Skocz do zawartości

Co sądzicie o grze S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla?


Rekomendowane odpowiedzi

Umieszczenie pojazdów wiązało by się z usunięciem anomalii przynajmniej z głównych dróg, ponieważ wjechanie w taką anomalię z dużą prędkością kończyłoby się pewną śmiercią. A jeżeli chcesz już koniecznie pojeździć sobie to można ściągnąć moda który całkowicie zmienia Zonę. To jest takie moje skromne zdanie nie wiem co inni na to powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczenie pojazdów wiązało by się z usunięciem anomalii przynajmniej z głównych dróg, ponieważ wiechanie w taką anomalię z dużą prędkością kończyłoby się pewną śmiercią.

No ale to jest w końcu Zona! Nie może być takich dróg, jak np. w Niemczech :-) Krótko podsumowując: coś za coś (szybsze przemieszczanie kosztem ostrożności, bezpieczeństwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Brakuje mi wyciętych z gry Bagien, Martwego Miasta i militarnych stalkerów. No i najlepszej giwery myśliwskiej - TOZ 34.

 

Co do pojazdów, to trudno powiedzieć. Z jednej strony wszędzie daleko, z drugiej... w sumie nie ma gdzie jeździć, wszędzie anomalie. Pomysł z przewodnikami w CN był niezły. Co do Cienia... Dlaczego wycięto rzucanie granatami  przez NPC? :wallbash:

Edytowane przez Fryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.