Skocz do zawartości

Z jakim sprzętem na koniec ?


Rekomendowane odpowiedzi

Z jakim sprzętem ukonczyliscie Czyste Niebo ? Moje takie : -Kombinezon SEVA całkiem rozwalony a jednak mi się udało :( -Karabinek Vintar BC od leśnika ,wcześniej coś tam ''Avalanche'' -Detektor ''Niedźwiedź'' -Dziwne ale wszystkie Artefakty sprzedawałem więc ich nie liczę :) Sprzęcior słaby ale dało się grac :) . Pozdrawiam Devell ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt pod koniec gry to : -ulepszony na max Kombinezon SEVA - trochę ulepszony FN2000 z tłumikiem - Ulepszony w dużym stopni SWD - Detektor Wieles czy jak on tam ma - i kilka artefaktó nawet nie pamiętam jakie ale głównie zmniejszające promieniowanie Wziąłem jednak za mało amunicji i już w limańsku musiałem wymienić SWD na AK74 czystego nieba które jest bardzo fajne. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja mam problemy z całą grą głównie z detektorami. Po 1 - Na jednym kompie miałem ten detektor czarny co na radarze kulki pokazuje (nazwy nie znam)a na drugim tylko niedzwiedzia i żadnego Wielesa nie spotkałem :( Po 2 - Na 1 kompie były na mapie niebieskie strzałki między lokacjami a na 2 ni ma. :) Niech ktos pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja mam problemy z całą grą głównie z detektorami. Po 1 - Na jednym kompie miałem ten detektor czarny co na radarze kulki pokazuje (nazwy nie znam)a na drugim tylko niedzwiedzia i żadnego Wielesa nie spotkałem :( Po 2 - Na 1 kompie były na mapie niebieskie strzałki między lokacjami a na 2 ni ma. :) Niech ktos pomoże :)

Ten czarny detektor to właśnie ten Wieles.Jeżeli chodzi o niebieskie strzałki pomiędzy przejściami to pojawiają sięone po spatchowaniu gry do wersji 1.5.04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.