Skocz do zawartości

Зимняя Сказка 2 (Zimowa opowieść 2)


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł oryginalny: Зимняя Сказка 2
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02   
Data premiery: 16.11.2023 r.
Autorzy: Scavengers Group, Paracetamol


OPIS:

Spoiler

Niewielkie rozszerzenie oferujące nową historię, która w założeniu nie jest bezpośrednio powiązana z oryginalną fabułą moda Zimowa opowieść. Oprócz nowej, niewielkiej kampanii wprowadzono także pewne zmiany graficzne w pierwszej części projektu. 


Zimowa opowieść: 

Wcielasz się w stalkera, który podczas burzy śnieżnej zgubił się w Strefie Wykluczenia. Twoim zadaniem jest przetrwać za wszelką cenę i czekać na grupę ratunkową, która wyruszyła Ci na pomoc. Wbrew pozorom nie jest to takie proste - przenikliwy mróz daje o sobie znać. Powoli zamarzasz, więc żeby przeżyć, potrzebujesz ciepłych ubrań i źródła ognia. Nie zapominaj, że jesteś w Zonie - mutanty, zjawiska paranormalne oraz mistyka - wszystko to może Cię zabić. 


Tajemniczy zabójca: 

Podczas powrotu z kolejnego zlecenia doszło do małej wpadki... Cały Twój oddział zginął. Gdy ogrzewasz się przy ognisku oraz rozmyślasz o tym, co się właściwie wydarzyło, postanawiasz przyjrzeć się ciałom swoich dawnych towarzyszy... 


Od autora (Paracetamol): 

Spoiler

Krótko mówiąc, był to mój pierwszy "test pióra" na silniku Zewu Prypeci, z którego, szczerze mówiąc, nie jestem zbyt zadowolony. Mam nadzieję, że komuś przypadnie do gustu moja praca i praca wykonana przez Scavengers Group. Miłej gry!


Podziękowania: 

Spoiler
  • Emmis - za system tytułów.
  • Scavengers Group - za część pierwszą moda.
  • I wielu innych, których nicków niestety albo nie pamiętam, albo nie znam.

 

PORADY:

Spoiler

Wstępne wskazówki: 

  1. Za stabilność nie dam 100% gwarancji, ponieważ nie miałem bezpośredniego udziału w pracach nad pierwszą częścią.
  2. Dodatek Tajemniczy zabójca nie działa na statycznym oświetleniu.
  3. Modyfikacja jest krótka - być może na jeden wieczór.

GALERIA:

Spoiler

ss_user_11-05-23_22-40-14_(mp_military).jpg.33f3ff8946b044417e21155da62ded2e.jpg  271df2589273d74054372a5a5aacf3f1.jpeg

4c5cf5cb88089711c17dca5542355a0c.jpeg  5dd24a24fe9c4c2be43b3023e1257a73.jpeg

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Zew Prypeci 1.6.02.


2. Zawartość pobranego archiwum moda umieszczamy w głównym katalogu gry.
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

  • Cloud Mail- [KLIK]


Źródło: new_AP-PRO_LOGO.png.aba0a3e476d400f89ebcc83f4ed08bdb.png
 

  • Dodatnia 3
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.