Skocz do zawartości

Mapy wysokiej jakości i lepsze ekrany ładowania [SoC]


Diegtiariow

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Mapy wysokiej jakości i lepsze ekrany ładowania
Autor: oleg199966

Opis: Lepsze warianty map w porównaniu z oryginałem. W większości map po prostu trochę usunięto mgłę. Niektóre są mocno zmienione. Głównie zmiany dotknęły mapy Prypeci (naprawiona ziemia i budynki), Dolina Mroku (naprawiona woda), Radar (usunięty niebieski odcień), Dzicz (usunięte białe kontury budynków). Oprócz tego, autor zamienił niektóre ekrany ładowania, na bardziej pasujące (według niego), a także główny ekran ładowania. Jeśli jakiś obrazek lub mapa nie spodobała się, można ją zawsze usunąć z folderu. Zawartość archiwum wrzucić w folder z grą. Niektóre pliki są wzięte z Final Upgrade.

Link: KLIK (nacisnąć na przycisk Скачать, potem odczekać 60 sekund i pobrać).

Screeny:

Spoiler

Po lewej oryginalne - Po prawo nowe.

OoqD6rqrloaC8_sXlU-eiA.jpegGPZ0gIr8Ae5Hkmx325wh_g.jpegX_0T547EznJPLs5VGmjPfA.jpegdL30DQfgjMSDxwtBhlzVCg.jpegH38sIcIvvs2kbeuPnjdgzg.jpegbvrKoORxQLW8drtubgM3Bw.jpegzYQHkq8-cRqZGtAcyEglRQ.jpeg-HoTrEahDEVaNJMntckT9g.jpegCX67l5H8xqDW298JX6eh9g.jpegSfeRkFWhkTPjdtX_aqM0GQ.jpegt6w5W6EkdbplIKa_VumzIQ.jpeg

Źródło: playground.ru

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwała dla autora za włożony trud, ale jest to wg. mnie pudrowanie, zamiast mycia. Jeśli to mają być "zdjęcia satelitarne", to powinny wyglądać tak, jak teraz obraz jest widoczny na mapach Googla. A jak idziemy w stronę wojskową, to jak mapy topograficzne. W jednym z modów - nie zapamiętałem nazwy - taka namiastka topograficznych już była. Jednak wiem, że są to tylko moje pobożne życzenia, bardzo trudne do realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Diegtiariow zmienił(a) tytuł na Mapy wysokiej jakości i lepsze ekrany ładowania [SoC]

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.