Skocz do zawartości

Total Change Stalker


The Witcher

Rekomendowane odpowiedzi

Tworzę moda Total Change Stalker. Oto część zmian w modzie T.C.S.: -Nowe przedmioty, bronie i pancerze, -Zmienione parametry broni i pancerzy, -Retextur terenu, broni, przedmiotów, ikon przedmiotów i pancerzy, -Udźwig 80 kg, -Nowe questy -Zmieniony asortyment handlarzy -Nowi stalkerzy, -Nowe mutanty To nie jest pełna lista zmian w modzie będzie ich o wiele więcej. Jeżeli ktoś chce pomóc przy tworzeniu moda, niech pisze na GG 10934860.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Nie znam się na modowaniu, ale mogę pomóc w sprawie strony www i mogę zaoferować sprawny hosting w domenie militis.pl - jako subdomena, bez reklam, konta mailowe itp. Co do samego moda, to najlepiej by było dodać więcej broni - znacznie więcej broni, sporo pancerzy no i różne wersje przedmiotów. Dobrze by było też zoptymalizować działanie gry w znaczeniu poprawy wojny frakcji (dodanie odpowiedniego istniejącego już moda) oraz polepszenie asortymentu handlarzy i może dodanie małych handlarzy, którzy nie mieliby super towarów, ale byliby mobilni lub też bywali w różnych lokacjach po kilku, tak samo mechaników jak by się dało. Przywrócenie prawdziwych nazw broni oczywiście oraz marzenie ściętej głowy - jakąś nową frakcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że uda się wszystko w stu % z opisu wynika że już bendzie super

życze powodzenia w tworzeniu .

Sam bym pomógł ale nie umiem modować stalkera .

Masz u nas tutoriale. Naucz się - potem zaczyna się wszystko rozumieć. Tworząc tutoriale, ułatwiam Wam pracę (i nerwy też...) - Elvis Scatter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To miło z Twojej strony, ale pisałeś o tym w pierwszym poście, Biały Wilk widocznie nie skorzystał z tej oferty. Teraz jest skupiony na moddingu, mniej na stronach www, myślę. Tak czy inaczej wybór należy do Ciebie, Biały Wilku. Chociaż... przydałby się mu porządny hosting :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie kwestia adresu - ja stawiam stronę u siebie jako subdomenę do militis.pl więc adres powiedzmy wyglądałby - tcs.militis.pl więc trzeba albo wykupić domenę i posytawić na moim serwerze - sponsoringu nie planuję, więc to do ugadania, albo na alias - zero problemów. A prowadzenie strony to nie problem, powiecie jaki skrypt dać i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym optował za aliasem - za darmo, dla mnie zero problemów z uruchomieniem i bez zobowiązań na dalszą przyszłość. A jakie skrypty? Najwygodniej by było zrobić portal z forum przema i go ładnie ustawić - dodać jakieś mody i będzie wyglądał odpowiednio. Bo forum mogłoby się przydać też do takiego tworzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Opowiadania sam zrobię, akurat przy tym nie potrzebuję pomocy.

EDIT:

Ojjj, bo się pogniewamy! Może nie uwierzycie, ale mod ciągle powstaje i potrzebuję waszej pomocy! Jeśli ktoś chce w czymś pomóc niech pisze w tym temacie, albo na GG i nie zapomnijcie napisać co umiecie robić (np. dodawać bronie, edytować spawn)

Jeśli mi nie pomożecie mod wyjdzie najwcześniej w 2010...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto zna się na tworzeniu modeli do gry.

I kogoś kto te modele doda do gry, mogę to zrobić sam, ale zajęłoby to więcej czasu. Jeśli chcecie w czymś pomóc to piszcie, a znajdę wam coś do roboty.

PS: Niedługo napiszę większą liczbę zmian, na razie dodam tylko, że będzie nowa fabuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testerzy się przydadzą. Kiedy będzie trzeba coś przetestować, albo skończę moda skontaktuję się z tobą. Myślę że moda będzie testowało jakieś 5-8 osób(oczywiście, jeśli znajdą się chętni), żeby wyłapać błędy. EDIT: Lista zmian: -Nowe przedmioty (morfina, bandaże, narkotyki, apteczki i wiele innych!), -ok. 30 nowych pancerzy, -Zmienione parametry broni i pancerzy, -Retextur terenu, broni, przedmiotów i pancerzy, -Udźwig 70 kg, -Nowe misje poboczne, -Zmieniony asortyment handlarzy, -Nowi stalkerzy, -Nowe mutanty(nie tylko te wycięte - zamierzam dodać nowe), -Nowa fabuła, -ok. 100 nowych broni (prawdziwych i fikcyjnych), -2 nowych handlarzy, -3 nowe frakcje. Postaram się też dodać nową lokacje, ale nie wiem co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.