Skocz do zawartości

Schematy Zbrojmistrza


tybet64

Rekomendowane odpowiedzi

@tybet64 - sam utrudniasz sobie grę skąpymi opisami problemów w postach. Wstaw opis zadania albo screen'a z zadaniem, ewentualnie jego opisem i warunkami jakie masz spełnić, by je zaliczyć. Niewielu graczy gra w OP-2.2, dlatego podaj jak najwięcej szczegółów z tego questu: co masz już zebrane a co mówi opis zadania? Postaraj się o bardziej rozbudowane opisy problemów, ok?

Edytowane przez AntiCitizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz w 2.2 ze spolszczeniem do 2.1 to takich sytuacji będzie więcej. Tutaj różnica między wersjami jest taka, że, w OP 2.2, aby Wasilij zabrał się za te giwerki np. Hostel - to jako do broni elektromagnetycznej - trzeba zamiast tych 2 'grawi' mieć przy sobie dwa 'błyski' (wspyszki) i rubinową bateryjkę. Do tego kasa, i 'gauss' na części. W wersji 2.1 nie ma słowa o tych artach do broni EM. Ta linia pl w modzie, czy tam w patch'u z maja do, OP 2.2 to akurat też wprowadza w błąd. To jest, po prostu, wzięte ze spolszczenia do OP 2.1.

Spoiler

<pln>===Przynieś mi dwa egzemplarze modernizowanej broni w dobrym stanie. Druga broń będzie na części, gdyby zdarzyło mi się coś zepsuć. Jeszcze potrzebne będą dwa artefakty "Grawi" dla stabilizacji lotu kuli w powietrzu i zwiększenia jej prędkości. I jedna "Rubinowa Sprężyna" dla zwiększenia skuteczności. Dość dobrze poznałem te dwa artefakty, tak że za swoje słowa odpowiadam. Za robotę wezmę od 50 do 100 tysięcy rubli w zależności od komplikacji zamówienia.</pln>

a tutaj 'prawdziwe' wymagania w rus-linii:

Spoiler

... А если тебе удастся разыскать чертежи ЭМ-оружия, чем чёрт не шутит, то мне понадобятся уже другие артефакты: две "Вспышки" для блок-аккумуляторов и одна "Рубиновая батарейка" для сохранения накопленного заряда конденсаторами при последующем выстреле. За работу я возьму от 100 до 150 тысяч рублей, в зависимости от сложности заказа.

 

Edytowane przez qlkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hostela mi zrobi. Po prostu coś mnie zamroczyło chyba bo cały czas przynosiłem rubinową sprężynę( na schemacie jest napisane że są inne artefakty niż do reszty). Ale mossberg i zastawa dalej ni cholery. No i nie pamiętam co zrobiłem żeby zaskoczył scenariusz z Szachistą. Jeszcze jedno, z tym Idolem Monolitu to na pewno o 18tej na placu przed leninem?

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to i w tym opisie schematu 'hostel'a jest, ale już w 'mossberg'u i 'zastava'ie w liniach pl nie ma konkretnej 'listy'.

Rus-linie:

Zastava 

Spoiler

<string id="chertez_zastava">
        <rus>На чертежах подробно изображены детали модифицированной Zastava. Заказчик - Лукаш. Калибр - 7.62х54мм. Полный список комплектующих, которые нужно принести Василию:\n \n
        - 1 Zastava M76\n
        - 1 Сайга 308-1 «Custom»\n
        - 2 арта "Грави"\n
        - 1 арт "Рубиновая пружина"\n</rus>

Mossberg

Spoiler

<string id="chertez_mossberg">
        <rus>На чертежах подробно изображены детали модифицированного ружья Mossberg. Внизу имеется надпись - "Особый заказ". Заказчик - некий сталкер Крюк. Полный список комплектующих, которые нужно принести Василию:\n \n
        - 1 Mossberg 590 A1\n
        - 1 Winchester 1300 «Chaser»\n
        - 2 арта "Грави"\n
        - 1 арт "Рубиновая пружина"\n</rus>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off-Top below:

Spoiler

@qlkin - naczelny czeladnik moddera..., dobrze że czuwasz nad wątkiem, chciałem by forumowicz @tybet64 wykazał się większą skrupulatnością w opisie problemów (miał podać screeny o co prosiłem w poście do niego), podałeś tekst po rosyjsku...I know man, i know...rozumiem zamysł konieczności użycia translatora i włożenia minimum wysiłku w temat ze strony pytającego, dobrze że uczysz zdrowych nawyków graczy, głowa nie służy bowiem tylko do noszenia czapki 😉

Gdybyś nie odpisał, to czekałbym na te screeny, skoro ja wysilam się by pomóc graczowi, to dlaczego gracz nie może zrobić minimum w tej sprawie? Pamiętaj @qlkin, że podawanie "na srebrnej tacy" rozwiązania nie zawsze jest dobre, bo prowadzi do lenistwa a jak mawiał w Fallout 3 John Henry Eden - "lenistwo rodzi głupotę" SIC! Nikogo przeto nie nazywam głupkiem, mówię li tylko o szkodliwym nawyku jaki generuje podawanie pod nosek określonej zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"@qlkin - naczelny czeladnik moddera..." ,ale jaja, @AntiCitizen, no jak off-top'y to off-top'y, nie uwierzysz, ale ja naprawdę szukam porządnego czeladnika. No i przychodzą, po kolei, już czterech, czy tam pięciu było, ale same egzemplarze - Typ\Rodzaj: - 2-aieLeweRęce. Za to każdy jeden wygadany. Kto im papiery załatwił na czeladnika? Może ten "modder" coś wie na ten temat? Albo może zna jakiegoś ogarniętego młodzieńca chociaż?

 No, a tak serio - dzięki za głębokie słowa. Przemyślę i wyciągnę wnioski, a posty pokasuję i przywrócę dopiero - jak @Tybet64 da screen'y i dokładny opis. Na wychowanie nigdy nie jest za późno. Zwłaszcza na internetach.

Ps. post off-top, przyznaję, ale jak już przenosić - to do 'Ogłoszenia', lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, qlkin napisał(a):

Przemyślę i wyciągnę wnioski, a posty pokasuję i przywrócę dopiero - jak @Tybet64 da screen'y

@qlkin - już za późno, teraz to niczego nie zmieni...zdążył już przeczytać...

Nie chcę tutaj ingerować, może masz taki styl i ja narzucam się ze swoim zdaniem, tak czy inaczej odpowiedziałeś i niech będzie na zdrowie @tybet64-owi, faktem jest że tych błędów będzie więcej, bo OP to długi mod...tylko desperat gra na polonizacji z wersji 2.1, już lepiej po ang., chociaż i tak nie ma tam wszystkich linii dialogowych, tylko po ros. masz pełne opisy.

Może na forum dadzą rangę "czeladnik moddera" 😁 - coś pomiędzy bardziej ogarniętym w tematach moddingu forumowiczem a mechanikiem, byłbyś pierwszy na liście, napiszemy petycję i jak nie na rękach będą cię nosić, to na widłach. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic dziwnego że nie chciał mi zrobić. Sajga do Zastavy potrzebna? Ruski to jednak nie są normalni. Jeszcze jedno pytanko tylko z innej beczki. Wisi mi cały czas zadanie "dowiedzieć się coś o losach Ducha". Ja już wszystko co było z nim związane zrobiłem, jego zadania też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.