Jump to content

Priboi Story 1.1 - dyskusja ogólna


Recommended Posts

Priboi Story ver...1.1

Krótko mówiąc: zdecydowanie najlepszy mod jaki powstał do tej pory, który zmienia całkowicie Zonę (...) Tutaj wcielimy się w postać żołnierza Priboia Sipchenko. Nowy wygląd, efekty, przedmioty, przywrócona lokacja, którą poznasz w trakcie gry i naprawdę wiele więcej. Ponadto mod ten, według autora, optymalizuje poziomy.

Screeny

http://img263.images.../319/932633.jpg

http://img806.images...9134/932639.jpg

http://img651.images...550/9326316.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bez dwóch zdań,koniecznie do ściągnięcia i zagrania,chociaż trudniejsza jest wersja 1.0(jak dla mnie)...ech te przejścia między magazynami wojskowymi a barem i komando zombiaków i całego tego cholerstwa ;-)

Dla chcących zagrać w wersję 1.0 to polecam:

Download

http://www.filefactory.com/file/28816e/n/Priboi_setup_exe

Modyfikacja działa tylko na wersjach v1.0004 i v1.0005 i jest w wersji angielskiej.

Link to comment
Share on other sites

Z tej samej stronki,jak ktoś chce to poradnik w formie pdf do ściągnięcia(raczej do wersji 1.0 http://priboi-story.extra.hu/plug.php?e=index Dorzucam jeszcze opis jak wyciąć zbyt wybujałą roślinność w postaci kwiatów(wszystko wg. gustu),kto zainstaluje lub grał wie w czym rzecz: X:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\gamedata\levels-usuwamy build_details z każdego folderu i cieszymy się normalną zieleniną,bez imponujących napromieniowanych kwiatów i przy okazji lepszą ilością FPS-ów

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gram w tego moda i powiem, że jest super. Dopiero teraz chodząc po lokacjach czuję ten klimat pustej zony i nie wiem czy mnie coś nie zaatakuje nagle. Albo te emisje niespodziewane.... to się nazywa klimat. Pytanie z ciekawości do tych, którzy przeszli mod do końca - czy da się wracać z Prypeci do Baru? Oraz jak długo trzeba grać, aby móc kupić powiedzmy SVD?

Link to comment
Share on other sites

Z Prypeci wrócisz bez problemu,z elektrowni zresztą też...co do SVD nic nie poradzę bo łobuzów mordowałem innymi rodzajami broni ...,natomiast radzę pobuszować po Prypeci,ja szukałem tam dokumentów,czy tez pendriva dosyć długo,ale ilość tych kurdupli w kapturze jest okrutna-atakowały mnie po 4-8 sztuk na raz,a emisje miałem średnio co parę minut;w każdym bądź razie jak wlazłem tam z 1000 sztuk amno to po 2-3 godzinach grania wylazłem z resztką,no może koło 100 sztuk,na wpół rozwaloną kamizelką i 2 giwerami które zacinały się co drugi strzał...łatwo to tam nie jest(wiadomo,że chodzi o poziom weteran lub mistrz),się kolega sam przekona :-D ...a wracając do czerwonego lasu od razu zasadzka monolitowców i kolejny łomot w d...ę ;-)

Link to comment
Share on other sites

Hm... nie sprawdzałem tego. Zresztą mam teraz w kieszeni ponad 600 000 rubli i w plecaku antidotum na wirusa X czy jak mu tam za ponad 250 000 rubli. W tej grze zarabiam tyle, że nie wiem - owszem mam 999 kg bo nie dawałem rady - jak wparowałem w Dolnie Morku do bazy bandytów to aż nie mogłem uwierzyć w to co zobaczyłem w ich zbrojowni, to był raj na ziemi! Tak samo w Magazynach Wojskowych. Aha pytanie do tych co przeszli już początki - gdzie są dokumenty w Dolinie Mroku? I jak wejść do zamkniętej części laboratorium? Znalazłem tylko jedne dokumenty, ale dalej mam za zadanie coś tam znaleźć. Zdjęcie pokazuje jakieś szafki, ale w tych co znalazłem szafkach nie było dokumentów, tylko broń i kombinezony. Zresztą jak się gra to nie trzeba kupować żadnych broni czy kombinezonów bo jest wszystko na mapie. Znalazłem ostatnio SEVE a w Jantarze znalazłem 2 kombinezony naukowców. Raj na ziemi normalnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.