Jump to content

Total Change Stalker


Recommended Posts

Tworzę moda Total Change Stalker. Oto część zmian w modzie T.C.S.: -Nowe przedmioty, bronie i pancerze, -Zmienione parametry broni i pancerzy, -Retextur terenu, broni, przedmiotów, ikon przedmiotów i pancerzy, -Udźwig 80 kg, -Nowe questy -Zmieniony asortyment handlarzy -Nowi stalkerzy, -Nowe mutanty To nie jest pełna lista zmian w modzie będzie ich o wiele więcej. Jeżeli ktoś chce pomóc przy tworzeniu moda, niech pisze na GG 10934860.

Link to comment
Share on other sites

Hm... Nie znam się na modowaniu, ale mogę pomóc w sprawie strony www i mogę zaoferować sprawny hosting w domenie militis.pl - jako subdomena, bez reklam, konta mailowe itp. Co do samego moda, to najlepiej by było dodać więcej broni - znacznie więcej broni, sporo pancerzy no i różne wersje przedmiotów. Dobrze by było też zoptymalizować działanie gry w znaczeniu poprawy wojny frakcji (dodanie odpowiedniego istniejącego już moda) oraz polepszenie asortymentu handlarzy i może dodanie małych handlarzy, którzy nie mieliby super towarów, ale byliby mobilni lub też bywali w różnych lokacjach po kilku, tak samo mechaników jak by się dało. Przywrócenie prawdziwych nazw broni oczywiście oraz marzenie ściętej głowy - jakąś nową frakcję?

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że uda się wszystko w stu % z opisu wynika że już bendzie super

życze powodzenia w tworzeniu .

Sam bym pomógł ale nie umiem modować stalkera .

Masz u nas tutoriale. Naucz się - potem zaczyna się wszystko rozumieć. Tworząc tutoriale, ułatwiam Wam pracę (i nerwy też...) - Elvis Scatter

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To miło z Twojej strony, ale pisałeś o tym w pierwszym poście, Biały Wilk widocznie nie skorzystał z tej oferty. Teraz jest skupiony na moddingu, mniej na stronach www, myślę. Tak czy inaczej wybór należy do Ciebie, Biały Wilku. Chociaż... przydałby się mu porządny hosting :-)

Link to comment
Share on other sites

Jedynie kwestia adresu - ja stawiam stronę u siebie jako subdomenę do militis.pl więc adres powiedzmy wyglądałby - tcs.militis.pl więc trzeba albo wykupić domenę i posytawić na moim serwerze - sponsoringu nie planuję, więc to do ugadania, albo na alias - zero problemów. A prowadzenie strony to nie problem, powiecie jaki skrypt dać i po sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Też bym optował za aliasem - za darmo, dla mnie zero problemów z uruchomieniem i bez zobowiązań na dalszą przyszłość. A jakie skrypty? Najwygodniej by było zrobić portal z forum przema i go ładnie ustawić - dodać jakieś mody i będzie wyglądał odpowiednio. Bo forum mogłoby się przydać też do takiego tworzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Opowiadania sam zrobię, akurat przy tym nie potrzebuję pomocy.

EDIT:

Ojjj, bo się pogniewamy! Może nie uwierzycie, ale mod ciągle powstaje i potrzebuję waszej pomocy! Jeśli ktoś chce w czymś pomóc niech pisze w tym temacie, albo na GG i nie zapomnijcie napisać co umiecie robić (np. dodawać bronie, edytować spawn)

Jeśli mi nie pomożecie mod wyjdzie najwcześniej w 2010...

Link to comment
Share on other sites

Szukam kogoś kto zna się na tworzeniu modeli do gry.

I kogoś kto te modele doda do gry, mogę to zrobić sam, ale zajęłoby to więcej czasu. Jeśli chcecie w czymś pomóc to piszcie, a znajdę wam coś do roboty.

PS: Niedługo napiszę większą liczbę zmian, na razie dodam tylko, że będzie nowa fabuła.

Link to comment
Share on other sites

Testerzy się przydadzą. Kiedy będzie trzeba coś przetestować, albo skończę moda skontaktuję się z tobą. Myślę że moda będzie testowało jakieś 5-8 osób(oczywiście, jeśli znajdą się chętni), żeby wyłapać błędy. EDIT: Lista zmian: -Nowe przedmioty (morfina, bandaże, narkotyki, apteczki i wiele innych!), -ok. 30 nowych pancerzy, -Zmienione parametry broni i pancerzy, -Retextur terenu, broni, przedmiotów i pancerzy, -Udźwig 70 kg, -Nowe misje poboczne, -Zmieniony asortyment handlarzy, -Nowi stalkerzy, -Nowe mutanty(nie tylko te wycięte - zamierzam dodać nowe), -Nowa fabuła, -ok. 100 nowych broni (prawdziwych i fikcyjnych), -2 nowych handlarzy, -3 nowe frakcje. Postaram się też dodać nową lokacje, ale nie wiem co z tego wyjdzie...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.