Skocz do zawartości

Paradox Weather 0.1


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

1936127640_-1.png.971c064e986e2f541ac098a17cb1a66d.jpg

Platforma: Zew Prypeci 1.6.0.2
Data premiery: 02.01.2023 r.
Autor: OSWALD


OPIS:

Spoiler

Paradox Weather oferuje dwa zupełnie nowe cykle pogodowe oparte na przerobionych teksturach nieba z gry Metro 2033 i Metro: Exodus, a także znalezionych w sieci panoramach. 


Od autora: 

Spoiler

Kilka osób zna mnie pod pseudonimem OSWALD. Nadszedł czas, abym dał coś społeczności od siebie. Jest to mały mod zmieniający pogodę. Udało mi się stworzyć tylko dwa cykle pogodowe. Daleko mi do dużych modyfikacji, które ingerują w pogodę, ale też nie zamierzam z nimi konkurować. Może projekt będzie się dalej rozwijał, pomimo tego, że moddingiem nie interesuję się już od dłuższego czasu. Co do tej wersji: oba cykle są słoneczne, ale też całkiem różne. Wykorzystałem kilka skyboxów z Metro 2033 i Exodus, jednak należało po majstrować przy ich wyglądzie. Reszta to panoramy, które znalazłem w internecie. Jeżeli uważasz, że ten montaż, to kompletna tandeta, to możesz przynajmniej skorzystać z skyboxów, które Ci się spodobały. Dodatkowo - nowa ścieżka dźwiękowa na Zatonie (moim zdaniem z niej również możesz skorzystać). Zaleca się nie usuwać user.ltx i pozostałych folderów w appdata. Mod został przetestowany na takich ustawieniach, chociaż nikt nie zabrania niczego zmieniać.

Powodzenia wszystkim w nowym roku! 

 

SCREENY: 

Spoiler

ss-xsvnxy-12-31-22-21-07-15-zaton.jpg  ss-xsvnxy-12-31-22-23-02-44-zaton.jpg

ss-xsvnxy-01-01-23-13-20-43-zaton.jpg  ss-xsvnxy-01-01-23-15-06-28-zaton.jpg

ss-xsvnxy-12-31-22-20-50-40-zaton.jpg  ss-xsvnxy-12-31-22-22-24-22-zaton.jpg

INSTALCJA: 

Spoiler

Kolejność instalacji:

  1. Zew Prypeci 1.6.0.2
  2. Pobrane, a następnie rozpakowane archiwum z modyfikacją należy umieścić w głównym katalogu gry. 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

  • GoogleDrive - [KLIK]

Zrzuty ekranu w maksymalnej jakości: 

  • GoogleDrive - [KLIK]


Źródło: appro.jpg

  • Dodatnia 1
  • Ekstra 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.