Jump to content

MOS

Weteran
 • Posts

  158
 • Joined

 • Last visited

About MOS

Profile Information

 • Ruble
  563

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MOS's Achievements

Weteran

Weteran (6/21)

78

Reputation

 1. FC3 Standard Edition albo tu FC3 PC only Wchodzimy w któryś z linków(jeden pies) i zakładamy konto, lub logujemy się do istniejącego zgarniając FC3.
 2. Raczej trudno będzie to zdobyć przechodząc 1 raz SoC, ale jak zdobędziesz 4 takie same arty(te co dają +30% ochrony do czegoś(Sprężyna, Błona itd.)) to zakładasz na pas i wchodzisz w odpowiednią anomalie. Nabija ci życie do pełna i naprawia twój ulubiony pancerz, gdzie bez tego w końcu musiał byś go wyrzucić/zmienić na inny.
 3. MOS

  Elektrownia i sarkofag

  No to wczytuj zapis i idź do sterowni Monolitu, tam masz jeszcze całą tylną lokacje elektrowni do zmasakrowania.
 4. Ponoć czasy taniej już się skończyły, a będzie tylko drożej jeśli w ogóle będzie dostępne.
 5. To kto się szarpnie na kolekcjonerkę za 1500?
 6. Kupię coś o podobnej wydajności lub szybsze jak Radeon HD 4770. Karta oczywiście ma być sprawna w 100%, stabilna, nie grzebana i wentylator cichy. W jakichś normalnych pieniądzach, choć mam świadomość co się teraz z rynkiem kart graficznych dzieje. Edit Grafa kupiona, ogłoszenie nieaktualne!
 7. Jak by komuś kwiczało przy starcie że nie ma: vcruntime140.dll to pomaga zainstalowanie vc_redist.x86.exe(plik dołączony w poście) bo instalacja tylko/najpierw 64bitowej wersji tego pliku nie pomaga(akurat mi). Oraz KNNŻ na google drive bo z mega lubi się ślimaczyć, ma ograniczenia pobierania. A co najważniejsze używa swojego downloadera zamiast systemowego, efektem tego zostawia plik tymczasowy na dysku i trzeb bo szukać oraz kasować ręcznie. vc_redist.x86.exe Edit No i przy odpalaniu moda padła mi grafika, pięknie kr... pięknie 😞
 8. Gdzie mogę znaleźć muzę która "napier.." w momentach gdy wykonamy coś z dziennika i spawnią się hordy mutantów? Chodzi mi o folder, bo szukam tego i ogólnie bez skutku.
 9. MOS

  Elektrownia i sarkofag

  Niech ktoś da mu odznakę: Złota łopata Bo chłopu się należny po odkopaniu tematu z przed 12 lat.
 10. No to masz problem u siebie, mi ściągnęło szybciuteńko i bez żadnych wspomagaczy ściągania(przed chwilą 23:58) zassałem z ciekawości.
 11. MOS

  OGSR Mod

  Duże korpo ma w dup... robienie polonizacji(sam tekst) do wydawanej u nas gry za gruby hajs, a gość się dziwi że w fanowskim modzie za free nie ma dubbingu itp...
 12. MOS

  Nowe ikonki rang

  Czarny Stalker, Strielok mi się nasuwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity