Jump to content

Aktywność Anomalii : Zbadaj teren używając ulepsz. detektora


alpin

Recommended Posts

Skanery naukowców wykazały wyjątkową aktywność na północ od bunkra - Zbadaj teren za pomocą ulepszonego detektora. - jaki to detektor nie dostałem żadnego innego niz weles. Jest to druga część misji.Mieliśmy zbadać dwa miejsca wraz z grupą stalkerów których zwerbowałem do tej misji obok bunkra.Niestety na na morkadłach zaatakowały naszą grupę mutanty i stalkerzy zginęli i to jeden z nich miał ze sobą jakiś detektor którym wykonywał pomiary ,ale niestety po przeszukaniu ciała go nie znalazłem.Wyświetlił się komuniat ,że zadanie nie powiodło się. Mapka prowadzi mnie teraz w drugie miejsce do wykonania badań jest nim teren wierzy chłodniczej.Nie wiem o co tu biega.Docieram na miejsce i nie ma tam żadnego wejścia kursor na mapie wciąż wskazuje że nie jestem na poziomie na ktorym powinienim być jakby to miejsce do wykonania pomiarów było podemną albo nademną.Jak jestem na jednym z tych najwyższych budynków to punkt na mapce zmienia sie że jest na danym poziomie.Tylko żebym tam dotarł musiałbym umieć latać ,bo on znajduje sięna d tą półkolistą budowlą betonową co wygląda jak trybuna ;) .Słychać jakieś wołanie na pomoc przez radio ,że ktoś nie może naleźć wyjścia ,nie ma wody od 2 dni i że wytrzyma jeszcze 3... urywa się. Macie jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

Tam jest anomalia przy której słychać urywane komunikaty radiowe, wchodzisz na platformę i skanujesz anomalię specjalnym skanerem. Specjalny skaner dostaniesz od sprzedawcy na statku, musisz najpierw dostarczyć do naukowców 3 skanery (Veris chyba ). Wracasz do niego po wykonaniu tej misji i mówisz mu o tym, po pewnym czasie skaner jest do odbioru.

Link to comment
Share on other sites

Ok.Temat opanowałem.Trzeba mieć zlecenie od Sowy żeby zanieść technikowi w bunkrze naukowców 3 detektory welles. Jeden detektor dostałem od kogoś wcześniej ,drugi znalazłem przy jakimś ciele ,a trzeci kupiłem od jednego z naukowców.Po oddaniu tych 3 detektorów technikowi należy udaćsię do Sowy i poinformować go o tym ,po pewnym czasie on odeśle nas do Brodatego i od niego dostaniemy ulepszony detektor welles(prototyp).Z tym detektorewm udajemy się na wieżę i dopiero po jego wyjęciu widzimy anomalię.Po jej zbadaniu wypadają z niej ciała martwych stalkerów po ich przeszukaniu znajdujemy PDA które ma związek z powinnością. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.