Jump to content

Ogólne pytania dotyczące rozgrywki.


LordDino

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Egzo można kupić tak w Janowie - rzadko się pojawia, jak i w Zatonie u Sowy - po zdobyciu specjalności dobrego kupca czy jak się to zwało ma ciekawe sprzętu do sprzedania - znacznie lepsze i więcej od Hawajczyka. Ja za to zadam pytanie orientacyjne - gdzie znajdę Oazę, a dokładnie wejście do niej? Wiem, że to gdzieś jest, ale nie mogę załapać jak się dostać do tego miejsca, to jest w Jupiterze czy gdzieś indziej?

Link to comment
Share on other sites

Jak niedaleko kompleksu wentylacyjnego, czy tam chłodniczego są takie tory, przy nich jakby budynek wydrążony w ścianie (blisko niego jest tunel), tam będzie kilka zombie i dużo szczurów, szukaj stosu skrzyń, za nimi jest ukryte wejście, potem taki mini labirynt, a następnie zagadka oazy :D

Link to comment
Share on other sites

Mechaników jest 4. 2 - Na Skadovsku i Azot wykonują modyfikację - 90%, Mechanik u naukowców, wykonuje tylko modyfikacje kombinezonów niektórych, mechanik w Prypeci nie robi modyfikacji, za to za darmo naprawia. Co do cen, to najbardziej opłaca się sprzedawać graty Sowie a artefakty Brodaczowi.

Link to comment
Share on other sites

Ja zamiast artefakty sprzedawać to je sobie kolekcjonuje, chyba że mi się dublują to je wtedy sprzedaje :D nie muszę z nimi łazić zawsze część mam przy sobie część zostawiam w kufrze. Na jakim poziomie trudności gracie?? czy cała gre np przechodzicie na poziomie Stalker czy zdarza wam się zmieniać poziom trudności gry

Link to comment
Share on other sites

A co robisz jak ci rzucają parę granatów na raz?? i one są niezwykle celne aż za celne. Gracz nie jest wstanie rzucić daleko granatu i tak go po celować żeby wpadł pod nogi Stalker pod tym względem jest trochę przegięty, dobrze że chociaż od Clear Sky widać kiedy przeciwnik rzuca granat(żółty symbol) i jest szansa w miarę szybko się ulotnić. Moim zdaniem obeszło by się bez tego żółtego symbolu wystarczy że dodali by możliwość odrzucenia granatów, chyba każdy przez te parę sekund przed wybuchem granatu jest wstanie go odrzucić.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.