Skocz do zawartości

Jak wejść do bunkra?


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko w sprawie stalker cień czarnobyla jestem drugi raz w bunkrze sidorowicza bo miałem mu przyniesc walizke z dokumentami z posterunku gdzie musialem zabic wszystkich zolnierzy (po prawo od bunkra) i mam ta walizke i zabilem wszystkich zolnierzy a do bunkra nie moge wejsc poniewaz drzwi sa zamknietei nie wiem co mam zrobic. pomocy w tej sprawie dzieki :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj tego moda:

http://stalker.filef..._Unlocked;79924

Instalacja:

W pliku fsgame.ltx zamień:

$game_data$ = false| true| $fs_root$| gamedata na: $game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata

Pobrane archiwum wypakuj do katalogu z grą. Domyślnie jest to: C:Program FilesTHQS.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl.

Teraz drzwi stoją otworem. Mam nadzieję, że pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bug mozna ominac w inny sposób mianowicie na prawo od wejscia do pomieszczenia gdzie siedzi sidorovicz sa drewniane skrzynki wystarczy na nie wskoczyc przy otwartych drzwiach i umiejetnie zrzucic przynjamniej jedna w taki sposób zeby spadła miedzy drzwi a sciane kiedy drzwi automatycznie beda sie zamykac po opuszczaniu bunkra zaczepia sie o ta skrzynke natomiast same drzwi pozniej mozna zawsze otworzyc gdyz skrzynka nie zniknie bo jest tam jako przedmiot staly wiem bo sam tak mialem sposob dziala 100% :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.