Jump to content

FileFront.com zawiesza swoją działalność


The Iceman
 Share

Recommended Posts

Jeden z największych, a kto wie, czy nie największy serwis o grach, bogaty w aktualności, dema, hosting plików i największy zbiór modyfikacji do gier zawiesza swoją działalność. Oznacza to wielki kryzys wśród graczy z całego świata.

Administracja FileFront:

Z przykrością informujemy was, iż z dniem 30 marca br. jesteśmy zmuszeni zawiesić działalność serwisu FileFront na czas nieokreślony z uwagi na sytuację ekonomiczną.

http://filefront.com

Link to comment
Share on other sites

:shock:

Ja bym coś więcej napisał , ale to by się znalazło pod kategorią wulgarne...

[ Dodano: Pią 27 Mar, 2009 ]

Ale ty żartujesz nie?

[ Dodano: Pią 27 Mar, 2009 ]

Oznacza to wielki zawał serca i szok wśród graczy z całego świata.

Fix'd

Link to comment
Share on other sites

zawiesza swoją działalność.

Jeśli to prawda. Myślę, że to nie jest przeciwko graczom. Ktoś skalkulował i ocenił - utrzymanie serwerów kosztuje. Każdy modder mógł tam umieścić mod ( pamięć), teraz pomyślcie jakie to koszty. Za darmo każdy ściągał mody, czy np. za 1 $ , za mod zapłaciłby ktoś z nas. Ja tak i wielu, ale jest tysiące na świecie , których nie stać.

Link to comment
Share on other sites

Ja dodam, że niedawno był problem z utratą części plików hostowanych przez FileFront, na szczęście problem został rozwikłany. To bardzo potężny serwis, więc podejrzewam, że nie zostanie on tak prędko przywrócony do dawnych czasów swojej świetności.

Link to comment
Share on other sites

Tysiące modów do stalkera... przepadnie. Administrator sieci FileFront potwierdził, że to już jest koniec. Ale chce za to stworzyć coś podobnego. Jego wizja znajduje się pod TYM linkiem. Tymczasem istnieje jeszcze podobny serwis - www.strategyinformer.com. Jego administrator wysłał kiedyś do mnie wiadomość na e-mail, z prośbą o zgodę na umieszczanie moich plików. FileFront był źródłem tego serwisu. Teraz mam nadzieję, że weźmie wszystko w swoje ręce.

toś skalkulował i ocenił - utrzymanie serwerów kosztuje.

Uwaga - właśnie się dowiedziałem, że to nie sieć zawiniła. Zawieszenie działalności FileFront jest ściśle związane z rządem USA. Teorie na ten temat mogą być różne. Modderzy często używają materiałów z innych gier, co jest nielegalne. Tak samo hosting, mimo regulaminu, wrzucane są tam nielegalne pliki, które i tak po jakimś czasie są usuwane przez administrację. Poza tym serwis FileFront wzbudzał kontrowersje, a to dlatego, że tylko w USA można było ściągać pliki z normalną prędkością.

Dzisiaj prawdopodobnie nadejdzie koniec.

Link to comment
Share on other sites

No ładnie Elvis czułe pożeganie bym powiedział ;-) I always like the FileFront. Damn. I can't believe this. No more mods on this site - no more files - no more videos and... nothing more. Someday, and that day may never come, FileFront will come into anew existence . Time to say goodbye. I will always remember about this site. And I am keeping my fingers crossed .

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze coś przemawia za tym ze to ściema, gdyby zamykali serwis to by wyłączyli 30 a nie zostawili stronę jeszcze na kila dni.

EDIT:

Na 100% zamknięcie filefronta to ściema oto dowód:

Link: >>S.T.A.L.K.E.R FileFront<<

Można stad ściągać pliki.

Nie sprawdziłem wszystkich plików bo to za dużo czasu by zajęło, ale te co sprawdzałem to działają i da się ściągnąć.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity