Skocz do zawartości

tybet64

Weteran
 • Zawartość

  179
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralny

O tybet64

Dane kontaktowe

 • GG
  8133133

Informacje

 • Ruble
  37
 • Frakcja
  Wolność
 • Procesor
  core 2 duo 2x2,5 GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  bielsko-biała
 • Broń Główna
  wintorez
 • RAM
  4096
 • Karta graficzna
  Radeon HD 6450 1GB
 • System operacyjny
  Win7 64bit

Ostatnie wizyty

1 034 wyświetleń profilu
 1. Schowek Tubylca

  I znowu problem z Tubylcem. Tym razem w Czerwonym Lesie.Pierwszy przy tym kawałku konstrukcji znalazłem bez problemu, tego przy czołgu nie widzę.Ani tam gdzie na filmie jest ani pod żadnym innym kamieniem. Jak by co zapis na lokacji. czerwony las. dzień 59.sav zapis na lokacji. czerwony las. dzień 59.dds
 2. Problemy ze schowkami i kwestami

  Witam. Wytłukłem wszystkich ,przeszukałem cały teren i nic. Sprawa rozwiązana. Jak zwykle jestem ślepy. Giwera spokojnie sobie leżała w krzakach. Jeszcze jedno pytanie. Znajdę gdzieś film z wszystkimi schowkami Striełoka? Bo znalazłem schowek na Radarze a doktorek nie chce gadać.
 3. Problemy ze schowkami i kwestami

  Grałem. Za pierwszym razem kończyłem w MM na rozmowie z jakimś bandziorem, a dwa razy w przedszkolu w Prypeci po rozmowie z Duchem. Tutaj też mogę mieć problem z przedszkolem bo jak szukałem schowków Kostii (chyba) to mnie właśnie na tym w przedszkolu wywalało.
 4. Problemy ze schowkami i kwestami

  Niestety nie da się po tych drabinach chodzić.
 5. Schowek Tubylca

  Parę razy przeszukałem to pomieszczenie (zaglądałem pod każdą klapę) i albo nie było tam plecaka albo zawsze ten jeden przeoczyłem. Teraz przynajmniej wiem czego szukać.
 6. Problemy ze schowkami i kwestami

  Dzięki za ten film. Zeskakiwałem na dół zamiast na zbiornik no i nie było tych teleportów. Ale szczerze mówiąc to jakiś psychopata te schowki wymyślił.
 7. Problemy ze schowkami i kwestami

  Na komin muszę się dostać do tego śmigłowca po artefakt który Mucha zaiwaniła. '"25. 2-gi helikopter znaleźć bardzo prosto, dobrze go widać i z dołu (z ziemi), i z góry, każdy gracz mijał go nie raz. Obok niego – wskazówki gdzie szukać 3-go helikoptera, który znaleźć trudniej i do którego bez teleportu GG się nie dostanie. " To z poradnika. O jaki teleport chodzi? Mam kilka ale żaden mnie na komin nie wyrzuca.
 8. Problemy ze schowkami i kwestami

  Mam problem z dostaniem się na komin na CAS2. W Soli 2016 dało się wyjść po drabinkach, tu jest to niemożliwe. Jak tam się dostać? Odnośnie postu powyżej, co tam trzeba zmienić żeby Siak do mnie nie walił?
 9. Schowek Tubylca

  mam taki sam problem z Warlabem. Przeszukałem centymetr po centymetrze. Znalazłem trzy puste plecaki( jeden to ten z radiem dla Pantery).
 10. Kwesty nowego scenariusza w OP2.

  Ja miałem problem tylko z bandytami. Co się odwróciłem to klient miał zgon. Nie zdążyłem wyciągnąć nawet broni. To się wkurzyłem i zaminowałem okolicę. I bandziory wyparowały.
 11. Nanokombinezon - Wolazar

  Spróbuję. Może się uda. Niestety cały czas mam to: Dam sobie chyba spokój z tym nanokombinezonem. Jak wreszcie dorwę Skat-15 to nic mi więcej nie będzie potrzebne. Chociaż trochę to potrwa bo nijak nie mogę znaleźć egzo neutrałów. Chodzę co chwila na ATP i tłukę bandziorów ale jak na razie żaden nie miał. Ten nieboszczyk na Radarze też nie ma. Niestety na twoim sejwie wyrzuca mnie tu zamiast na tych rurach i po prostu nie mam następnego teleportu.
 12. Nanokombinezon - Wolazar

  U mnie rzuca mnie dokładnie na wyjście. I jak klikam że nie chce wychodzić to mnie "zawraca" a jak kliknę "tak" no to wychodzę z labu. A z tymi skrętakami to nic takiego , trochę mam pomieszane w plikach. Jak mnie pamięć nie myli to w "Powrocie Szramy" jak się klikało na "nie" to można było dalej iść a tu nie mogę.
 13. Nanokombinezon - Wolazar

  Proszę bardzo. tybet_quicksave.dds tybet_quicksave.sav Dziwna rzecz się stała. Olałem ten schowek i poszedłem robić inne rzeczy. Po jakimś czasie wróciłem do x16 , patrzę a tu nie ma zadania. Poszedłem do Warlabu wziąłem jezscze raz to zadanie i jak wchodzę na Jantar to już nie mam tego zadania.Próbowałem kilka razy z takim samym efektem.
 14. Nanokombinezon - Wolazar

  Film obejrzałem ale jego rzuca powyżej przejścia a mnie w samo przejście.
 15. Nanokombinezon - Wolazar

  Witam. Mam problem w x16. Przerzuca mnie na schody dokładnie na wyjście z labu i koniec. Nie da się wyjść wyżej.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.