Jump to content

Problem z player.dat


Recommended Posts

Zacząłem niedawno grać w tego moda i właśnie przy próbie przejścia z Kordonu do Jelita wyskakuje mi informacja "Przejście jest zablokowane. Potrzebujesz cyfrowego podpisu profilu. Pobierz plik player.dat ze strony *link*". Strona niestety nie działa, nie mogę jej załączyć nie wiem czy zrobiłem coś źle? Cały czas mam problemy w grze przy wczytywaniu zapisów wyskakuje mi error, który po zamknięciu klawiszem Escape pozwala dalej grać, nie wiem możliwe że problem powoduje to, że mam ustawiony Japoński jako język dla programów nie obsługujących unicode w systemie z powodu tego, że jest mi to potrzebne do innych gier i szczerze mówiąc niezbyt chciałbym to zmieniać, dlatego postanowiłem napisać ten temat na forum, możliwe że muszę zmienić na Polski, ale wolałbym tego uniknąć.

Link to comment
Share on other sites

saves.7zNie wiem czy może być quicksave? Bo zapis z menu z jakiegoś powodu przestał działać i problem mam podczas questu gdzie ratujemy Żwawego i chce zrobić go pokojowo. Szczerze gdzieś pamiętam, że na forum było napisane jak robić zapisy w dowolnym miejscu w grze, ale patrzyłem na to gdzieś na początku Czerwca a teraz jak szukałem to wszystko się jakby pozmieniało i nie wiem nie pamiętam jak robić te zapisy i tylko ten quicksave mam a tak to musiałbym biegać znowu od początku tego questa.

Link to comment
Share on other sites

Wszedłem bezproblemowo do Jelita przez przejście Kordon => Jelito. Tutaj masz zapis w Jelicie W Jelicie.7z

Godzinę temu, Podznaczony napisał:

problem powoduje to, że mam ustawiony Japoński jako język dla programów

Zapewne jest to przyczyna twoich problemów. Dla pewności zmień język systemowy na Polski i sprawdź jak będzie zachowywała się gra.  

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Podznaczony napisał:

"Przejście jest zablokowane. Potrzebujesz cyfrowego podpisu profilu. Pobierz plik player.dat ze strony *link*"

Ten komunikat nie powinien się w ogóle u ciebie pojawić. Gra nie wymaga niczego od gracza. We wcześniejszych wersjach NLC trzeba było autoryzować pliki:

 

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Wiesz co to bardzo ciekawe, bo gdy miałem Japoński ustawiony jako język w systemie to podczas samego ładowania gry miałem jakiś dziwny error i musiałem go zamykać Escape i mogłem grać, ale klikanie Zapisz Grę w menu głównym nie działało i wyskakiwał ten błąd z player.dat. Teraz po restarcie z ustawionym językiem Polskim wszystkie problemy zniknęły i normalnie przeszedłem przez level changer bez problemów i mogłem kliknąć Zapisz Grę więc to był problem. Teraz jestem ciekaw co się będzie dziać z grą znajomego, bo on ma NLC 7 tylko przetłumaczony google translatem (Jest anglikiem i oni nie mają tyle szczęścia żeby byli tacy życzliwi ludzie jak tutejsi tłumacze w Polskiej społeczności tej serii gier) i jestem ciekaw czy też będzie mieć problemy takie. Możliwe, że ten player.dat w grze jest "uniwersalny", ale właśnie zmiana języka w systemie powoduje brak zgodności gdy gra próbuje potwierdzić twoją tożsamość, chociaż jak jest ten launcher to tam w prawym dolnym rogu pisze coś w stylu "profil niepodpisany" cyrylicą.

W każdym razie problem zażegnany bardzo dziękuję za pomoc, wszystko działa :)

Edited by Podznaczony
  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity