & Koch MP5A1 (Viper 5) to mój drugi (którego używam do tej pory) wysłużony karabin. Nie ma dokładnego rozwiązania tego problemu.

Link to comment
Share on other sites

Elvis, jeśli przyłączyłeś się do Wolności lub Powinności jeszcze na bagnach, to gratulacje.

Jeśli chodzi o rozwiązanie problemu, to przede wszystkim zmniejsz poziom trudności.

Jeśli dalej Ci się nie udaje, to przedstawię Ci moją taktykę. Pamiętaj, że przyda się ciężarówka apteczek :lol: Zatem:

1. Lecisz sprintem w stronę tych dużych głazów. Są dość blisko, więc dopiero będąc za nimi powinieneś usłyszeć syrenę alarmu.

2. Siedzisz za tymi kamulcami (bardzo przydatne jest wtedy ustawienie klawisza odpowiadającego za ciągłe kucanie), aż przylezie do Ciebie, wysłany z posterunku, patrol. Zabijasz czwórkę trepów i szykujesz się do kolejnego sprintu.

3. Gdy kaem się uspokoi, grzejesz, ile Bozia siły w mięśniach dała, w stronę przewalonego drzewa. Kucasz za kamulcami na których się opiera (przed drzewem, z tej strony od której nadbiegłeś; nie właź jeszcze pod kłodę, bo naszego stalkera sięgnie kaem, którego operator zdążył już zapewne Cię zauważyć)

4. Gdy nasz ulubiony żołdak z gniazda dojdzie do wniosku, że nie ma się co męczyć, bo już Cię nie ustrzeli, to, przeczołgawszy się pod kłodą, lecisz w stronę wioski kotów. Na tym etapie Szrama zazwyczaj dołącza do grona lekomanów, bowiem bez tony apteczek się nie obejdzie :D

Jeszcze dziś postaram się wciepnąć skriny. :>

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam! Nie chce zakładać nowego tematu. Mam problem, nie mogę przejść lokacji Bagna. Chodzi o to że nie jestem w stanie znaleźć ulepszenia dla mechanika -Szary w głównym obozie. Chodzi tu o jakiś pen drive z danymi hamulca wylotowego. Na mapie mam zaznaczone jego pozycję (Szarego) w kółeczku żółtym tak jakby ten pen drive był właśnie u niego ... Nie wiem czy to jest problem który uniemożliwia przejście na dalszych lokacji, mam się spotkać z Sidorowiczem ale nie mogę się tam dostać.

Link to comment
Share on other sites

No i pupa.. myślałem że to coś z gra jest nie tak.. Zainstalowałem ją kolejny raz i teraz nie mogę jej ponownie uruchomić.. Brakuje niby xrCore.dll Co do pułapki to wszelkie lokacje miałem zdobyte oprócz stale pojawiających się napastników w obozach które również podbiłem ale ponownie pojawiają się tam nowi wrogowie...

Link to comment
Share on other sites

No i pupa.. myślałem że to coś z gra jest nie tak.. Zainstalowałem ją kolejny raz i teraz nie mogę jej ponownie uruchomić.. Brakuje niby xrCore.dll

Proponowałbym instalację wszystkich dostępnych patchy.

Co do pułapki to wszelkie lokacje miałem zdobyte oprócz stale pojawiających się napastników w obozach które również podbiłem ale ponownie pojawiają się tam nowi wrogowie...

To jest niestety bug, który nie został do tej pory naprawiony.

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.