Skocz do zawartości

Sklep u handlarzy, czyli czarny rynek - propozycja


The Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż chciałbym stworzyć czarnorynkowy sklep u Sidorowicza. Broń można byłoby kupować poprzez dialogi, niektóre być może pojawiałyby się wraz z postępem w grze. Wykorzystałbym zhakowane, oryginalne modele z nowymi teksturami. Broń pochodząca z czarnego rynku byłaby droga, ale za to niektóre jej funkcje byłyby mocno ulepszone. Co o tym sądzicie? Jakieś pomysł? Brak aktywności w tym temacie będzie dla mnie oznaczało małe zainteresowanie tą propozycją :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Każdy nowy pomysł jest dobrym urozmaiceniem,warunkiem jest rzeczywiście dobre ulepszenie,ale bez przesady-nie chciałbym mieć na wstępie no nie wiem np. GP-37 z mega celnością,magazynkiem na 100 naboi i do tego tłumik,granatnik i Bóg wie co jeszcze...Dla mnie w sumie gra powoli traci klimat właśnie przez zdobywane w późniejszym okresie karabiny czy też pm,ideą jest przejść grę z jakąś słabą pukawką,czy też obrzynem bez 1000 kg udźwigu i innych innowacji,które tak naprawdę psują trochę klimat-to jest oczywiście moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też niegłupi pomysł,w końcu trzeba pamiętać gdzie jesteśmy,po jakich terenach się poruszamy-przecież to Ukraina ,gdzie bieda z głodem piszczą jednym głosem...a tu nagle Stalkerzy wyposażeni w nowoczesną broń,lub coś podobnego.Fakt ,że broń użyta w grze jest adekwatna bo generalnie to uzbrojenie z dawnego Układu Warszawskiego,nic rzucającego się w oczy i tak jest ok....Ale jeśli rzeczywiście Sidor nam wstawi szrot to może być bardzo ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę. że to mogłoby wypalić tylko ceny oczywiście dość zaporowe żeby trzeba było się wystarać co by coś takiego sobie kopic i może w Barze zakupy bo do Kordonu trochę daleko. Ale takie opcje zakupu powiedzmy snajperskiego czegoś tam to ja jak najbardziej za i pułapki tez były by ciekawe to w końcu handlarz musi kogoś czasem kiwnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzę takie coś - żeby można było porozmawiać z handlarzem o czarnym rynku, to najpierw trzeba posiadać informacje na ten temat, a co za tym idzie - musisz znaleźć odpowiednią osobę; łącznika. Jeśli chodzi o Barmana, to prawdopodobnie będzie to Kabel 8-) Podoba się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą to ważne osoby. Przykładowo - jeśli zginie Wilk, to po powrocie z laboratorium do Kordonu pojawi się Fanatyk - to będzie druga i ostatnia szansa. Ja stawiałbym na Żwawego (jeśli chodzi o Sidorowicza) od razu po uratowaniu, bo powinniśmy to zrobić. Coś kosztem czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.