Jump to content

X18


Recommended Posts

Nie no w tym X18 nie idzie przeżyć przegięli to mocno. Walka z połamańcami w tak ciasnych pomieszczeniach jest ekstremalnie trudna i do tego znikąd pojawiają się bandyci jacyś. Ktoś ma jakąś poradę na to jak przeżyć w laboratorium? Amunicji niewiele a mutantów sporo

Link to comment
Share on other sites

No Saiga by się przydała, amunicji mam sporo do niej, ale takowej nie mam, chyba się po nią wrócę, a co do granatów to mi 1 został a dalej słyszę te połamańce Jak już dorwę Saigę to trzeba będzie je ze ściany skrobać :)

Link to comment
Share on other sites

Guest widower

Nie pośpisz jeżeli jest emisja lub w pobliżu krążą wrogowie(ludzie, mutanty). Musisz znaleźć bezpieczne miejsce. Rozmycie może być efektem zmęczenia, wtedy trzeba się zdrzemnąć. Ja ogólnie nie łażę nocami po zonie kimam gdzieś sobie.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie mnie zastanawiało czemu ta miętka rura która chodzę w grze mimo że nie krwawi, ma życia na full i nikt do niej nie strzela stale ma schizy przed oczami. A tu trza mu do wyra, ja pier... Walcząc z wojskowymi nagle ni z gruchy ni z pietruchy poszedłem w kimę = po obuczeniu czapa od wojskowych. Czyli można kimać nawet w trakcie wymiany ognia :) co za lol. Co do ikony spania, jak zrobiłem load to za którymś razem się pojawiła czaszka w kółko/przekreślona i niby to od spania. No i na ułamek sekundy tylko raz jak do tej pory, ogólnie trza dużo się domyślać co naszej gliście jest nie tak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.