Skocz do zawartości

Pomoc w Misji


nepo22

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wydaje mi się, że trzeba było wykonać jakieś główne zadanie powiązane z fabułą, na początku, aby się do nich dostać, choć mogę się mylić. Ale jak napisał mr. lorddino, zrób parę questów u nich, chociaż nie wiem, jak je weźmiesz, skoro Cię nie wpuszczają... Nie masz sejwa sprzed "bijatyki" z nimi? Jeśli ofc coś takiego robiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch 05. Zrespanowali się, ale gdy chciałem ich wybić ponownie drzwi do kwatery głównej były zamknięte. W końcu załatwiłem ich przez drzwi i okna zabite deskami, a gdy drzwi się otworzyły wszedłem do środka. Po chwili moja postać sama opuściła broń i Powinność znowu pojawiła się w kwaterze znikąd. Co ciekawe, gdy wszedłem na piętro mimo, że należę do Wolności, mogłem maksymalnie ulepszyć Obokana u ich technika, ale nie mogłem wyjąć broni i go rozwalić. Gdy zszedłem na dół zaatakowało mnie 2 szeregowców Powinności (gdy zaczęli strzelać moja postać sama wyjęła broń), a gdy ich rozwaliłem główne drzwi do kwatery znów się otworzyły. Jak znów poszedłem na piętra technik i dowódca zniknęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.