Jump to content

MOS

Weteran
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Przyjacielski

About MOS

 • Rank
  Wędrowiec

Profile Information

 • Ruble
  113

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W CN "trochę" się bawiłem snajpieniem w wojnie frakcji. Z ponad połowy mapy strzelając do npc-ów efekt był taki że nie reagowali tylko nadal robili swoje. W ZP snajperki z jakichś powodów przestały być użyteczne, po prostu nie walczy się na takie duże dystansy.
 2. Mod fajny bo próbuje zaserwować nowe/inne podejście nie tylko bieganie i strzelanie(przykładowo współpraca obojga bohaterów). Ale ma jednocześnie taką masę niedomówień jak zakończenie ME3.
 3. Mnie zastanawia dla czego on waży ponad 4giga. A po zainstalowaniu zajmuje chyba tyle co LA i to jest jedna lokacja.
 4. W paczce jest więcej zapisów ale ten właściwy to: 16 spotkanie z Połamańcem. Gram ze zwiększonym udźwigiem, więc zostawić co lubimy a resztę wywalić(albo sprzedać połamańcowi). No i miałem "surprajsa" jak Połamaniec okazał się główny bohater innego moda savedgames.7z
 5. Parę dni temu wchodziłem poszukać najnowszych paczy do Army2 i strona działała a teraz sprawdzam i kaplica. Jak faktycznie wszytko spłukali do kibla to grubo.
 6. Właśnie dymam od nowa całą fabułę z podstawki n-ty raz aby się odpaliła ta niby inna nowa fabuła. Kto wymyślił taki zabieg(domyślam się że ruskie). No i ten save by się przydał aby nie męczyć do nowa podstawki.
 7. Można dostać białej gorączki jak 10x z rzędu Sachar wysyła nas z Jantaru na Parów i musimy z buta wracać do niego. Bo do parowu lecimy z pilotem, który swoją drogą non stop z uporem blokuje drzwi w bunkrze. Nawet samochody za bardzo nie pomagają, zresztą jedź jak zaraz wpadniesz na anomalię nie posiadając zaawansowanego wykrywacza. Dla tego w końcu znalazłem jak tachać tone i się nie męczyć biegnąc(opis w problemach technicznych). Bo ta zadyszka co 5m odbierała cały fun z gry.
 8. Udźwig zmieniamy w 2 plikach gamedata/config/tuning/ogse_config.ltx max_item_mass = 700.0 max_weight = 700 następnie w gamedata/config/creatures/actor.ltx max_item_mass = 700.0 max_walk_weight = 700 Przykładową wartość 700 zamieniamy na taką jaką chcemy. I najważniejsze grę odpalamy ze skrótu: XR_3DA.exe w folderze bin, gdy odpalamy z Launch-era on wprowadza swoje zmiany i mimo że mamy podbity udźwig to co chciwe się męczymy. Działa dla: OGSE 0.6.9.3 (Final 2.0)
 9. Aby dostać się na nową lokację w LA DC 1.4007 należy iść z fabułą aż do momentu dostania ochronnego hełmu PSI od Sacharowa(czyli ~ jeszcze trochę po napadzie najemników na Bar), wtedy go zakładamy i pędzimy na nową mapę. savedgames.7z Edit Lokacja zwiedzona, pod sosnodębem są bąble arty ujmujące promieniowanie. Zresztą jeden dodatkowy wypadł w zabudowaniach gdzie siedzi kontroler. W wiosce i opodal kręci się 6 pijawek + arty w piwnicy. Wolność ma bazę w zabudowaniach dalej i nie mają dowódcy, handlarza ani cokolwiek. W następnych zabudowaniach z tymi wyschniętymi basenami jest m
 10. Będzie miał ktoś z załogi save z lokacji: Old Road? To ta lokacja dodana w LA DC 07. Zainstalowałem LA bo w sumie mnie ta lokację tylko interesuje, ale przy próbie wejścia(z Lasu) na nią mam monit że: za wysokie promieniowanie. A diabli wiedzą kiedy mnie na nią wpuszczą względem fabuły(jestem na Agropromie). Więc potrzebuje jakiegokolwiek save jak już jesteśmy na tej lokacji! THX.
 11. Nóż leży na posłaniu w namiocie obok terenówki(trzeba się wczołgać do środka), to ten jedyny obóz w lokacji Las. Ale po powrocie zabitego ciała psa już nie ma, więc zoonk bo z czego mięso wykroje
 12. Znalazłem ten wpis, ale nic mi to nie pomogło. To jak napisać igła leży w stogu siana, jakieś szczegóły?
 13. Będzie ktoś pamiętał gdzie można zdobyć/znaleźć nóż? Potrzebny jest do wykonania zadania na wysypisku z wycinaniem mięsa, zresztą w innych zadaniach z wycinaniem mięsa też. A że jestem na dachu supermarketu i do tej pory go nie spotkałem(noża) to pytam wtf.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity