Skocz do zawartości

Ogólne pytania dotyczące rozgrywki.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja też za pierwszym razem chwilę szukałem, ale w końcu usiadłem i jeszcze raz przeczytałem notatki a potem zacząłem liczyć samochody i doszedłem, że tamten ostatni musi być tym właśnie czego szukam. A takie pytanie, czy ktoś próbował wejść do tego legowiska drugi raz po pierwszej wycieczce, ale przed zagazowaniem? Ja próbowałem po zagazowaniu, ale bez artefaktów chemicznych nie mogłem tam podejść i w końcu się poddałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz przeleciałem po tym gazowaniu,ale długo w tym pomieszczeniu nie wytrzymałem...teraz jak ma egzo i parę odpowiednich artefaktów to tam zajrzę,ale nie oczekuję cudów...a odbiegając od tematu pijaw,trochę przystopowałem z grą w sensie zaliczania questów,natomiast zacząłem łazic po Zatonie i Jupiterze i postawiłem sobie za punkt honoru wytłuc chimery...jak na razie mam na rozkładzie 6...2 w Zatonie reszta Jupiterze...rekord to 9 pocisków z Eliminatora i zewłok został na drodze.Zapewne wszystkich ich nie wytłukę bo pojawiają się losowo,ale ubaw mam co niemiara łażąc nocami po obszarach i szukając tych łotrów.Atak przy okazji spotkał ktoś w dzień kontrolera na terenie otwartym?...Spotkałem go raz na moście koło pociągu w którym jest 1 zestaw narzędzi dla Azota,wystarczyły 4 strzały ze snajperki i chłopina padł...i ciekawi mnie to czy więcej ich można spotkać czy raczej zupełnie przypadkowo...chodzi mi tylko o 2 pierwsze obszary,bez Prypeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa lub trzy znalazłem,ale już nie pamiętam czy w trupach zombiaków czy w skrytkach...zobacz skrytkę pod mostem ten z którego skaczesz po narzędzia dla Azota...pod mostem przy samej górze jest SVD w wersji light...jak sobie przypomnę gdzie jeszcze się na nie natknąłem to napiszę... EDIT:poszukaj jeszcze skrytki między Cementownia a Tunelem Wschodnim...tak pośrodku drogi przy torach...na pociągu w każdym razie na samotnej lokomotywie jest SWD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SWD to drugi jest w Zatonie, jak masz tartak to za nim jest droga prowadząca na północ i na końcu tej drogi pod drzewem jest SWD. Drugi jest tam gdzie podał bas, a potem SWU jest w Janowie pod mostem koło wagonu z anomalią - na samej górze tuż pod drogą. Co do kontrolerów to ja ich spotykam nonstop w ciągu dnia. Jak z Wujaszkiem robiłem questa w tej wiosce, to rozglądając się po okolicy nagle widzę coś wolno idzie drogą, no to lornetka i okazuje się, że to kontroler, niestety dałem radę tylko raz strzelić z SWD, bo potem się quest zaczął a skubaniec gdzieś poszedł - nie zareagował na headshota jakiego dostał. Albo w tunelu na północy gdzie mamy questa z anomalią co na końcu nas atakuje kontroler, to ostatnio zajrzałem tam bo miałem na wskaźniku kilku stalkerów w okolicy. Okazało się, że było tam z 6 powinnościowców - dowódców - i jakieś 5-6 trupów kontrolerów wszędzie. Ogólnie to dużo ich mam na koncie. A z ciekawości taka jedna rzecz - spotkaliście się kiedyś z czymś takim, że idąc po Prypeci cały czas ktoś was widzi? Chodzi o pasek widoczności, który cały czas się świeci, sprawdzałem lornetką i niczego nie zarejestrowałem, ani na budynkach ani na ziemi, a jak dochodzę gdzieś daleko od bazy to znika to, tak jakby mnie coś śledziło cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie opłaca się gimnastykować do tej skrytki na dachu. Świt tam jest i to zwykły. A dostajemy się tam po płocie na mały budynek i skokiem z rozbiegu na drugi budynek po płocie się nie da próbowałem. A i czy tylko ja mam patent, że dostaje od Noego 2 Kompasy?? 1 żeby oddać Brodaczowi drugi potem jak zajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak dla potrzebujących mały i chyba nie wspomniany pomocnik - jeśli chcesz szybko zdobyć przychylność frakcji powinność (nie sprawdzałem z wolnością) to nie sprzedawaj PDA Morgana Sowie tylko zatrzymaj go i oddaj dowódcy Powinności. Dostajemy wówczas bardzo fajne zadanie - zanim to jednak nastąpi to ja jest ciekawy moment kiedy jesteśmy zamknięci w pokoju dowódcy na 3 spusty i nie da się wyjść do czasu jak on nie wyda rozkazów - w wyniku którego mamy: przychylność Powinności i stalkerów - chyba - w Janowie na zielono i dodatkowo sporo sprzętu, kombinezon, broń itd. Nikt chyba o tym nie wspominał jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Gość zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.