Skocz do zawartości

Mody pod SoH


Windmaker

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem sobie to forum oraz drugie duże forum o stalkerze w poszukiwaniu modów pod SoH. Kiedy zajrzałem do downloadu na owym drugim forum.... ręce mi opadły... Ilośc modów duża, a ilość nieaktualnych modów jeszcze większa... Mam najnowszą wersję Stalkera Shadow of Charnobyl. Szukam modów, które tylko w znaczącym stopniu zmieniają podstawową grę - ale zachowują fabułę, czyli odpada Probori i Oblivion - akurat te mody mnie nie interesują. Czy ktoś mógłby mi podać ciekawe mody - najlepiej downloady - które dodają np. nowe itemy do gry, możliwość jeżdżenia pojazdami itd. - działające i przetestowane. Dodatkowo potrzebowałbym moda zwiększającego udźwig - np. do 500 kg bo chce sobie na luzie pograć. Byłbym wdzięczny za pomoc ;-) Aha i co powiecie o modzie AMK? EDIT - zależy mi też na dużej ilości nowych broni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja sobie AMK zainstaluje bo ten Stalker - rebalanced jakiś trefny jest - po instalacji nawet gry włączyć nie mogę, a sama instalacja wymaga jakiś dodatków do instalacji e tam, za dużo tego - chyba, że ktoś mi krok po kroku wytłumaczy jak to instalować - ale tak jak laikowi, bo ja SoH-a nigdy nie grałem z modami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję 05, czy instalując Oblivion mogę instalować Priboja , czy też raz jeden , reinstalacja i drugi mod?

Chodzi Ci o to, czy możesz te 2 mody razem zainstalować? Jeśli tak, to nie. Są to za duże mody.

Drugie pytanie , gdzie znaleźć AMK do mojej wersji. Może mam reinsatalować i wgrywać 04

próbuj wgrać AMK na wersję 1.04, ale jest po rusku.

Czy AMK podnosi udźwig do 500kg i daje nowe bronie?

Nie pamiętam, sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Oblivion Lost i Priboi Story to zupełnie inna historia. Przypuśćmy np. że chcesz połączyć Dziki Zachód z Europą... Nawet ja bym tego nie połączył (za dużo linijek się nawzajem wyklucza). AMK Mod nie podnosi udźwigu do 500 kg, ponieważ za zadanie ma urealnić grę. Nowe bronie ponoć są... Jest nawet dodatek AMK Arsenal Mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.