Skocz do zawartości

Mroczny parów - ratowanie wolnościowca i wylot


cez137

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,jak w temacie,gdy trzeba uratować tego wolnościowca który jest w niewoli u "wojska",wszystkich tam porozwalałem,podchodzę do niego,zaczyna się gadka,i wiadomo "chodź ze mną jeśli chcesz żyć" czy coś takiego,gdy to klikam wylot do pulpitu i taki monit,wiadomo,można tego nie robić i to olać i gra pójdzie dalej ale spadnie reputacja u wolności,ale skoro już tam jestem?hmm?no nie wiem,co radzicie?

PS:taka ciekawostka,co robi tam strzelający wrak BTR'a?zaraz obok ich bazy,byłem w lekkim szoku jak go zobaczyłem

Screenshot 2018-06-27 10-05-46.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Jeśli to podstawka, to nie Mroczny Parów, bo w niej nie występuje, a Dolina Mroku. Komunikat mówi Ci, że masz zobaczyć w logu Fatal Error.

Podaj go, aby ustalić przyczynę problemu.

Uzupełniałeś podstawkę jakimiś "ulepszeniami"? Takie BTRy występują tylko w modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier no przecież jestem w dziale moda CoC to jaka podstawka? normalnie w modzie, patrzyłem w logu oczywiście ale on jest strasznie długi i nie wiem za bardzo jak Wam go pokazać, może po prostu tak? Inaczej nie umiem

xray_windows7.log

 

Olałem tego wolnościowca i poszedłem dalej,docierając do Janowa w Jupiterze już miałem krzywą akcję z wolnością,musiałem ich kilku wybić bo do mnie strzelali,czyżby to dlatego że tamten mnie widział że mu nie pomogłem i on dał znać "swoim" przez PDA że mu nie pomogłem i dlatego strzelali?tak to działa?gram samotnikiem i z wolnością miałem "zgodę" przecież

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Przepraszam za pomylenie moda z podstawką.

W Twoim logu znalazłem taki błąd:

18550 "d:\call of chernobyl\s.t.a.l.k.e.r. - call of chernobyl\bin\xrengine.exe"
! Player name in registry is empty! (InstallUserName)

Po którym występuje cała litania plików zaznaczonych jako błędne.

Niestety, ale tego błędu nie potrafię wyjaśnić. Mogę tylko przypuszczać, że to coś związane z instalacją moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier aha,tak sobie pomyślałem ale nie jestem pewien czy to mi zagra,czy jakbym zachował save'y z gry w innym katalogu na dysku i przeinstalował moda to te save'y by mi działały?no bo przecież nie będe od nowa przechodził moda do momentu w którym jestem teraz,no i co z tą wolnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  - Zasadniczo to powinny zaskoczyć. A i tak gry dalej nie popchniesz, przy tylu błędnych plikach. Jest jeden błąd, będą następne, bo instalacja się skićkała. Nie pamiętam, czy to uwolnienie którego nie możesz zrobić, nie ma przypadkiem wpływu na dalszą fabułę. Musiał byś zobaczyć na jakimś gameplayu, co się dzieje po jego uwolnieniu.

A może ktoś kto grał niedawno, będzie pamietał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.