Skocz do zawartości

Zakład utylizacji odpadków


Rekomendowane odpowiedzi

To zadanie trzeba zrobić tak po prostu z dystansu najemników wybijać nie wchodzić na teren zakładu tylko po kolei ich wykańczać ja tak zrobiłem wtedy jest ciekawiej :P nie starać się nie wzbudzać alarmu bo to i tak nic nie da bo i tak zaczną strzelać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, a jak zrobić żeby mieć ich PDA co powiesz, facet wyskakuj z palmtopa bo jak nie to ci wpakuje kulkę w łeb. Z założenia Sowy ten quest miał niby być takim cichym załatwieniem sprawy, ale chłopaki zaczeli strzelać schowałem się za murkiem i odpowiedziałem tym samym tak wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci jedno. Grę przechodzę 3 raz. Nie wykonałem zadania z najemnikami, mogę je wykonać, ale po co, nie byłem jeszcze w Prypeci, grupa czeka w wieży, a mam już 91 tysięcy rubli. Mogę mieć o wiele więcej. Skąd mam tyle kasy? Wystarczy, że zrobię parę rundek z detektorem po skupiskach anomalii i mam dużo artefaktów. Mogę dać ci screena z ilością artefaktów zebranych po jednym wypadzie. W skrytce mam po jednym artefakcie każdego rodzaju. Brakuje mi ok 3-4 artefaktów do zebrania wszystkich. Gdybym zabrał to co mam do Brody miałbym około 200 tysięcy rubli. Płaci on o wiele wyższą cenę za poszukiwany przez niego artefakt niż inni sprzedawcy. Ty się przejmujesz 2-3 PDA wartymi 3000 rubli. A teraz zrób sobie rozliczenie, ile zapłacisz za apteczki i bandaże, bo chciałeś pokonać trudny oddział. Teraz dodaj za to koszty amunicji i naprawy kombinezonu. Łącznie wyjdzie ci około 3000 rubli, w sam raz za PDA. Więc po co ci to? Stracisz więcej czasu, który mógłbyś poświęcić poszukiwaniu artefaktów. Za jeden dostałbyś więcej, niż za PDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tu o kasę za PDA, tylko myślałem, że będzie chociaż jedna misja w pełni "stealth", tzn. wchodzisz po cichu, wykradasz dane z laptopa, później cicho za pomocą broni z tłumikiem lub noża załatwiasz tych z PDA i również po cichu opuszczasz kompleks, a reszta najemników zostaje z opuszczonymi gaciami. :D Tak dla zwiększenia smaczku gry, która i tak jest wielka. A artefakty zbieram :D więc też nie narzekam na brak gotówki. Tak tylko pytam, bo lubię znać wszelkie możliwe opcje, zwłaszcza w Stalkerze, gdzie można daną sytuację rozwiązać na dowolny sposób i każdy będzie względnie dobry. "Stalkerowanie" jest solą tej gry :) Jednak nie wszyscy to rozumieją np. mój kumpel, który biega z każdą bronią do handlarza choćby miał zarobić na niej chociaż "kopiejkę" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak po cichaczu zabijesz nie tych co trzeba, namęczysz się sprawdzisz oba ciała a tu lipa nie ma PDA, bo niby skąd ta pewność ze ci których zabijesz bronią z tłumikiem mają PDA. Z takim podejściem, ale po co to można każdy quest tak traktować ale po co ja mam szukać np tych narzędzi technik jak chce niech ruszy dupę i sam sobie szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.