Jump to content

Narzędzia dla Azota


alpin
 Share

Recommended Posts

Słyszałem, że bywały takie "numery" że raz spotkanych narzędzi nie udało się potem znaleźć, ale chodziło to o cementownię w Janowsku. A może już mu dałeś narzędzia podstawowe (czy jakie tam były)? Ale akurat o tej lokacji nie było mowy, tam zawsze były te narzędzia - na pewno doszedłeś do końca i z wciśniętym F szukałeś ich?

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę znaleźć narzędzi w tym wagonie w Janowie obszedłem cały wagon w środku i nie mogę znaleźć, w Jupiterze tez ich szukałem ale za bardzo nie ma jak tam wejść bo jest anomalia elektryczna jak tam dotrzeć. Znalazłem oba do kalibracji szukam teraz narzędzi do pracy podstawowej i precyzyjnej

Link to comment
Share on other sites

Ten w Wagonie leży na samym końcu po drugiej stronie wagonu chyba przed wejściem do sterówki - na jednym z foteli bodajże po lewej stronie. A te w Jupiterze, da się ominąć tę anomalię w tym pomieszczeniu - mając ten najlepszy detektor można znaleźć ścieżkę, a wyjść można przez drzwi i drabinkę - nie da się tamtędy wejść.

Link to comment
Share on other sites

Już poszedłem z powrotem do Prypeci jak będę potrzebował ulepszeń to do Zatonu się przejdę tam Kardan ma wszystkie zestawy, a Azotowi brakuje zestaw do precyzyjnej pracy akurat ten który jest w Jupiterze. Czy ten quest z laboratorium X8 jest ostatnim questem?? bo zabiłem właśnie dowódce najemników i posłańca na dziedzińcu osiedla niedaleko pralni.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest Zybi15

Gdzie są ukryte narzędzia do kalibracji ? Dwa poprzednie zestawy już znalazłem.

Są w Prypeci w domu handlowym musisz zejść na sam dół aby się w ogóle dostać do tego domu musisz przeskoczyć małą barykadę otworzyć drzwi po drodze będą szczury które wskażą Ci drogę tu masz filmik dokładniejszy:)

--->

Mam nadzieję, że pomogłem:)

Edited by LordDino
  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity