Skocz do zawartości

FileFront.com zawiesza swoją działalność


The Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z największych, a kto wie, czy nie największy serwis o grach, bogaty w aktualności, dema, hosting plików i największy zbiór modyfikacji do gier zawiesza swoją działalność. Oznacza to wielki kryzys wśród graczy z całego świata.

Administracja FileFront:

Z przykrością informujemy was, iż z dniem 30 marca br. jesteśmy zmuszeni zawiesić działalność serwisu FileFront na czas nieokreślony z uwagi na sytuację ekonomiczną.

http://filefront.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiesza swoją działalność.

Jeśli to prawda. Myślę, że to nie jest przeciwko graczom. Ktoś skalkulował i ocenił - utrzymanie serwerów kosztuje. Każdy modder mógł tam umieścić mod ( pamięć), teraz pomyślcie jakie to koszty. Za darmo każdy ściągał mody, czy np. za 1 $ , za mod zapłaciłby ktoś z nas. Ja tak i wielu, ale jest tysiące na świecie , których nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysiące modów do stalkera... przepadnie. Administrator sieci FileFront potwierdził, że to już jest koniec. Ale chce za to stworzyć coś podobnego. Jego wizja znajduje się pod TYM linkiem. Tymczasem istnieje jeszcze podobny serwis - www.strategyinformer.com. Jego administrator wysłał kiedyś do mnie wiadomość na e-mail, z prośbą o zgodę na umieszczanie moich plików. FileFront był źródłem tego serwisu. Teraz mam nadzieję, że weźmie wszystko w swoje ręce.

toś skalkulował i ocenił - utrzymanie serwerów kosztuje.

Uwaga - właśnie się dowiedziałem, że to nie sieć zawiniła. Zawieszenie działalności FileFront jest ściśle związane z rządem USA. Teorie na ten temat mogą być różne. Modderzy często używają materiałów z innych gier, co jest nielegalne. Tak samo hosting, mimo regulaminu, wrzucane są tam nielegalne pliki, które i tak po jakimś czasie są usuwane przez administrację. Poza tym serwis FileFront wzbudzał kontrowersje, a to dlatego, że tylko w USA można było ściągać pliki z normalną prędkością.

Dzisiaj prawdopodobnie nadejdzie koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Elvis czułe pożeganie bym powiedział ;-) I always like the FileFront. Damn. I can't believe this. No more mods on this site - no more files - no more videos and... nothing more. Someday, and that day may never come, FileFront will come into anew existence . Time to say goodbye. I will always remember about this site. And I am keeping my fingers crossed .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś przemawia za tym ze to ściema, gdyby zamykali serwis to by wyłączyli 30 a nie zostawili stronę jeszcze na kila dni.

EDIT:

Na 100% zamknięcie filefronta to ściema oto dowód:

Link: >>S.T.A.L.K.E.R FileFront<<

Można stad ściągać pliki.

Nie sprawdziłem wszystkich plików bo to za dużo czasu by zajęło, ale te co sprawdzałem to działają i da się ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.