Jump to content

malakas

Zasłużony
 • Posts

  4,374
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  56

malakas last won the day on August 24 2014

malakas had the most liked content!

About malakas

Profile Information

 • Ruble
  20310
 • Procesor
  Intel I5- 2500K @ 3,7 Ghz
 • Płeć
  Nie podana
 • Broń Główna
  WSS "Wintorez" PSO-3
 • RAM
  8 GB DDR3 1600 Mhz
 • Karta graficzna
  ATI HD 6950 2GB
 • System operacyjny
  Windows 7 64 bit

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

malakas's Achievements

Czarny Stalker

Czarny Stalker (17/21)

615

Reputation

 1. Wiele zdrowia i spełnienia marzeń. Pomyślności w codziennym życiu, Samych radości i jak najmniej smutków. Sukcesów w pracy i kasy by spełniać swoje marzenia. Wszystkiego co najlepsze i jeszcze wielu lat pobytu w witrualnym świecie Zony. Sto lat, a potem jeszcze więcej... .
 2. W moim przekonaniu nowy patch nie jest winowajcą zamieszania ponieważ @Yurek robił jego adaptację do spolszczenia. Bardziej szukałbym winnych po stronie plików moda z torrentu. Jednak tak jak mówi @The Emperor ....ponieważ grasz po raz pierwszy warto może pominąć ten patch i pozostać na sprawdzonej wersji 3.09.
 3. Jeżeli dobrze to rozumiem należy instalować normalnie Soljankę, czyli...Zainstaluj podstawkę + patch 1.004 uruchom grę i wyjdź...dalej... Sola + Dopa + poprzednie patch 20.08 i 3.09 + podmienić plik xrgame.dll, a na to nałożyć nowe spolszczenie. Nowy patch jest zintegrowany ze spolszczeniem, więc nie jest potrzebny. // Z plikami moda z serwera Narod.ru nigdy nie było problemu ...http://stalkerteam.pl/topic/3731-narodnaja-soljanka1904-dopa-patche-na-narodru/
 4. Ja dorzucę proste pytanie...Robiłeś OC (podkręcanie kompa)...jak wyglądają temperatury w tym PC (procesor i karta graficzna) i jak dawno był odkurzany ?...
 5. @bolo... Niektóre przedmioty kwestowe, jak np. wspomniany wyżej detektor, mają spawn losowy i będą się pojawiać w kilku miejscach. Część z tych miejsc jest opisana w temacie moda.
 6. Nasz zbiorek rozpocznie w tym miesiącu Sigerous Team... Kalendarz to Survarium... Nowy kalendarz od stalker-eyes... Nie może zabraknąć oczywiście kalendarza w wersji PL od Dezowave...
 7. @kfiat ..Wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzin. // Trochę spóźnione bo czas nie pozwala ostatnio... .
 8. Znalazłem w sieci kilka kompozycji tematycznych dla windows , może ktoś będzie chciał skorzystać. Kompozycje zmieniają również schemat dźwiękowy systemu. 1...Kompozycja dla Windows 7. W kompozycji znajduje się 45 propozycji na tapetę pulpitu, nowy kursor dla myszki i nowy schemat dźwiękowy systemu. Link do strony źródłowej...http://stalker-worlds.ru/load/7/temy_dlja_windows/9930-tema-stalker-dlya-windows-7-ot-stalker-worlds.html ======================================================= 2...Kompozycja dla Windows XP i 7 zawierająca nowe menu, dźwięki i jeszcze kilka innych zmian. Link do strony źródłowej...http://stalkerlife.ru/raznoe/page,1,2,699-skachat-stalker-temy-dlya-windows-7-i-xp-stalker.html. ========================================================= 3...Kolejna kompozycja dla windows 7 Link do strony źródłowej....http://chernobyl-soul.com/load/8-1-0-4074
 9. Dziś 31 października premiera gry w Polsce. Cena w sklepie 3kropki ..136 zł. Link...http://www.3kropki.pl/p/battlefield-4-pl-pc.html
 10. Ponieważ mogą być problemy z uzupełnianiem na bieżąco Waszych wirtualnych rubli małe wyjaśnienie... Ruble wirtualne te które są jako wynagrodzenie za pracę na rzecz forum nie dodają się automatycznie. Mowa tutaj o pozycjach wymienionych przez @Portalsa. Pozostałe ruble za posty i tematy są przydzielane przez forum według tabeli w AP. Jeżeli któryś z użytkowników uważa, że ma zaległości ponieważ wykonał jakąś pracę wyszczególnioną powyżej, a nie dostał rubli może śmiało zgłosić to tutaj w temacie (jako link do tematu) i otrzyma wynagrodzenie. Czasem takie sprawy umykają uwadze, ale łatwo to naprawić.. .
 11. @matrix991 jesteś kolejnym graczem który zgłasza problem z patch 8.04. nie wiem co w nim jest bo nie korzystałem z niego, ale gra na patch 3.09. szła normalnie bez problemów. SPRÓBUJ URUCHOMIĆ GRĘ NA PATCH 3.09 + ODPOWIEDNIE SPOLSZCZENIE I SPRAWDŹ CZY BĘDĄ PROBLEMY.
 12. Jak podstawka, jaki patch, ewentualnie jak degradowany...elementy użyte w instalacji ? to wszystko powinieneś napisać w swoim poście. Jeżeli problemy występują już na początku gry przeinstalować mod. Jeżeli nie pomoże pobrać z innego źródła i wypakować odpowiednim programem w zależności od pobranych plików.
 13. W modzie nic nie jest pokręcone, a zmiana udźwigu to najprostsza operacja w plikach tego moda. Nic nie trzeba zmieniać przy kombinezonach wystarczą zmiany podane w poście wyżej.
 14. ................................................... Dziś obchodzi 26-te urodziny Nasza koleżanka @nati20. Chciałbym Jej złożyć życzenia Pomyślności i spełnienia marzeń tych małych i tych trochę większych. Powodzenia w życiu, a w tym co robi na co dzień samych sukcesów. Oczywiście jeszcze wielu lat pobytu w Zonie. Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin,,, .
 15. Na CEA 1 wchodzimy z Prypeci...problem czasu jest opisany tutaj...http://stalkerteam.pl/topic/5634-solianka-przeczytaj-przed-pierwszą-wizytą-na-cea-1/...są tam trzy zadania... 1...blok monitoringu dla Sacharowa 2...przejście z Duchem na Generatory 3...torba dla Sacharowa. Dwa ostatnie zadania można zaliczyć jednocześnie ponieważ torbę Sacharowa ma wojskowy na placu przez który będziesz przechodził z Duchem. Kwadrans czasu wystarczy jeżeli szybko rozwalisz BTR na wspomnianym wcześniej placu. Resztę wejść na elektrownię należy robić przez X-10 bo wówczas pomijamy CEA1 zresztą niema tam już nic do roboty, a kolacja jest niedostępna po wyczerpaniu dostępnego czasu. Wszystkie inne zadania i fabuła rozgrywa się na CEA 2 .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity