Skocz do zawartości

Frontlines fuel of war


Rekomendowane odpowiedzi

"Niedaleka przyszłość Rok 2024.Topniejące zasoby ropy naftowej wywołują globalny kryzys energetyczny.Sojusz Czerwonej Gwiazdy i zachodnia koalicja,dwie największe potęgi militarne świata przyszłości,zbroją swoje armie i szykują się do wojny.Po czyjej staniesz stronie?Dołącz do żołnierzy ruszających na front i weź udział w niezwykle ekscytującym pojedynku mocarstw!" Czy ktoś grał w tą grę jeśli tak to zastanawia mnie wasza opinia o niej, mi gra przypadła do gustu dlatego że nawet ciekawie się grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra FPS..grałem dwa razy całość. Bardzo dynamiczna akcja, super sprzęt i dobra grafika. Wyszły już patche do tej doskonalej gry. Najbardziej zapamiętałem niepowtarzalne gadżety, które można wykorzystać w walce...nie spotkałem żadnego z nich w innych grach, a szkoda... ...latające sondy... ładunki wybuchowe, kamera i oświetlanie celów w jednym ...miniaturowe helikoptery wyposażone w rakiety ...miny przeciwpancerne na miniaturowych podwoziach poruszające się z zawrotną szybkością ...składany robot na gąsienicach z działkiem minigan, który sieje postrach i spustoszenie Wszystko to sterowane zdalnie z panelu wyposażonego w kamerę. Warto poświęcić trochę czasu dla tej gry. Duży wybór pojazdów bojowych nie pozwoli się nudzić. A tutaj mały filmik z gry...Moje ulubione zabawki w akcji... http://www.youtube.com/watch?v=8Erp_HZYUic&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Kiedys pogrywałem sobie na piratku ;) teraz mam na półce oryginał i do tej pory nie zdarzyłem zagrać jest jeszcze w folii ;) Podobała mi się ta aktywna ,,linia walki,, gdy przejmujemy kolejne budynki zabijamy kolejnych wrogów linia aktywnie się przemieszcza . Te wszystkie zabawki wojenne o których koledzy wspomnieli wyżej z tego w innych grach widziałem tylko samochodzik zdalnie sterowany z bombą w COD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.