Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl Rebuild


Rekomendowane odpowiedzi

VBQapdp-Dt5w.jpg

Platforma: Cień Czarnobyla (Repack - wersja samodzielna)
Aktualna wersja moda: 1.0
Data premiery: 25.12.2022 r.
Autor: Andrey0007


OPIS:

Spoiler

Rebuild texture pack to „przebudowany” Cień Czarnobyla na potrzeby naszych czasów. Produkcja jest rozwijana od października 2018 roku. Zmiany dotyczą tekstur, rozdzielczości, dźwięków (od mutantów po bronie i dialogi. Zastąpienie bardziej jakościowymi, stworzenie oraz dodanie nowych). Texture pack jest wyłącznie oparty na platformie CCz i modyfikacji na silniku OGSR.


Warunki z korzystania: 

Spoiler

Możesz używać mojego pakietu tekstur zarówno w oryginalnej grze, jak i w swoich buildach (modach) TYLKO do użytku prywatnego. Wszelkie komercyjne (i) lub podobne wykorzystanie jest zabronione. Umieszczanie go w swoich projektach (modach lub "montażach") (i) lub publikowanie pod pozorem własnych opracowań (lub pod własnym nazwiskiem), a także wprowadzanie osobistych zmian jest surowo zabronione. Ponadto mod będzie stale aktualizowany i rozwijany, bieżąca wersja może nie być aktualna, w wyniku czego użytkownik końcowy może mieć błędne zdanie (opinie) lub wrażenie na temat produkcji, więc gdy korzystasz z mojego moda, możesz jedynie zostawić link do jego pobrania oraz link do mojej grupy w serwisie społecznościowym, co pomoże mi w promocji, jak również w dalszym rozwoju mojego projektu.

Podczas korzystania z mojej modyfikacji, jak również jej części lub innych wersji w serwisach (streamy, filmy, recenzje itd.) pamiętaj o podaniu linku, hasztagów oraz nazwy moda (np. w opisie / tytule), pomoże to również w rozwoju mojego projektu. Dziękuję za wyrozumiałość. 

Od autora: 

Spoiler

Należy pamiętać, że choć rozwój moda trwa już od 4 lat, to wciąż jest on w zasadzie w początkowej fazie, ponieważ:

  1. Wszystko robię sam. 
  2. Nie wszystkie tekstury są jeszcze skończone (choć jest ich ponad 4100 szt.). Wiele z nich nie odpowiada mi pod względem jakości, rozwiążę ten problem w wersji 2.0. Również ważna uwaga - tekstury w postaci specyfiki gry stworzone głównie pod kątem lore i pochmurnej pogody, a także wykonane pod czysto prywatną wizję i to jak osobiście chciałbym widzieć grę S.T.A.L.K.E.R.

W obecnej chwili, są to tekstury wyłącznie do Cienia Czarnobyla, więc próbując wykorzystać moją modyfikacją, w innych częściach serii powinieneś wiedzieć, że jest to wyłącznie Twoja inicjatywa i z oczywistych względów ta wersja NIE BĘDZIE kompatybilna z innymi odsłonami serii. 

Od razu też odpowiem na pytanie, czy będzie adaptacja do Czystego Nieba i Zewu Prypeci?
Tak, ale najpierw musimy dokończyć tę na platformie CCz. 

 

SCREENY:

Spoiler

LoNnZ6f2M-o.jpg  g8Utx0lQhtI.jpg

b4zfNe-hjAw.jpg  7MdYXjA6Kww.jpg

9E29u2A_BEA.jpg  dRX7BpuXgHE.jpg

1VSimPqDJl8.jpg  IOSx8ypEB0s.jpg

hvbDnkX9A6k.jpg  P-IevAFZzTk.jpg

VIDEO:

Spoiler

Rebuild RTX 4K 8К FULL HD:

Spoiler

 

Krótki spacer deszczową porą po Prypeci: 

Spoiler

 

 

INSTALACJA:

Spoiler

Modyfikacja w formie samodzielnej gry (tzw. repack).

  • Wystarczy rozpakować pobrane archiwum (najlepiej poza partycję systemową i katalogi Program Files) i grać.

Ważne!

  • Tekstury zostały wykonane wyłącznie na silniku OGSR, ponieważ dobrze się sprawdza przy odciążaniu dużych ilości pamięci, podczas gdy wersja oryginalna nie wczyta nawet lokacji. Dlatego ten pakiet tekstur został przygotowany do CCz i modyfikacji stworzonych na silniku OGSR. 

LINKI DO POBRANIA: 

Spoiler

Rebuild texture pack 1.0:

  • GoogleDrive - [KLIK]


Źródło: appro.jpg  Y6DvRrN.jpg  ejFj9IA.jpg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.