Skocz do zawartości

Siódemka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Albo grupę stworzył pewien bogacz który zdobył fortunę w niewiadomy sposób i gdy już sam się wycofał. Na terenie swojej daczy wyszkolił tych oto młodzieńców do wykonywanie zadań w Zonie i radzenia sobie w niej. Są oni jego ręką sprawiedliwości zarabiająca gruba kaskę :mrgreen: Jeżeli ktoś by się nie połapał w moich chaotycznych opisach to tym bogaczem jest Fiedia ze Świtu nieobecny już w Zonie ale nadal odciskujący na niej swoja potężną rękę (uh ale ni dramatycznie wyszło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nasza grupa da początek i będzie podwaliną jednej z frakcji? Byle nie Powinności bo ponuraki. Jeżeli mogłaby to być któraś z gry to optuję za Wolnością, co prawda nigdy nie paliłem trawki ale za kołnierz do tej pory nie wylewałem. Z tego bunkra można by się dostać do fajnych podziemi, które naukowcy zachowali tylko dla siebie a w podziemiach wilgoć i straszno jakoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety palę fajki (ponad paczkę dziennie, czerwone Routy - ile razy już rzucałem, bez skutku :-( ), alkohol piję umiarkowanie ;-) . Co do opowiadania, jest niezłe, ale mógłbyś Mr Fidi wprowadzić trochę dramatyzmu (wszystko idzie zbyt "gładko"). Co do genezy drużyny to mam taki pomysł: Część ekipy należała kiedyś do Powinności, a część do Wolności (lub do innych frakcji), a połączyć ich mogło jakieś wydarzenie z przeszłości (pewnie dramatyczne i straszne, i mogło dokonać się ono podczas wojny frakcji - to może odbijać się na nich do dziś i każdy z członków ekipy może powspominać "stare czasy").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jednym słowem opowiadanie zajeXXXXX. Też już pare razy zabierałem sie za pisanie ale zanim dobiegłem do kartki wena uchodziła...

Nawet ostatnio wiersz mi wpadł do głowy ale niestety było to na skrzyżowaniu wiec zanim doszedłem do domu... wiersz poszedł w inną strone. :roll:

Wybacznie długą nieobecność ale miałem pewne problemy natury teologicznej oraz zwolnienie internetu...

Nie przeklinaj - A115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ostatnio wiersz mi wpadł do głowy

Pisz, pisz i pisz - to jedyna droga, nie ważne, że źle, średnio, czy dobrze. Otwieraj notatnik i przelewaj, to co Ci przyjdzie do głowy, albo na papier, albo do komputera. Skreślaj, poprawiaj, albo daj poczytać innym - to najlepsza metoda i napisz nam ten kawałek wiersza. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.