Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem pod Windows 7 32bit


Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś spotkał się z podobnym problemem? Po kliknięciu w ikonkę Stalkera na pulpicie gra zaczyna się uruchamiać, otwiera się okno startowe i po sekundzie wszystko staje, tak jakby komp łapał zwiechę przy procesie "starting engine"; można cokolwiek zrobić i program daje się zamknąć tylko poprzez managera zadań. Gdzieś trafiłem na info, że pod Vistą i Win7 gra może się uruchamiać ponad 10 min., ale nawet po 20-stu nic się nie dzieje. Dodam, że mam najnowsze stery (wszelkie) jak i Win7 świeżo zainstalowany. Moja konfiguracja: Windows 7 Ultimate 32bit Athlon 64 x2 4000+ 2.1GHz RAM 2GB Geil dual channel GeForce GTS 250 1GB Palit Zapomniałem dodać, że gra jest spatchowana pod 1.0004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuję, ale coś czuję, że niewiele to pomoże, bo w między czasie zainstalowałem SoCH'a na lapku z Vistą 32bit i problem kropka w kropkę się powtarza. Może to kwestia tego patch'a 1.0004 w wersji "world wide"? Tyle, że wtedy ten problem już by się pojawiał pewnie. A zależy mi na tym Patchu, bo docelowo w Soljankę chciałem pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że dokłanie ten sam problem mam z Win 7 32bi jest jakiś felerny odpalam gre menu jest wchodze w ustawiania czy dam albo anuluj czy zatwierdź ustawienia gra się zacina robi się czarny obraz i koniec. Jeszcze jak odpalałem na innym ..exe to jak strzelałem to fps mniej niż 10 strasznie się cieła ta gra Nazwa systemu operacyjnego Microsoft Windows 7 Ultimate 32bit Wersja 6.1.7600 Kompilacja 7600 Model systemu M61PME-S2P Typ systemu X86-based PC Procesor AMD Phenom™ II X2 545 Processor, 3000 MHz, Rdzenie: 2, Procesory logiczne: 2 Wersja SMBIOS 2.4 Zainstalowana pamięć fizyczna (RAM) 2,00 GB Całkowita pamięć fizyczna 2,00 GB Dostępna pamięć fizyczna 1,02 GB Całkowity rozmiar pamięci wirtualnej 4,00 GB Dostępna pamięć wirtualna 2,77 GB Obszar pliku stronicowania 2,00 GB Karta graficzna: Palit GeForce GT 220 1024mb 128bit ddr3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Przepraszam za tak długą zwłokę, ale po najróżniejszych próbach rozwiązania problemu nic nie wskórałem (pograłem w końcu w Czyste Niebo) i sprawa się rozmyła i ...zapomniałem coś tu dopisać. Może kiedyś wrócę do tematu, ale chyba już nie dla mnie Cień Czarnobyla... Podsumowując - problem nie rozwiązany. Temat do zamknięcia, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.