Jump to content

MOS

Weteran
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Dobry

About MOS

 • Rank
  Wędrowiec

Profile Information

 • Ruble
  49

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zebrałem 3 arty, nic się nie dzieje, to biegam po Zatonie raz mnie tepnie w inne miejsce i tak dalej. Zacząłem od nowa, nawet nie podniosłem 3 artu a tu napisy końcowe :D Normalnie trolololo.
 2. Co do przewrotności tego moda to się zgadzam i przyklaskuje(na ile sposobów można wykonać dane zadanie) z Limańska po CEA można uciec, dozbroić się i wrócić lub walczyć "gołodupcem" i też się da. W tunele Prypeci można wracać parokrotnie, póki się nie rozwali bazy czystego. Można wstępować i wychodzić z monolitu itd. Co do Zerowego u mnie nie było czasówki, póki z nim nie zagadałem póty helikopter nie przylatywał. W podziemiach najlepiej sprawdza się strzelba Wiepr 12, zamiennie grawigun. A jak się ma oba w ekwipunku to tam wszytko klęka na kolana. Miotacz zabrałem kompletnie niepotrzebnie, ogólnie czym mniej mamy tam złomu tym lepiej. No i bierzemy to co lubimy i co się sprawdzało do tej pory.
 3. O dziwo mod zaliczony, ale wiem że po przejściu Artefaktów śmierci żadnego moda z tej serii już więcej kijem nie ruszę.
 4. To strzel do niej z czegokolwiek jak będzie w ruchu, możesz się zdziwić. Tak samo Sułtan, jak stoi możesz mu ... ale gdy biegnie ładnie pada trupem.
 5. Czyli jak przerzuciło cię z CEA do tego ciemnego tunelu przeczołgałeś się do Limańska a tam do piwnicy domi i w teleport? Czy wybrałeś drogę na rudy las i lądowanie na czołgu? Bo jestem ciekaw kiedy się droga na MW do Limańska otwiera, gdyby po powrocie z CEA wtedy mamy prosty wybór drogi. Ale skąd człowiek miał to wiedzieć...
 6. Ale on pyta o sale ze zbiornikami i jak się tam dostać, więc mu napisałem. A ty mu wrzucasz film z fabuły.
 7. Jak dostać się do Pilota zanim wskoczysz na drzewo przeszukaj cały dach tego budynku, są tam arty, jedzenie itd. Część musisz wyłuskać przez okna na 1 piętrze bo leżą w środku budynku i do niego nie wejdziesz.
 8. Jak chcesz tam wejść "na chama", to stajesz frontem do drzwi z krat(maksymalnie blisko), zapisujesz i wczytujesz ten zapis wciskając klawisz ruchu do przodu. Drzwi się uchylą i wpadniesz do tej komory, są tam chyba 3 poltergeisty, pijawka i amunicja do grawiguna oraz do 50-siatki snajperskiej. No i teleport na dach bazy powinności.
 9. Wojskowego odprowadzasz do przejścia na rudy las, a Pilota na budowę oraz gadasz z jajogłowymi. Wypadasz z miasta robić zadanie na pda, od razu dopinasz eskortę ojca i córki do jakimi.
 10. Trzeba jeszcze pogadać z kimś dodatkowo na tej lokacji, tam jest taka rozwalona cerkiew i w niej siedział koleś. Dopiero po pogadaniu z nim idziesz do wojskowego. Respi się dopiero jak dostaniesz zadanie na znalezienie podziemnych tuneli(zadanie na tej lokacji, ale dostane od jajogłowych na innej lokacji(Jantar z podstawki)) wtedy musisz iść do niego aby rozpytać go o szczegóły, oraz ma kwestie na kod. Ale mogłem coś pokręcić jak sobie przypominałem.
 11. Więc zagadując wojskowego na lokacji Wieś o kod, zostaniesz rozpoznany jako poszukiwany przez wojsko za morderstwo, no i będziesz musiał wiać lub się strzelać. Możesz też nie pytać o kod, tylko porobić zadania dla niego(słaby deal) ale już wiesz co i jak.
 12. A zabiłeś wojskowych pod mostem na Kordonie? Bo jak tak, to nie masz co szukać 2 części szyfru. Jak nie ukatrupiłeś wojskowy, to na lokacji Countryside jest wojskowy który ma 2 cześć kodu.
 13. Po rozmowie ze Striełokiem na CEA tracimy całą kasę! Ile by jej nie uzbierał wszytko jest nam odbierane. Niema wymogu posiadania 4 milionów. I Striełok chce tylko PDA Gryka(na pewno nie miałem wszystkich fleszek i PDA, czyli nie ma o co się tak spinać), wtedy widzimy film i zostajemy gołodupcem.
 14. W szpitalu jak zagadasz z gościem, pierwszy teleport przenosi na kordon(po wybraniu tak) dajesz nie, od razu wracasz do dziury i teraz przepuści cię dalej. Masz następny teleport ten już prowadzi na CEA.
 15. Ale wyraża swoją opinię o modzie(nie w poetycki sposób, trudno), ale ma napisać: nie podobał mi się(i nic więcej, właśnie dobrze że pisze dla czego). Ogólnie na tym forum jak piszesz "źle" o modach to chcą cie pobić albo choć dogryźć że nie masz racji.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity