Jump to content

Wylot przy sacharowie

KaMoo256
 Share

Recommended Posts

Witam,mam otóż taki problem który już mnie doprowadza do załamania nerwowego.Aktualnie gram z modami takimi jak: exoseva,corpse marks,provaks anomaly.food drunk drugs animations,cinema fvx.Problem polega na tym że nie mogę pogadać z sacharowem bo mnie wywala do pulpitu.Nowa gra nie pomaga bo to samo następuję przy odczekaniu dłuższej chwili.Na "czystej" wersji anomaly to samo a nigdzie nie mogę znaleźć jakiejkolwiek wzmianki o tym problemie,jakieś porady? Dodam,że to napewno nie wina słabego kompa bo jego akurat mam bardzo dobrego

Edited by KaMoo256

Twój błąd: 

FATAL ERROR

[error]Expression    : <no expression>
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : ..\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 191
[error]Description   : fatal error
[error]Arguments     : LUA error: e:/anomaly\gamedata\scripts\utils_item.script:610: attempt to perform arithmetic on a nil value

wskazuje na brak kompatybilności któregoś z dodatków, które używasz. Dokładnie chodzi tutaj o sposób wyświetlania statystyk, gra nie może ich właściwie odczytać. Niestety w takim przypadku trzeba dodawać pojedynczo mody (lub po kilka, jeśli instrukcja instalacji wskazuje na ich kompatybilność) i sprawdzać, kiedy pojawi się błąd.

Strzelam, że problem może stwarzać ProvakExoseva CBSE outfits na pewno jest z nim kompatybilny?

3 godziny temu, KaMoo256 napisał:

Na "czystej" wersji anomaly to samo

Zapisy zawierające dane z dodatków nie będą kompatybilne z czystą wersją Anomalii.

nie będę spamował nowym tematem więc napiszę tutaj.Mam teraz problem z wylotem w momencie przejścia na podziemia agropromu.Wyczytałem,że wystarczy "despawn all squads" problem w tym,że zona potem jest kompletnie pusta zostają tylko mutanty.Próbowałem też zespawnować przedmioty z debug menu ale quest sie potem kończy na rozmowie z barmanem,u cerbera nie ma żadnego dialogu.W logach też nie pokazywało żadnego fatal errora.Jakieś porady?

xray_user.log